Esileht Ajaviite- ja muud jutud käisid maximas või?

Näitan 10 postitust - vahemik 31 kuni 40 (kokku 40 )

Teema: käisid maximas või?

Postitas:
Kägu

RE: käisid maximas või?

Mina olen kyll maximasse mõned riided, mänguasja ja dvd tagasi viinud, ei kobisetud seal midagi.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mina vältisin suvel Maximat, sest nägin, kuidas sinna toodi kaup, mis oleks pidanud külmas olema aga sel lasti rahus sooja päikese käes seista.
teiseks häirib mind tugevalt see, kuidas Maximas töötajatega käitutakse ning nüüd väldin seda poodi juba ainuüksi selle pärast.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Maximast ja Säästukast ostan asju, mis igal pool samad – leib, piimatooted, konservid, mähkmed-WC-paber, kodukeemia jms. Farmi keefir, mille peal kuupäev, ei erine mitte millegi poolest Stockmanni sama kuupäevaga Farmi keefirist.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Maximast olen ostnud kuldiliha (kaelakarbonaad). Suvel sai hapuks läinud piima osta, Tallinna Maximast ostsin mingit seenesalatit kus oli juuksekarvad sees!!! ja see oli minu teada eesti toode..kujutate ette kuidas ma öökisin! ja ma ostsin veel 2karpi. Ja üldse võrreldes säästumarketiga läheb mul kassas rohkem raha. käin mõlemis poes, kui on rohkem aega, siis jälgin kuupäevasid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Hädavale aitab ehk alati, aga ma ei tea millises Maximas te käite, aga kas te tõesti olete rahul sealse teeninduse, saaliplaani(viitan kastidele vahekäikudes) ja kaubavalikuga?

Käisin ka üle pika aja Maximas, et paar kohukest kaasa haarata ja no pole seal teenindus tuhkagi muutunud, kõrval kassas maksab naine hakkas midagi kilekoti kohta küsima ja siis kassatädi vastas ülbelt \”ega ma mingi ori pole pange ise kilekotti\”. Vapustav teenindus.
Ja veel, no okei oli tipp-tund ja kõik kassapidajad närveldavad ja koguaeg käib mõmisedes läbi \”no kiiremini, kiiremini!\” ehk enamustel oli probleem seda Aitäh kaarti läbi tõmmata(vanematel isikutel).

Igatahes ei lähe enam kohukese järgi ka sinna, nõme pood.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Maximatest tasub käia vaid xxx maximates. Pisemates on kaup tõesti juba letis koleda välimusega, lätist pärit ja tava harjumuse kohast ei olegi.

teine jube koht on säästumarket, õigemini on ta veel jubedam kui maxima.

Please wait...
Postitas:
Jaagular

Mina käin vahetevahel Maximas küll, kui ‘eksootikatuhin’ peale tuleb. Sealt ostan näiteks kahte lemmikut – ühed on Leedu marineeritud ¨ampinjonid pooleliitrises klaaspurgis, nii häid ei ole kusagil mujal. Ja veel meeldib mulle Maximas müüdav peedisalat – hästi küüslaugune:)

Tegelikult, kui seal natuke ringi nuhkida, leiab muudki huvitavat, eriti konservide hulgast.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]issand, aga ärgu söögu siis või käigu ise poes

aga sinust on ka jube alatu oma perele valetada :S[/tsitaat]
Jah, pere kohutavalt kannatab selle vale tõttu:S

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Tihasepreili

Me käime Pärnus üpris tihti suures Maximas, kuna seal on väga hea puu- ja juurviljade valik nagu keegi juba enne mainis.
Ainukene kitsaskoht on neil kalalett, kus väga valikut pole.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Vabandust aga ma ei ole küll Pirital maximat näinud. Kus on pirital Maxima[/tsitaat]

Muugal on suht uus Maxima, jääb teletorni lähedusse. Elan Mähel ja minule jääb suht samale kaugusele nii Viimsi poed kui ka Pirta Selver kui ka Muuga Maxima. Kui ikka kodus juurviljad puuviljad otsakorral siis raudselt sinna ma lähen, õnneks kodus keegi ei pirtsuta. Samas käin ma ka suht palju Pirta Selveris ja ka Viimsi Marketis. Millegipärast üldse ei meeldi Viimsi Comarket, pole nagu midagi omapärast ja hinnad suht krõbedad. Viimsi Marketil aga hea kulinaaria, ma lähen suht tihti kergema vastupanu teed ja kergendan oma köögitoimkonda tööpäeva õhtul.

Please wait...
Näitan 10 postitust - vahemik 31 kuni 40 (kokku 40 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud käisid maximas või?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.