Esileht Pereelu ja suhted Kaitseväelaste naised

Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 275 )

Teema: Kaitseväelaste naised

Postitas:
Kägu

Mehed, keda sina tead on siis sellised – auk on auk ja pauk on pauk? Või sa väidad, et kõik mehed on sellised?

Enamik meestest petavad tõesti. Veider, et sa midagi muud arvad.

Aga on palju mehi, kes seda ei tee. Veider, et sa seda ei tea.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on nii kahju, et sinu mees selline on, kes isegi kolm kuud vastu ei pea. Ma langetan pea. ???? Õnneks on naisi, kes on suutnud valida endale mehe, kes ei pea muretsema selliste asjade pärast. Aga ma tõesti tunnen sulle kaasa!

No on tola ????

Minu mees ei puutu üldse asjasse.

Sa ise oled suurem tola. Tuled SIIA jahuma petvatest meestest. Nagu nendel naistel ei oleks niigi raske. Mis sul viga on?

Õnneks Mali teema pandi kinni ja Eesti väed tulevad sealt ära, seega muretseda ei ole enam vaja.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa ise oled suurem tola. Tuled SIIA jahuma petvatest meestest. Nagu nendel naistel ei oleks niigi raske. Mis sul viga on?

Pole ju probleemi, kui ei peta 😀 😀 😀

Ise te selle elu endale ju valinud olete.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa ise oled suurem tola. Tuled SIIA jahuma petvatest meestest. Nagu nendel naistel ei oleks niigi raske. Mis sul viga on?

Pole ju probleemi, kui ei peta ???? ???? ????

Ise te selle elu endale ju valinud olete.

Minul polegi mingit probleemi. Mu mees on nagu noor E.Laigna, ei tema lähe mind petma.???? Aga kui sa aru ei ole saanud, siis ma pole ainus naine siin teemas.

Mis puutub sellesse elusse, siis ka sellega mina olen väga rahul. Väärikas mees – väärika tööga.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ise te selle elu endale ju valinud olete.

See kommentaar pidi sind kuidagi uhkeks tegema või? Siit loeb välja, et sina vajad oma meest ketis, kõrval ja koguaeg silma all, muidu ei saa kindel olla, et petma ei lähe 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks enamus kaitseväelaste naisi on kindlad, et nende mehed ei peta neid, paraku, olles 15a naisterahvana missioonidel käinud korduvalt, võin ütelda, et üsna kõik petavad.

Ärge olge naiivsed naised, ei ole teie mehed pool aastat ilma seksita. Ükskõik kui kindel on teie abielu ja armastus. Lihtsalt pole.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks enamus kaitseväelaste naisi on kindlad, et nende mehed ei peta neid, paraku, olles 15a naisterahvana missioonidel käinud korduvalt, võin ütelda, et üsna kõik petavad.

Ärge olge naiivsed naised, ei ole teie mehed pool aastat ilma seksita. Ükskõik kui kindel on teie abielu ja armastus. Lihtsalt pole.

Miks peaks pool aastat ilma seksita olema? Kolm kuud ikka.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks enamus kaitseväelaste naisi on kindlad, et nende mehed ei peta neid, paraku, olles 15a naisterahvana missioonidel käinud korduvalt, võin ütelda, et üsna kõik petavad.

Ärge olge naiivsed naised, ei ole teie mehed pool aastat ilma seksita. Ükskõik kui kindel on teie abielu ja armastus. Lihtsalt pole.

Pool aastat ilma seksita? Kus kohast see pool aastat tuleb?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ärge olge naiivsed naised, ei ole teie mehed pool aastat ilma seksita. Ükskõik kui kindel on teie abielu ja armastus. Lihtsalt pole.

Eks iga paari oma asi, kuidas nad käsitlevad seda, võõrsil üksinduses seks ei pruugi nii oluline ka olla. Aga – miks sul on vaja niimoodi parastada? Mis see tõekuulutamine sulle annab?

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks enamus kaitseväelaste naisi on kindlad, et nende mehed ei peta neid, paraku, olles 15a naisterahvana missioonidel käinud korduvalt, võin ütelda, et üsna kõik petavad.

Ärge olge naiivsed naised, ei ole teie mehed pool aastat ilma seksita. Ükskõik kui kindel on teie abielu ja armastus. Lihtsalt pole.

Oo 15 aastat. Mitmel missioonil oled siis olnud ja kus? Põnev oleks teada.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks peaks pool aastat ilma seksita olema? Kolm kuud ikka.

