Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kaire ei pea kaalus alla võtma

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 73 )

Teema: Kaire ei pea kaalus alla võtma

Postitas:
Kägu

Kaire näeb nüüd väga hea välja! Ta on seksikas ja enesekindel naine, kuna ta on teinud rahu oma kehaga.

165/60 naised on nagu Buchenwaldist välja pääsenud.

—-

Teema on parandatud tungivate sooviavalduste ajendil.

+3
-98
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Sina tegele oma kehaga ja jäta teiste kehad rahule. Kiusaja oled.

+88
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas teemaalgataja ei võiks tegeleda oma elu elamisega?

+52
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei, Kaire ei pea midagi. Tema ja tema keha on ilusad ja seksikad. Sina küll peaks oma suhtumist korrigeerima. See pole kuigi kena.

+64
-11
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jälle see kägu siin, kes neid kaaluteemasid teeb. Saa juba aru, et maailmas on igasuguseid inimesi, igasuguse välimuse ja kehakaaluga. Avarda oma silmaringi, hakka reisima, saa omale uusi erinevaid tuttavaid ja ära ürita olla kõigeteadjast maailmaparandaja.

+39
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

kuid jutt käib “oma kehaga rahu tegemisest” ehk siis märgatava ülekaaluga leppimisest. Kas selline suhtumine ikka on päris õige? Minu arvates tuleb ülekaaluga võidelda kasvõi viimase veretilgani. Ülekaal on tervisele kahjulik ja ohtlik.

Kus sa teda nüüd nägid?

Aga ta ongi ju kaalust alla võtnud, ta kogu aeg tegeleb sellega.

+15
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Minu arvates tuleb ülekaaluga võidelda kasvõi viimase veretilgani.

Viimase veretilgani võitlemine on ju ka tervisele ohtlik ometi. Pealegi, kui inimene on emotsionaalne sööja, siis on oluline, et ta oleks vaimselt tasakaalukas ja tunneks end hästi. Sest halb enesetunne paneb teda rohkem sööma. Nii et oled sa ikka kindel, et sa tahad et ta kaalu langetaks, või sa tahad tegelikult hoopis sisimas, et ta kaal tõuseks ja sul oleks keegi, kelle arvelt end paremini tunda?

+31
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

kuid jutt käib “oma kehaga rahu tegemisest” ehk siis märgatava ülekaaluga leppimisest. Kas selline suhtumine ikka on päris õige? Minu arvates tuleb ülekaaluga võidelda kasvõi viimase veretilgani. Ülekaal on tervisele kahjulik ja ohtlik.

Tervisele on kahjulik selline “viimse veretilgani” võitlemine. Ilma vereta sureb inimene üsna ruttu ära. Kui pidasid silmas mingeid rangeid dieete, siis need on tervisele veelgi ohtlikumad ja kahjulikumad.

+25
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Eelmisel aastal kaotas ta 23 kilo, mis siis nüüd? Muidu üldiselt iga konn ei köhi. Tema keha, tema asi. Ja muidugi on see lihtsalt kägude vihastamiseks tehtud teema, meie teemaalgatakjal ilmselgelt puudub oma elu kaunil pühapäevahommikul.

+22
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Teemaalgataja peaks psühholoogi külastama ja katsuma kuidagi iseendaga rahu teha. Kasvõi viimse veretilgani!

+29
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kaire Vilgats peaks kaalus alla võtma…

Kas sul on 2000 eurot juba valmis pandud, mida oleksid nõus Kairele laimamise eest loovutama?
Sest minu ja ka kohtu arvates pole tal häda midagi.

+24
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Teemaalgataja peaks psühholoogi külastama ja katsuma kuidagi iseendaga rahu teha. Kasvõi viimse veretilgani!

Täiendaksin, et pigem isegi psühhiaatrit. Selline fiksatsioon nagu temal on tervisele ohtlik.

+14
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Selline fiksatsioon nagu temal on tervisele ohtlik.

