Esileht Ajaviite- ja muud jutud käisid maximas või?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 40 )

Teema: käisid maximas või?

Postitas:
Kägu

me kodule kõige lähem ja mugavam jõuda poodi, on minna maximasse. mina käin maximas ja ostan perele sealt süüa. täitsa ok kaup. mugav on se et ma tean kus asjad on, ma saan kiiresti poes käidud.
minu pere, mu mees ja lapsed on aga võtnud pähe, et nemad maximast ostetud asju ei taha. et vanad või halvaks läinud on need. ma üldiselt ei räägigi neile, kust poest asjad on ostetud ja ma õtlen nende rahustuseks, et käin selveris.
kas teid häiriks selline suhtumine? süüa kõlbab söök siis, kui see on ostud selverist. aga kui ütlen et maximast, siis nad ei söö.

Please wait...
Postitas:
Varjatud

RE: käisid maximas või?

Mina ostan ka söögikraami enamasti Maximast, kuna see pood asub mu kodule kõige lähemal. Minu peres ei pirtsuta keegi, et toit pärit Maximast.
Su lastel ja mehel mingi hirm selle poe kauba ees? Lastele on ilmselt eakaaslased selle mõtte pähe pannud, et Maximast saab ainult rämpsu? Noorte seas on ju häbiasi kui ostad omale midagi Säästukast või Maximast.
Aga mehe arvamuse kohta ma küll midagi öelda ei oska, ju siis on lihtsalt pirtsakas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

issand, aga ärgu söögu siis või käigu ise poes

aga sinust on ka jube alatu oma perele valetada :S

Please wait...
Postitas:
Kägu

Väike hädavale tuleb vahel kasuks.Mina ostsin Maximast kanakoivad ja olid tõesti riknenud,mitte et ma nüüd seal ei käiks rohkem,kuid liha ja kanatooteid (toorelt) ei osta kunagi rohkem.Kuupäevi jälgin kah kullipilguga.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina teeks perele näitliku katse – ostaks näiteks kaks pakki ühesugust piima sama kuupäevaga, ühe maximast ja teise näiteks selverist, ning siis paluks perel kodus hinnata, kas nad näevad erinevust või mitte ning kas oskavad öelda, kumb on maximast ning kumb selverist ostetud 🙂

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mina käin just reeglina maximas, et värsket kraami saada. Pean silmas just köögivilju. Vaieldamatult on Maxima hypermarketis linna parim ja ilusam valik. Selveriga näiteks ei anna võrreldagi. Aga, jah, lihatoodetega tuleb seal väga hoolikas olla. lahtisest letist lahtist liha, aga ka kulinaariatooteid ei osta ma sealt iialgi.
Eks see ole pigem selline tõusiklik teema, et Skoda pole auto ja riided peavad ka vaid firmakad olema….

Please wait...
Postitas:
Kägu

maximast olen saanud haisvat seakaela karbonaadi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina olen just Selverist kaks korda riknenud kala saanud (vaakumpakendis), kuigi kuupäev oli ok. Korra sain riknenud kala Konsumist. Prismast ostetus tursamaks oli täitsa kibe, samas kehtis kuni aastani 2013. Tahan sellega öelda, et kõigil juhtub.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul ka mees päris pirtsakas toidu suhtes, osad asjad ostabki endale ise, ma ei jõua jälgida, mida jälle toidu sees ei tohi olla jne.

Sama lugu ka, et poes tuli käia ikka Selveris, Rimi ka sobis, aga oli tema arvates palju kallim.
Mina käisin Säästumarketis ja Maximas ka, sest need jäid tee peale ja ei pidanud ringi sõitma – koju jõudmise ja söögi tegemisega niikuinii kiire. Aga tehti mulle selgeks, et Säästumarketis ja Maximas on mingid imelikud toidud ja neid ei tasu mul küll osta.

