Esileht Pereelu ja suhted kahtlustan meest

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: kahtlustan meest

Postitas:

mees töötab teises linnas, pidi eile õhtul helistama v sms-i saatma. kuna ta seda ei teinud, siis helistasin ise, tükk aega ei vastanud kõnele, siis kui vastas oli kahtlaselt imeliku häälega. ütles et aku tühjeneb ja varsti läheb ka magama, kõik on korras. ja siis mingil hetkel kuulsin imelikku taustahäält, nagu mingi naine oleks midagi ütelnud ja mehe naer ja veel naise hääl. küsisin et kes seal on, ütles et töökaaslastega istume natuke. aga töökaaslaste hulgas pole tal ühtegi naist! ütlesin et naise hääl oli, siis ütles et ära näe jälle luulusid. oli kuulda et eraldus kuhugi koridori, kõik kajas vastu. ja siis kuulsin taas naiste naeru. ja kui küsisin, siis vihastas, et mõelgu ma vähem asju kokku ja pani kõne ära. mida teie teeksite, kas kahtlustaksite või jätaksite kõik nagu on. koju tuleb mees alles homme lõuna ajal. kui hakkan küsima, siis vihastab et tüli kisun ja uurin. aga süda kripeldab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.05 10:10; 11.05 10:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida sa teeks kui teaks, et seal olid naised ja mees oli nendega ?
Enamasti kui on kahtlust, siis on ka selleks alust. Ehk siis ta jagab oma mehe tähelepanu välja kellelegi teisele, mitte sulle. See võib tema enda meelest olla täiesti süütu ja mittemidagiütlev.
Nii et kui sa ikka kuulsid naiste hääli, siis need seal ka olid. Kust nad täpselt tulid, kas telekast, naaberkorterist või koridorist, seda teab mees kõige paremini.
Isiklikult ei küsiks enam midagi. Sest tüli pole ju mõtet kiskuda. kui oled veendunud , et seal olid teised naised, mõtle järgi, mis sa siis teed. See mis mees vastab, pole oluline.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sul on vist tõesti igav ja kujutad ette. Ehk olidki naised seltskonnas, aga kui sinu mees on usaldusväärne,siis ilmselt ei ole muretsemiseks põhjust. Minu mees on juba 5 aastat soomes tööl käinud ja mul küll selliseid luulusid ei ole. Ja so what kui petabki,mis ma teha saan?? Tõmban talle voorusevöö peale v? Seni kuni ta oskab saladust hoida,siis mul savi. Aga ausaltöeldes ei ole mees mulle kunagi põhjust andnud sellisteks kahtlusteks. Ju siis teie suhted ei ole terved,kui temas kahtled.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

\”ära näe luulusid\”, \”mõtle vähem asju kokku\”, vihastab sinu küsimuste peale?

mind ei häiriks selle loo juures mitte see, et mees veedab õhtuid ilmselt toreda seltskonnaga (kes meist ei teeks seda) vaid see viis ja toon, kuidas ta sinuga ilmselt harjunud suhtlema on. üleüldse, mis ajast on keelatud vastassooga suhtlemine? sa ei ole talle ema eest.

üldiselt, mida rohkem sa nokid tema kallal, seda rohkem kaotad tema silmis eneseväärikust ja seda suurema tõenäosusega saab sinu kartus ka kunagi tõeks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

no üldiselt saame me hästi läbi ja suhtleme normaalselt, aga kui teda miski ärritab, kui ma liiga uuriv olen ja pealetükkiv, siis võib väga rängalt vihastada. talle ei meeldi nuhkimised ja uurimised. ta ei peida mu eest oma telefoni, aga talle ei meeldiks ka see kui ma sinna sobrama läheksin. kui ta on ilma minuta peol käinud, siis ei meeldi talle kui liiga palju uurin, mida ta tegi ja kellega oli, ta ütleb seda ainult korra, kes olid ja mis toimus, aga kui ma hakkan rohkem uurima, siis on tüli kohe majas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.05 10:10; 11.05 10:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui teised siin püüavad sulle selgeks teha et mõtled üle, siis mina ütlen jälle, et sul on tuline õigus.
Imestama paneb hoopis see, et naiste kostuvat häält püütakse siin tuuleiiliks rääkida. No tegelikult nagu alati kombeks ongi. Rääkida tõde valeks.
Küll sul õigus oli ja mees seal mingi tibikambaga pidu pani.
Igastahes ütledki talle, et sul võib hea fantaasia olla ja ettekujutus, aga naise hääle tunned sa igastahes ära. Või küsid, et mõnel meestuttaval jäi häälemurre ära?
Igastahes on su mees valevorst.
Julged teha, julge ka tunnistada!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kel südametunnistus pole puhas, see üritab ikka teist lolliks ja luulutajaks tembeldamisega rünnata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Sul on vist tõesti igav ja kujutad ette. Ehk olidki naised seltskonnas, aga kui sinu mees on usaldusväärne,siis ilmselt ei ole muretsemiseks põhjust. Minu mees on juba 5 aastat soomes tööl käinud ja mul küll selliseid luulusid ei ole. Ja so what kui petabki,mis ma teha saan?? Tõmban talle voorusevöö peale v? Seni kuni ta oskab saladust hoida,siis mul savi. Aga ausaltöeldes ei ole mees mulle kunagi põhjust andnud sellisteks kahtlusteks. Ju siis teie suhted ei ole terved,kui temas kahtled.[/tsitaat]
Kui ta oleks usaldusväärne, poleks ta ju midagi salanud. Järelikult pole usaldusväärne…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