Pakun, et teemaalgataja on samuti K. Vilgatsi tüüpi suur naine.
Ta pole sellega rahul, ta on hädas ja tupikus ning ta tahab sealt kuidagi välja rabeleda.
Aga ta ei oska.

Ma ei usu, et mingi kleenuke, 160 ja 50 naine sellise teema teeks, neil on sellest teemast täiesti savi. Sest see lihtsalt ei puuduta neid.

+12
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pakun, et teemaalgataja on samuti K. Vilgatsi tüüpi suur naine.

Ma pakun, et teemaalgataja on pigem selline naine, kes piitsutab ennast viimase veretilgani, et vastata virtuaalmaailmast saadud ettekujutusele ideaalsest naisest. Ja piitsutamine teeb teadagi tigedaks ja kibestunuks…

+35
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei, Kaire ei pea midagi. Tema ja tema keha on ilusad ja seksikad. Sina küll peaks oma suhtumist korrigeerima. See pole kuigi kena.

Absoluutselt nõus. Kaire on väga seksikas ja enesekindel naine. Ei kujutaks ette teda kõhnana. Nagu nad ka ise ütlesid,siis kõigil teistel on nende kaaluga probleem.

+23
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Arvestades seda, et ta on proovinud kaalus alla võtta, aga näib, et ei suuda seda kaalu säilitada, siis oma vaimse tervise huvides oleks tal küll pigem mõistlik oma kehaga rahu teha ja leppida sellega, et ongi kogukam, kui et üritada täita mingit (võibolla isegi mitte tema enda) fantaasiat, et tuleb olla sale. Kui selle saledusega käivad kaasas pidevad süümepiinad, enese piitsutamine ja stress, siis see pingutus ei tasu vaeva ära. Kui terviseprobleeme paks olles ei ole, siis pole mõtet endal ise elu hullemaks teha ja stressi juurde tekitada.

Mõni on ilma igasuguse pingutuseta sale, ega selline vbla iial ei mõistagi seda, kui suurte raskustega sama saavutamine mõnel teisel tuleb.

+32
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Absoluutselt nõus. Kaire on väga seksikas ja enesekindel naine.

Ehh, mida? Tõsiselt mõtled seda või püüad lohutada?

Mida peaksid arvama naised, kes on saledad, teevad trenni, naudivad meeste tähelepanu? Kas nemad on sel juhul mega-hüper-super seksikad?

+5
-44
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mida peaksid arvama naised, kes on saledad, teevad trenni, naudivad meeste tähelepanu? Kas nemad on sel juhul mega-hüper-super seksikad?

Aaa, näed, kui reetlik lauseke, votvot, siit tulebki see teemaalgataja kibestumine- tema on piitsutaja, sale, aga ikka pole nii enesekindel ja seksikas kui mõni. Mehed vaatavad mingit vaala, naised kiidavad! Vaata, kallike, sarm ja karisma, millest võrsub enesekindlus ja seksikus, ei olene kuigivõrd kilogrammidest. Kui kaotada kaalu enda ja tervise heaks, siis on kõik ok, kui teiste imetluse saavutamiseks, siis lõpetatakse nii nagu teemaalgataja- kadetsedes pakse, sest saledus iseenesest ei ole mingi õnne garantii.

+43
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Vaata, kallike, sarm ja karisma, millest võrsub enesekindlus ja seksikus, ei olene kuigivõrd kilogrammidest.

Naise seksikuse õiged hindajad on mehed! Mehi ei huvita sinu sarm ja enesekindlus, vaid sinu füüsilise keha seksikus! Kaire kurtis ju ise, et mees jättis ta maha ja uut meest ei leia. Seega probleem on just üleliigsetest kilogrammidest tulenevas seksikuse puudumises, mitte sarmi ja karisma puudumises. Need on 2 erineat asja.

+3
-44
Please wait...
Postitas:
Kägu

Absoluutselt nõus. Kaire on väga seksikas ja enesekindel naine.

