Esileht Veebikonstaabel Kahtlustan, et tuttav on vägivaldne oma naisega

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Kahtlustan, et tuttav on vägivaldne oma naisega

Postitas:

Internet on täis infot, et kuidas käituda ohvriga või ohvrina, kuid ma ei leia infot, kuidas käituda kõrvalseisjana vägivallatsejaga.
Mul on hea tuttav, oleme aastaid kokku puutunud ja mõni aeg ka nö perekonniti läbi käinud. Esimese naisega tarvitas ta kindlasti vägivalda, sest selle naisega saime hästi läbi ja see rääkis sellest tollal mulle ja ka hiljem. Kuid tollal olime ise nii noored, et ei osanud ega tahtnud seisukohta võtta. Vahepealse suhte kohta tean ka, et oli mingi intsident, kuid ei midagi kindlat ja tollal me väga tihedalt ei suhelnud. Nüüd on tal jälle uus naine ja sellel sinikas silma all. Sõprade kaudu kuulsin ulmelist versiooni selle kohta, kuidas naine ise alustas ja üldse igatepidi ise selles süüdi on, et ta nii ebastabiilne on. Sinika sai ka mitte otsese löömise tagajärjel. Mees ise keeravatki asja naljaks, keerutab ülihästi olukorrast välja, mistõttu temaga niisama rääkima minna oleks mõttetu. Samas naist ma ei tunne, meil ei ole mingit suhtlust tekkinud. Tema käest TEMA versiooni asjast oleks pisut veider minna küsima, või ei oleks?
Ehk et ma olengi siin segaduses. Ajakirjanduses justkui räägitakse, et on vaja sekkuda vägivalda, aga kuidas ja millal? Sest jääb ka variant, et tõesti oli nii, nagu räägitud ja midagi hullu pole. Samas, kus suitsu, seal tuld, ehk et kuna ta eelmistes suhetes on olnud vägivaldne, siis on ju vägagi tõenäoline, et ta ka seda praeguses on. Imelik on muidugi ka see, et tegu pole esimeses nooruses inimestega ja naisel minu teada oma elamine täitsa olemas, nii et ta ei sõltu ju mehest, ta näiliselt saaks vabalt minema astuda. Ühesõnaga loll olukord, mis mind vaevab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mees keerab jutu naljaks siis mina ütleks, et “tead mees, see on tõsine asi. Räägi palun kõik tõsise näoga ausalt ja ilma utreerimata ära, kuidas asjad olid.” Kui ta sellise tõsise küsimise peale mingit kahtlast sousti hakkab ajama, siis tõenäoliselt ongi naine tutaka saanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks link “mida teha” on selline: http://www.naisteabi.ee/nouanded_lahedastele.html Tõsi, et ega tuttavana ongi keeruline muud teha kui olemas olla. Siiski võiks teemaalgataja saata mulle e-postiga täpsemad andmed oma tuttavate kohta: andero.sepp@politsei.ee

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Veebikonstaabel Kahtlustan, et tuttav on vägivaldne oma naisega

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.