suht kindel, et ka higine tagumik kõikus kiirelt mingi libu jalgevahel hiljem öösel

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis seal enam küsida. Kaks meest j järelikult ka kaks naist. Kui alkoholi tarbisid siis on teada kuhu asi välja jõudis(no tegelikult ilma alkoholita võis ka jõuda).

Sinu otsustada on nüüd, et kas tahad temaga veel koos olla või mitte. Kui teil hea suhe on millest kinni tasub hoida siis peaksid mehega sellest rääkida ka saama. Pane tema enda olukorda. Mida tema siis oleks tundnud kui oleks kõne ajal meeste hääli taga kuulnud? Jah, neil võis seal ka niisama istumine olla aga siis ta ei vihastaks ja varjaks ega käituks sinuga nii. Räägi temaga ja tle kõik otse välja mitte ära lase ennast põhjuseta süüdistada..või, et sina kujutad ette endale- polnud põhjust nii arvata tema arvates ve?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.05 23:33; 11.05 23:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

23:33 kägu olen..

Ja kui ta veel pidevalt teises linnas töötab siis pole ebatõenäoline, et nad sealt ka mingid eided leidsid. Ja kuna sina piisavalt kaugel oled ja seda kontrollida ei saa siis jääbki ta seda sulle eitama..kuni jätab kas sinu või teise naise.

Okei, tegelikult ei taha ma teie vahele kiilu lüüa, es rääkige enne ja mõtle kõik läbi. Ära ainult endale pähe istuda lase!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.05 23:33; 11.05 23:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei usu, et su mees on puhta südametunnistusega … aga sa ise tunned oma meest kõige paremini. Inimene, kes ägestub küsimise peale, ja hakkab end kaitsma. Rumala jutu peale oleks ju lihtsam käega lüüa.
Minu mees on mind ka kõiksugustes kummalistes asjades süüdistanud, aga kuna mu süda on puhas, olen tema lolluste peale vaid käega löönud. Milleks karjuda? Mina ju tean, et olen puhta südamega. Need, kes karjuvad … ju neil siis ikka on, mida varjata.
Samas – kui sa ütled, et sa ei usu, et ta üksi oli, siis peaksid sa ka suutma ära tõestada, et ta kellegagi koos oli. Niisama süüdistada, ilma, et sul tõestust oleks, sellel ei ole mõtet. Aga ära seda niisama jäta. Et uurid, ja oled kindel, et miskit toimub, aga samas midagi ette ei võta. Kui oled juba rääkima hakanud, tuleb see vestlus ka lõpuni viia. Mis sellest, et vihastab. Ausus ja truudus maksavad ka midagi. Niisamuti hingerahu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vahel on kasulikum valetada, et hoida ära tarbetut jama mitte millestki. Kui on ette teada, et muhedast istumisest, mida partner ei suuda välja kannatada (miks küll?), tehakse probleem (nagu petmisvõimalused oleksid limiteeritud) ja see pole probleemi tegelikult üldse väärt, siis ongi parem rääkimata jätta või kui lausa nõutakse vastuseid (nagu titelt), siis valetada. Õigupoolest ma ei oskakski öelda, kumb on tobedam variant, kas inimene, kes iluvaletab või inimene, kes ei suuda panna end teiste olukorda ja jääda tervemõistuslikuks. Kui inimene tõde välja ei kannata, siis pole muud valikut, kui valetada. Ega’s paarisuhe tähenda, et elu on nüüd läbi.
Inimesed tegelevad liialt palju partnerite analüüsimisega. Selle asemel võiks analüüsida ennast. Kui tundub, et teile liiga palju ja tihti valetatakse, tuleks minna peegli ette ja küsida, miks? Jätame patoloogilised nähtused mängust välja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ju siis olid ka naised seltskonnas kui sina neid kuulsid. See aga ei tähenda veel, et neist mõni su mehele tingimata huvi oleks pakkunud. Võib-olla oli lihtsalt tore seltskond?

