Esileht Ilu ja tervis Käies sõrmed paiste?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Käies sõrmed paiste?

Postitas:

Kas kellelgi on veel nii, et pikemalt ja tempokamalt käies lähevad sõrmed paiste?
Miks see nii on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul lähevad, põhjust ei tea.
Proovin enne pikki käimisi sõrmused ära võtta ja mitte ülemäära vett tarbida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul vahel samamoodi, enamasti soojema ilmaga, siis tõstan käed ülespoole või panen tasku. Samuti ei paisteta kepikõndi tehes. Kindlat põhjust ei teata, pidavat olema seotud keha ja veresoonte reageerimisega füüsilisele koormusele

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul lähevad ka kui kõndimine tundide pikkuseks venib. Täheldanud olen seda just viimastel aastatel, vanust ka juba piisavalt ja kehakaalu rohkem kui vaja. Eriti tunnetan seda kui seljakott ka seljas on (tavaliselt küll üsna kerge, sisaldab vihmajopet, joogipudelit ja võileiba või mingit näksi). Sõrmuseid ei kanna, vedelikku tarbin pigem vähem kui vajalik oleks.
Lühiajalisel tempokal kõnnil (alla tunni), pole selliseid probleeme täheldanud. Kõnnin suhteliselt palju kuigi ebaregulaarselt, vaatasin oma viimaste kuude sammude arvu, see jäi 270-400 tuhande vahemikku.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, soojemate ilmadega. Jaheda ilmaga pole märganud, et juhtuks. Kehakaalu on ka rohkem kui vaja, minu arust normkaalulisena seda ei olnud – aga eks olin siis noorem ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soojemate ilmadega ja pikema kõndimise juures, jah. Kaal on normaalne, vedelikku tarbin pigem vähe/normaalselt kui palju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

jah, mul ka. joostes ei lähe. ilmselt on käte asend ja liikuvus erinev.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Ilu ja tervis Käies sõrmed paiste?