Noh, vaata, reaalsus on see, et need saledad ja treenivad ja ennast piitsutavad naised ei pruugi üldsegi nii seksikad ollagi. Seksikus ei tulene kehakaalust, seksikus on sarm, see on midagi sellist, mida kilogrammides on võimatu mõõta.

+28
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui sa lähed keha vastu sõtta nn viimse veretilgani, siis saad sellise hulga kolesterooli kehasse ja sealt sa teda mingi võimlemisega ega söögiga kätte ei saa. Sellise suhtumisega võib aimata, mis kehakujuga oled. Kõhukene ees isegi siis kui kaalu enam pole. Mida sa selle sõjaga saavutad? Kolesterool on kordades ohtlikum ülekaalust.

+11
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vaata, kallike, sarm ja karisma, millest võrsub enesekindlus ja seksikus, ei olene kuigivõrd kilogrammidest.

Naise seksikuse õiged hindajad on mehed! Mehi ei huvita sinu sarm ja enesekindlus, vaid sinu füüsilise keha seksikus! Kaire kurtis ju ise, et mees jättis ta maha ja uut meest ei leia. Seega probleem on just üleliigsetest kilogrammidest tulenevas seksikuse puudumises, mitte sarmi ja karisma puudumises. Need on 2 erineat asja.

Muahhaa, et mehed on õiged seksikuse hindajad? Absurd täiesti! Ma arvan, et kui Kaire üksinduse üle kurtis, siis mitte seeriast, et mehed teda ei tahaks. Pigem ikka see, et ta ei ole ise ära armunud, seda aga ei määra jällegi sugugi mitte kilogrammid. Ma arvan, et Kairel on austajaid karjakaupa, sellest on aga vähe abi, kui ta ise nende suhtes külmaks jääb.

+24
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma arvan, et Kairel on austajaid karjakaupa, sellest on aga vähe abi, kui ta ise nende suhtes külmaks jääb.

Mida oligi vaja tõestada! Ülekaalust tingitud madal enesekindlus on huvi puudumise põhjuseks, sest normaalse enesekindlusega sigimisvõimeline naine on ALATI mehest huvitatud. Isegi siis, kui pole plaanis last saada.

Just ennast käest lasknud naised on masendunud, pettunud ja ilma seksi ning meheta, mitte need naised, kes oma kehaga vaeva näevad. Kui saad oma keha korda, tuleb tagasi elurõõm ja leiad armastuse.

+3
-50
Please wait...
Postitas:
Kägu

Muahhaa, et mehed on õiged seksikuse hindajad? Absurd täiesti!

Pr. Muahhaa, kas siis naise seksikuse hindajad on sinu jaoks vaid perekooli naised?
Kui meeste seksikust hindaks vaid teised mehed, siis oleks nad küll homodeks tituleeritud.

+6
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Muahhaa, et mehed on õiged seksikuse hindajad? Absurd täiesti!

Pr. Muahhaa, kas siis naise seksikuse hindajad on sinu jaoks vaid perekooli naised?

Kui meeste seksikust hindaks vaid teised mehed, siis oleks nad küll homodeks

Mingid suvalised mehed küll ei ole seksikuse üle otsustajad. Ka meeste seksikuse üle otsustajateks ei ole mingid suvalised naised. Nii palju kui on erinevaid inimesi, niipalju on ka erinevaid maitseid. See, kui ühele ei meeldi, ei tähenda üldsegi seda, et teisele ei meeldiks. Ma ei ole nõus sinu väitega, et seksikust saaks mõõta sellega, et mida rohkematele meestele meeldid, seda seksikam. Mina olen näiteks naine ja Vilgats tundub vägagi seksikas, hoopis seksikam, kui paljud sakedad keda tean. Naisena teise naise seksikuse mõõtmine tuleb sellest, et kelle moodi sa tahaksid veidigi olla, kellelt mingit nippi võtta vms. Kui minul oleks võimalik olla Kaire, või Dagmari moodi, ma oleks küll 🙂

+11
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mingid suvalised mehed küll ei ole seksikuse üle otsustajad.