Kui armukade sa oled? Kas mees oleks saanud sulle vabalt öelda, et õhtul on tuttavatega väike istumine? Kui jah, on asi kahtlane ja ta varjas olukorda muul põhjusel. Kui vastus on aga \”ei\”, võib see tähendada seda, et mees ei hakanud oma elu keeruliseks tegema sulle rääkimisega, sest arvas, et sinu jaoks võib see olla probleem, samas kui mees ise teadis, et ükski neist naistest talle huvi ei paku.

Mina soovitaksingi tegutseda vastavalt sellele, mis see vastus võiks olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]no üldiselt saame me hästi läbi ja suhtleme normaalselt, aga kui teda miski ärritab, kui ma liiga uuriv olen ja pealetükkiv, siis võib väga rängalt vihastada. talle ei meeldi nuhkimised ja uurimised. ta ei peida mu eest oma telefoni, aga talle ei meeldiks ka see kui ma sinna sobrama läheksin. kui ta on ilma minuta peol käinud, siis ei meeldi talle kui liiga palju uurin, mida ta tegi ja kellega oli, ta ütleb seda ainult korra, kes olid ja mis toimus, aga kui ma hakkan rohkem uurima, siis on tüli kohe majas.[/tsitaat]
Aga miks sa siis uurid? Kui sul pole probleemi, et mees ilma sinuta peol käib, siis ei tohiks ka pärast detailset aruannet nõuda. Mina küll ei viitsiks pärast väljaskäimist ettekannet teha, et kes seal olid ja mis nad tegid ja kuidas välja nägid jne. Mees ilmselgelt ei viitsi sulle aru anda pidevalt ja sellise kontrollimisega rikubki lõpuks suhte ära. Kui oled suhtes inimesega, keda usaldada ei suuda, siis pole sel suhtel mingit mõtet.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sa pead valiku tegema,aga mõtle enne hoolega järgi.Kõigepealt räägi rahulikult mehega asjad üle,küsi otse välja,siis küsi,kas ta ikka tahab sinuga jätkata kindlalt või teeb teise valiku.Samas ära ole temaga allaheitlik,ära kaota oma uhkust,näita,et oled tugev,mõnikord on sellest abi,aga peaasi,ole rahulik,pealegi mitte ükski mees ei vääri head naist,kui ta teda samas petab seljataga.Aga ühte asja ära tee kindlasti,ära vasta samaga tagasi,mis sulle tehti,siis kaotad kindlasti eneseväärikuse

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Sul on vist tõesti igav ja kujutad ette. Ehk olidki naised seltskonnas, aga kui sinu mees on usaldusväärne,siis ilmselt ei ole muretsemiseks põhjust. Minu mees on juba 5 aastat soomes tööl käinud ja mul küll selliseid luulusid ei ole. Ja so what kui petabki,mis ma teha saan?? Tõmban talle voorusevöö peale v? Seni kuni ta oskab saladust hoida,siis mul savi. Aga ausaltöeldes ei ole mees mulle kunagi põhjust andnud sellisteks kahtlusteks. Ju siis teie suhted ei ole terved,kui temas kahtled.[/tsitaat]

tüüpiline ehitaja naine, kellel kõigest suva, peamine et mees pappi koju tooks, et mimm saaks kodus istuda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul kahjuks oli ka kunagi selline mure, ja käitumine mehe poolt oli täpselt sama.. samad vastused samadele küsimustele nagu sinul ja näe… kus suitsu seal tuld…
muidugi ei väida ma, et sinu mees ka sind kindlalt petab aga milleks minna närvi lihtsate küsimuste peale kui sa küsid kas olid mingid hääled jne… (ok nüüd läks mul jutt segaseks vist)
aga kuna ma olen ise väga kahtlustav, siis tänu sellel sain ka jälile. rääkisime asjad selgeks kaklesime oma kaklemised ära ja nüüd oleme õnnelikult pea aasta abielus ja ootame oma esimest beebit 😀
loodan, et saad asjad korda ja su mees siiski ei peta sind. edu sulle

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )


Esileht Pereelu ja suhted kahtlustan meest

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.