Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Käisin esmaabis aga ei miskit…

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Käisin esmaabis aga ei miskit…

Postitas:

Võtsin spiraali välja 20 dets ja rasestusin kohe! Täna on 13 jaanuar, esmaabisse pöördusin tugevate pearingluste tõttu. Vererõhk on ka väga madal 90/60. Arst aga uhs midagi ei näinud. Hcg oli 1408…kas see on normaalne? Pean nädala pärast tagasi minema aga nüüd muretsen kas on peetumine? Palun vastake kes selles küsimuses targemad. Tänud ette!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.01 01:45; 14.01 09:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõtle nüüd veits loogiliselt….20 dets võtsid välja ja kui sa kohe rasestusid nagu sa väidad…kuigi ma ei tea kuidas sa nii kindel saad olla selles, siis praeguseks peaks olema alates rasestumisest umbes 4-5 nädalat? no nii väikest rasedust ei pruugigi näha UH…ma ei väida et üldse ei näe..on nähtud ka nii väikseid kuid nt minul arst ei näinud..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul tehtud 2 testi ja mõlemad täiesti positiivsed.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.01 01:45; 14.01 09:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui rasestusid kohe 20.12 või paar päeva hiljem, siis peaks sul olema praegu rasedust 5+. Hcg norm 5n on 217-7138. Seega sinu tulemus jääb normi piiresse.

UH aparaat on erakorralises (oleneb muidugi ka kus käisid) võimalik, et vilets. Seal valves ei ole UH-spetsialist, vaid tavaline günekoloog, kes mingid kogemused uh-ga olemas, aga spetsiaalväljaõpet mitte. Kehvema aparaadiga ei pruugi enne 6-7n midagi näha olla.

Seda, kas on peetumine, ei saa küll ühekordse vereproovi tulemusel öelda. Hcg peaks iga u 48h järel u kahekordistuma, kui sul on normaalselt edasiarenev rasedus.

Peetumist välistada ei saa, aga selle kahtlustamiseks pole minu meelest ühtki põhjust. Va see, et rasestusid pärast spiraali eemaldamist nii ruttu. Emaka limaskest ei ole jõudnud veel taastuda ning see võib (ei pruugi!) peetumisele viia.

Pearinglus küll peetumise sümptom pole. Pigem on see sul madalast vererõhust. Raseduse algul on madal vererõhk tavaline. Püüa veidi liikuda/võimelda, peaks tõusma ja paremaks minema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rasedus on nii väike, et loote süda veel ei löö ja vanemate aparaatidega seda näha ei saagi. Mul arst soovitaski esimese ultraheli teha 7-8 nädalal, et siis on rasedus 100% kontrollitav ja kinnitatav.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Käisin esmaabis aga ei miskit…

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.