Esileht Pereelu ja suhted Kaitseväelaste naised

Näitan 5 postitust - vahemik 271 kuni 275 (kokku 275 )

Teema: Kaitseväelaste naised

Postitas:
Kägu

No rumalamt juttu annab ikka ajada. ????

Kahju siis sinust. Mina elan täpselt sellist elu, mis mulle sobib ning millega rahul olen-kaugsuhe on ideaalne. Kui mulle see ei sobiks, siis ma elaksin mingit teistsugust elu, eksju.

Tõesti? Ka mina elan sellist elu(kaitseväelase abikaasana) – kaugsuhet mul muidugi ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks su vanemad siis nii igavat ja nõmedat elu elasid ja üksteist õigel ajal välja ei vahetanud?

Sest tollal elati teistsugust elu. Sotsiaalmeediat ei olnud, mobiile ei olnud, petmised tulid harva välja. Tule nüüd tänapäeva!

No inimesed suhtlesid omavahel ikka. Ega nad kott peas ei elanud. Või sinu arvates annavad petmisteks, lahutamisteks ja uue kaaslase leidmiseks võimaluse ainult sotsiaalmeedia ja mobiili omamine?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võtke nüüd roosad prillid peast. Oma naist ei peta vb väike % mehi. Enamik loomulikult teeb seda, kes rohkem kes vähem salaja.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Proovi aru saada, et selliseid mehi, kes pole kunagi oma partnerit petnud, on vähemus. Suuresti on selle põhjus ka selles, et nad ise ei ole atraktiivsed või ei ole neil sobivat juhust veel tekkinud. Sinusugusel vanal naisel võiks vähe rohkem elukogemust olla.

Ausalt ei viitsi mingi eluvõõra plika targutusi kuulata. Saan aru, et avastasid ameerika – kõik mehed petavad, ainult ebaatraktiivsed ja voodihaiged mehed mitte, ja siis kuulutad oma püha tõde kõikidele perekoolis!? Jube tüütu ja rumal jutt!

Keegi ei vaidlegi selle vastu, et on olemas petvad mehed. Aga sinu ideoloogia partnerite vahetamise kohta – iga kaheksa aasta tagant uus mees sellepärast, et ühega on igav ja nagunii on mees selle aja peale petnud, on eriti haige aju sünnitis! Vaesed sinu lapsed, kes saavad iga natukese aja tagant omale uue issi.

Sa ikka hari oma vanemaid ka! Tänapäeva ju ometigi on neil võimalik mobiile ja sotsiaalmeediat kasutada. Lõpuks ometi saavad vaevast (üksteisest) lahti ning võivad omale uue partneri leida.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võtke nüüd roosad prillid peast. Oma naist ei peta vb väike % mehi. Enamik loomulikult teeb seda, kes rohkem kes vähem salaja.

Kus on ikka tõekuulutaja.????

Ei võta prille eest, ei taha.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 271 kuni 275 (kokku 275 )


Esileht Pereelu ja suhted Kaitseväelaste naised