Esileht Ilu ja tervis Käisin pilatese trennis ja sain endale seljanärvi põletiku:-((

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Käisin pilatese trennis ja sain endale seljanärvi põletiku:-((

Postitas:

Lugesin perekoolist, et mulle, kui üsna värskele sünnitanule sobib pilatese trenn. ma ei teadnud, et selle trenniga peab olema selg terve. Kui trenn algas, siis küsis treener, et kas kõigil on seljad terved? Mina ütlesin nii ja naa. Tegelikult on mul alaselja valud juba mitu aastat. st mu selg on nõrk ja annab vahel tunda. Tegin selle trenni siis läbi ja täna on mul parema poolse nö. kannika peal valud. Tunnen, et närv valutab. Tegin endale liiga. Kuidas seda nüüd ravida?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.02 17:13; 20.02 20:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb kus sa trennis käisid. Minul on aastaid olnud seljaga probleeme. Lükkasin seetõttu ka lapse saamist edasi. Kaks aastat pilatest tegi minuga imet. Kõik oleneb treeneri koolitusest ja kas tehakse ikka õiget pilatest. Eestis ei julgeks ma küll igale poole trenni minna, seal tehakse parajat kompotti.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.02 17:56; 21.02 12:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võta ibuprofeeni max lubatud koguses ja kui selg terve, mine vesiaeroobikasse. Mina sain vesiaeroobikaga selja korda. Enne olin lõikuse kandidaat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minu selga aitas jooga, sõber pääses tänu joogale ka opist.
Su valud ei pruugi üldse pilatese trennist olla, pigem arvan, et see on kokkusattumus.[/tsitaat]

kui tööl käisin, siis oli seljavalu, aga tööl ei käi ma juba 7 kuud. palju harjutusi oli just seljale. treener teeb kõige ees harjutusi, räägib läbi mikri ja ei vaata korda ka kellegi poole. iga üks teeb kuis oskab. pole siis ime et sandistusin. usun siiski, et just eilne trenn tegi mu seljale liiga. pole midagi muud teinud lähi päevil, mis oleks võinud seda tekitada. tegin midagi seal trennis valesti ilmselt, kuid kuidas ma oskasingi kõike, kui elu esimene trenn?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.02 17:13; 20.02 20:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina sain ka selje terveks tänu pilatesele, selg on kõrver ja diskiga jama – ainuke asi, mis aitbak ino tugevad seljalihased – hoiavad mul selgroo paigal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ükskõik millise treeninguga saab selja terveks.võrdselt tuleb treenida nii kõhu-kui seljalihaseid.lihased toetavad luustikku.kui pole midagi toetamas ,siis jäävadki seljad haigeks.
pilates ei ole kindlasti ainus treening , mis seljad korda teeb.
jõusaalitreeningud , Bodypump, aga muidugi tuleks konsulteerida treeneriga ja omaprobleemidest rääkida.ning leida endale sobiv treenimisviis.
ja on natuke vägivaldne öelda ,et just selle treeninguga said seljanärvipõletiku.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õiget pilatest ei tehta muusikaga ja läbi mikrofoni. Grupp peaks olema kuni 10 inimest ja treener peab kogu aeg jälgima kuidas harjutust sooritad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.02 17:56; 21.02 12:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina võin küll öelda, et sain samuti pärast sünnitust esimesse pilatese trenni täieliku seljanihestuse. Viimaseid harjutusi tegime pallil. Küll ta siis surus mind, et kehahoid ikka õige oleks, kuid kasu asemele tegi tegelikult päris palju kahju. Taastusin 1,5-2 nädalat, tegin väikese pausi ning seejärel vahetasin treenerit. Rohkem pole sellist asja olnud. Olen elu jooksul käinud 4 erineva treeneri juures ning tegelikult on neil ikka väga tugev erinevus just algajate koordineerimisel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Õiget pilatest ei tehta muusikaga ja läbi mikrofoni. Grupp peaks olema kuni 10 inimest ja treener peab kogu aeg jälgima kuidas harjutust sooritad.[/tsitaat]

Just. See oli mingi libapilates, kus sa käisid. Ära sinna küll enam mine. Keegi ärge minge.

see peaks parem olema: http://www.truepilates.ee/et/pilates.html

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Ilu ja tervis Käisin pilatese trennis ja sain endale seljanärvi põletiku:-((

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.