Nüüd on eelarve veidi pingelisem ja ühelt koju tulnud reklaamlehelt mees avastas hea pakkumise Säästumarketis. Käis siis seal ostmas ja pärast koju tulemist hakkas pihta: miks me kogu aeg Säästumarketis ei käi, seal on ju asjad palju odavamad. No ma siis piiksatasin, et ma käisingi vahepeal, aga ei olnud soovitav ju… Täitsa naerma ajab.

Please wait...
Postitas:
Mutsamamma

kommentaare ei lugenud, aga piim ja leib on täpselt samad kõikides poodides, nii et mina sellisest pirtsutamisest välja ei teeks.

Please wait...
Postitas:
irbis

Ei tea, kus Maximas te käite, kuid Jõgeval pole küll halvaks läinud kraamile peale sattunud. Seevastu Selveris olen küll alt läinud ja kõlbiku kuupäevaga riknenud toitu saanud.

Please wait...
Postitas:
Mutsamamma

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]maximast olen saanud haisvat seakaela karbonaadi.[/tsitaat]
kas oli haisev või kuldi liha? mina olen maximast saanud kuldiliha ja enam ei kipu eriti neid suuri soodsaid kaelakarbonaade ostma. otseselt halvaks läinud lihakraami olen seni saanud ainult rimist.

Please wait...
Postitas:
Kägu

mu laps küsis mu käest, et kes on wannabe. vastasin, et see, kes Stockmanni kilekotiga julgeb linnavahel käia,kuid Maxima omaga mitte.

Please wait...
Postitas:
Kägu

tegelikult väga häiriks. see on pöhimötteline idiootsus ju. kindlasti ei varjaks vaid teataks, et kui ei sobi hakkate ise selverist ostmas käima ja jutul löpp. kah mul pirtsutamine, absurd. ka selveris on halvaks läinud tooteid ette tulnud

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina elan Pirital. Meil on valikus Selver, Maxima, Kauper Viimsi pool säästukad st Säästumarket ja Comarket. Rimi, Prisma Lasnamäel. Vahelduva eduga käin kolmes poes, Prisma, Selver ja Maxima. Maxima on kodule kõige lähemal. Tootevalik on üsna piiratud, kuid kui tarvis just seda, mida Maximast kindlasti saan, siis eelistan viimast Prismale ja Selverile. Liha ei osta ma mitte kunagi ühestki poest. Mul on selleks turul oma talunikud. Leiva, sai ja puu- ning juurvilja valik on Maximas väga hea. Samuti odavam, kui eelnimetatud poodides. Põhilislt osat ma Maximast juurikaid, puuvilju, magusat, piimatooteid ning samuti nt tükeldatud kalkuni rinnaliha. Mõni singi, vorstitoode ehk ka, kuigi eelistan neile enamasti siiski talukraami. Mul ei ole kompleksi autot Maxima ette parkida, sõidan muide luksusedaan Lexusega ning kannan enamjaolt firmariideid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat] sõidan muide luksusedaan Lexusega ning kannan enamjaolt firmariideid. [/tsitaat]
M.O.T.T.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

M.O.T.T.[/tsitaat]

irrw

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat] sõidan muide luksusedaan Lexusega ning kannan enamjaolt firmariideid. [/tsitaat]
luksu sedaan 😀

Please wait...
Postitas:
Ritabell

Selveri puuviljad jäävad IGA KELL Maxima puuviljadele alla.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Mina elan Pirital. Meil on valikus Selver, Maxima, Kauper Viimsi pool säästukad st Säästumarket ja Comarket. Rimi, Prisma Lasnamäel. Vahelduva eduga käin kolmes poes, Prisma, Selver ja Maxima. Maxima on kodule kõige lähemal. Tootevalik on üsna piiratud, kuid kui tarvis just seda, mida Maximast kindlasti saan, siis eelistan viimast Prismale ja Selverile. Liha ei osta ma mitte kunagi ühestki poest. Mul on selleks turul oma talunikud. Leiva, sai ja puu- ning juurvilja valik on Maximas väga hea. Samuti odavam, kui eelnimetatud poodides. Põhilislt osat ma Maximast juurikaid, puuvilju, magusat, piimatooteid ning samuti nt tükeldatud kalkuni rinnaliha. Mõni singi, vorstitoode ehk ka, kuigi eelistan neile enamasti siiski talukraami. Mul ei ole kompleksi autot Maxima ette parkida, sõidan muide luksusedaan Lexusega ning kannan enamjaolt firmariideid. [/tsitaat]

vauu!! kohe selline auto ongi väää? ja ise ei õmblegi riideid vää?