Et siis vaid “teatud” mehed on?
See on küll põnev. Kes need teatud mehed siis on ja kuidas selleks saada?

+2
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma olen seda lugu siin ka varem rääkinud. Selle rääkis mulle üks mu hea tuttav (keskeas meesterahvas). Tal tekkis mingi terviseprobleem, ja ta läks arsti juurde. Arst käskis tal muu hulgas kiiremas korras 5 kg (püsivalt) kaalust alla võtta, kui ta ei taha, et asi hullemaks läheb. Sõber ehmatas ära, hakkas vähem sööma ja rohkem trenni tegema ja võttis hoopis 10 kg alla. Ühesõnaga nägi vaeva. Ja siis, ütles ta, tal nagu avanesid silmad. Järsku märkas ta, kui palju on tema ümber pakse! Kõik olid paksud, kassapidaja oli paks, ettekandja oli paks, trammijuht oli paks, telediktor oli paks, terve sümfooniaorkestritäis muusikuid – kõik paksud! Ta oli täielikus hämmingus, kuidas ta seda kõike varem märganud ei olnud…
Siis aga nikastas ta trepil oma jala nii kõvasti ära, et see pandi lausa lahasesse. Mitu kuud ei saanud ta trenni teha, istus kodus, töötas arvutis ja mugis. Paari kuu pärast oli ta kaalus 5 kg juurde võtnud. Kui ta siis jälle tänavale läks, märkas ta oma imestuseks, et kõik inimesed olid vahepeal nagu kokku lepitult kaalu kaotanud – keegi ei olnud enam paks! Kassapidaja oli normaalkaalus, ettekandja oli normaalne, trammijuht oli normaalne, telediktor oli lausa sale, ja terve sümfooniaorkestritäis muusikuid olid selle ajaga, kui tema kodus istus, kõik korraga alla võtnud ja ideaalkaalu saavutanud… Hämmastunult hõõrus ta silmi ja küsis endalt, kuhu kõik paksud on kadunud?

+25
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Teemaalgataja, palun lisa siia teemasse oma täisnimi ja pilt. Kas oleks meeldiv, kui korraga sinu enda välimust siis arvustataks? Võib-olla mitte isegi kaalu, võib-olla hoopis peast eemale hoidvate kõrvade, kurjusekortsu või kes teab veel mille järgi, mis võib kellelgi ette jääda.

Tuntud inimesed on niigi kes oma kehakaalu, kes millegi muu tõttu rahval hambus ja siis tuleb üks anonüümne Kägu ja teeb veel ühe teema. Miks ometi?

+15
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma olen seda lugu siin ka varem rääkinud. Selle rääkis mulle üks mu hea tuttav (meesterahvas).

Kas oleks võimalik, et sa edaspidi selle debiili kogemust siin edaspidi enam ei jagaks?
Sest see ei ole reaalsus.

0
-24
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma mõtlesin selle tuttava loo poole teksti peal, et järsku märkas see mees kui palju on liikumispuudega või jalg-lahases inimesi. Tõesti on nii, et märkad seda, mida ise parajasti üle elad.
Mis Kairesse puutub, olen alati teda imetlenud – tark, enesekindel, julge, meeldiv ja kena inimene. Mis kasu on saledusest, kui see teeb kurjaks, õelaks, kibestunuks ja halvaks? Tegelikult järjest enam mõtlen juba ammu, et see anoreksiakultus peaks ometi lõppema, et modellid peaksid olema normaalkaalus ja normaalsed inimesed, mitte mingid kondihunnikud külmade Lumekuningannatüüpi ilmetega ära retušeeritud plastiknukud. Inimlik soojus ja rõõm ja naer peaksid olema au sees, mitte kadedus, väiklus, kiusamine ja stereotüüpide tagaajamine.

+28
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 73 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kaire ei pea kaalus alla võtma