Esileht Väikelaps Kaisulaps topib käsi mulle kaenlaauku

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Kaisulaps topib käsi mulle kaenlaauku

Postitas:

Peale rinnaga toitmise lõpetamist (1 a 5 k) on lapsel tekkinud paari nädala jooksul komme oma käed mulle kaenlaauku ajada. Eriti just magama jäämisel ja öösel. Magab minu voodis. Saan aru, et ilmselt enda rahustamiseks või turvatunde saamiseks, aga öösel on see ikka väga häiriv. Ja kui ei luba, siis on kisa taevani. Kellel sarnast kogemust? Kuidas sellest kombest lahti saada?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul laps hakkas peale lõpetamist mu rinda katsuma. Ka oli lõpuks juba häiriv. Koguaeg palusin lõpetada. Mingi aasta vist kestis. Siis kuidagi jäi ära. Seega, lootust on, et ühel hetkel lõpetab ????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu rinnalaps võttis pärast võõrutamist kombeks põske panna ja hõõruda vastu käsivart, eks neile meenutab see sile pehme nahk rinda ja pakub mõnu ja rahustust, meenutab titeea nahk-nahakontakti. Vahel teeb ta seda veel viiesenagi, aga muidugi mitte enam tihti, ise ütleb, et mõnus jahe ja sile nahk.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

jaajaa, mul saab varsti kaheseks, ja ka kraabib ja mudib ja urgitseb kaenlaauku, et endal aidata uinuda, ja mõnikord ka päeval süles olles. mu ainuke soovitus, harjuta eraldi magama, magate mõlemad paremini. kasvõi esimene osa ööst esialgu. või pööra selg, eks ta kurdab, aga millalgi lepib. ütled, et emme magab, tudiaeg, või midagi.
eks see on pikk protsess, mul praegugi veel mõnikord tahab näiteks minu nägu padjana kasutada või magada mu kaela peal, kui mul pole olnud jaksu järjepidev olla ja tal lasta oma voodis uinuda. lapsed vajavad jah turvatunnet selles vanuses, et magama jääda. mõnikord pean mitu korda öö jooksul teda korraks istudes kaisutama, ja siis voodisse panema tagasi, aga ikkagi on see ülejäänud uneaeg mõlema jaoks kvaliteetsem, kui ta magab oma voodis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Väikelaps Kaisulaps topib käsi mulle kaenlaauku