Please wait...
Postitas:
helevalge

Ostan ka Maximast kuigi see asub poodidest kõige lähemal. Maxima on odav koht ja seal on kohati mõned asjad superodavad, näiteks viimati oli Kalevi ananassikommide kilo tsipa üle 4 euro või näiteks liiter äädikat oli odavam kui pool liitrit sama äädikat.

Please wait...
Postitas:
Ritabell

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

luksu sedaan :D[/tsitaat]

Sa poolitad valesti, see on luksus edaan hoopis 🙂 Need on Lexusel uudistootena katsetusjärgus

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Mina elan Pirital. Meil on valikus Selver, Maxima, Kauper Viimsi pool säästukad st Säästumarket ja Comarket.[/tsitaat]

Vabandust aga ma ei ole küll Pirital maximat näinud. Kus on pirital Maxima

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Natuke mõistan, sest teatud kaupa sealt ma enam ei osta. Kanaliha on üks selline. Eile jälle võtsin sügavast kana (panin sügavasse kohe peale Maximast ostu), tegin supi valmis ja kui hakkasin kontidelt liha lahti katkuma, tuli sealt selline hais, et jube. Läksin siis puljongit nuusutama ja sain aru, et seda küll süüa ei maksa. Paraku saingi järjekordse dünamo Maxima poolt. Muide ma olen õhtul trennist tulles näinud kuidas Maxima poe seina vahelt ronisid välja väääga suured ja jämedad rotid. Peaks teinekord filmima neid 😛

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul üks sõber armastab kokkuhoidlikku eluviisi ja tema lemmikpaik ostudeks on Maxima \”roisulett\” 😀 See on siis see allahinnatud asjade nurk.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Ritabell

[tsitaat]Mul üks sõber armastab kokkuhoidlikku eluviisi ja tema lemmikpaik ostudeks on Maxima \”roisulett\” 😀 See on siis see allahinnatud asjade nurk.[/tsitaat]

Roisulett 🙂 🙂 🙂 väga lahe väljend

Please wait...
Postitas:
Kägu

Maxima on hea odav koht küll aga suurem osa kaupa on seal ju \”…laadne\”. Ja e-de virvarr võtab silme eest kirjuks.
Viljad kõige kohutavamad juba aastaid Selverites, parimad Rimides.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat] luksu sedaan :D[/tsitaat]Mis sa norid, üks täht läks valesti – suksusedaan pidi seal olema 😛

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Mul üks sõber armastab kokkuhoidlikku eluviisi ja tema lemmikpaik ostudeks on Maxima \”roisulett\” 😀 See on siis see allahinnatud asjade nurk.[/tsitaat]
Kas Selveri roisulett oleks kuidagi parem või? 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina põhimõtteliselt ei osta sellest ketist, mis kohtleb oma töötajaid orjadena ja kliente üritab halvaksläinud asjadega koorida. Tuttav töötas Maximas ja ütles, et isegi WC-paberit nad oma töötajatele ei osta, töötingimustest ei maksa rääkidagi. Rimis käin peale eestlaste lollikstembeldamist ka ainult hädavajadusel. Viin oma raha sinna, kus kliendist ja töötajates lugu peetakse: Selverisse, Prismasse, Stockmanni. Ja ma ei osta vähe.
Ja mis vahe on Selveril ja Maximal – proovige midagi neisse poodidesse näiteks tagasi viia. Selveris (Prismas, Stockmannis) võetakse kõik vabanduste saatel tagasi, Maximasse ei lähe keegi proovimagi midagi tagasi viia, kui halvaksläinud asja sealt ostab.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 40 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud käisid maximas või?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.