Kas 3 kuud on kuidagi teisiti, kui 6 kuud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See kommentaar pidi sind kuidagi uhkeks tegema või? Siit loeb välja, et sina vajad oma meest ketis, kõrval ja koguaeg silma all, muidu ei saa kindel olla, et petma ei lähe ????

Aa ei, mind see petmine üldse ei huvita. Kui kardad petmist, pole vaja üldse mingi mehega suhelda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks peaks pool aastat ilma seksita olema? Kolm kuud ikka.

Kas 3 kuud on kuidagi teisiti, kui 6 kuud?

Kolm kuud on ju poole lühem aeg. ???? See on ikka üsna nukker, kui mees ei suuda kolm kuud vastu pidada. Sel juhul ei ole üldse vahet kus ta on – kas missioonil või kodus.
Ma mäletan kui Afganistanis küsiti: “Mida te praegu tahaksite? Hästi süüa, magada või keppi?” Mis te arvate, mis olid vastused?

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

“Mida te praegu tahaksite? Hästi süüa, magada või keppi?”

Pakun, et hästi süüa.

paraku, olles 15a naisterahvana missioonidel käinud korduvalt, võin ütelda, et üsna kõik petavad.

Räägi meile palun sellest. Kas olid ka ise üks osaline petmises? Mida veel põnevat seoses petmisega juhtus, kas mehed proovisid kohalikke naisi ära rääkida?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

“Mida te praegu tahaksite? Hästi süüa, magada või keppi?”

Pakun, et hästi süüa.

See oli teine, esimene oli uni.
Kui ikka unevõlg on väga suur, siis mis seksi seal tahata on?

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

“Mida te praegu tahaksite? Hästi süüa, magada või keppi?”

Pakun, et hästi süüa.

paraku, olles 15a naisterahvana missioonidel käinud korduvalt, võin ütelda, et üsna kõik petavad.

Räägi meile palun sellest. Kas olid ka ise üks osaline petmises? Mida veel põnevat seoses petmisega juhtus, kas mehed proovisid kohalikke naisi ära rääkida?

Kuna olen vallaline, siis osalesin, ei ole ka minul soovi poole aasta kaupa seksita olla 🙂

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kolm kuud on ju poole lühem aeg. ???? See on ikka üsna nukker, kui mees ei suuda kolm kuud vastu pidada. Sel juhul ei ole üldse vahet kus ta on – kas missioonil või kodus.

No kui ta ka kodus korra 3 kuu jooksul saab, sii tõesti-küllap on harjunud. Muul juhul mitte.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuna olen vallaline, siis osalesin, ei ole ka minul soovi poole aasta kaupa seksita olla

Miks sa kirjutad “poole aasta kaupa”? Eestlased ei viibi tavaliselt missioonipiirkonnas kauem kui 3-4 kuud järjest. Siis lennutatakse koju puhkama paariks nädalaks, peale seda tagasi missiooni jätkama. Nii et see pool aastat on tegelikult jagatud kaheks osaks ja puhkuse ajal jõuab nii pidutseda kui seksida.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

“Mida te praegu tahaksite? Hästi süüa, magada või keppi?”

Pakun, et hästi süüa.

paraku, olles 15a naisterahvana missioonidel käinud korduvalt, võin ütelda, et üsna kõik petavad.

Räägi meile palun sellest. Kas olid ka ise üks osaline petmises? Mida veel põnevat seoses petmisega juhtus, kas mehed proovisid kohalikke naisi ära rääkida?

Kuna olen vallaline, siis osalesin, ei ole ka minul soovi poole aasta kaupa seksita olla ????

Miks sa peaksid pool aastat ilma olema?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

“Mida te praegu tahaksite? Hästi süüa, magada või keppi?”

Pakun, et hästi süüa.

paraku, olles 15a naisterahvana missioonidel käinud korduvalt, võin ütelda, et üsna kõik petavad.

Räägi meile palun sellest. Kas olid ka ise üks osaline petmises? Mida veel põnevat seoses petmisega juhtus, kas mehed proovisid kohalikke naisi ära rääkida?

Kuna olen vallaline, siis osalesin, ei ole ka minul soovi poole aasta kaupa seksita olla ????

Tead, mina arvan, et sa valetad, et sa missidel käisid. Sa pole siiani mu küsimusele vastanud, et kus ja milliste üksustega.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tead, mina arvan, et sa valetad, et sa missidel käisid. Sa pole siiani mu küsimusele vastanud, et kus ja milliste üksustega.

Ta ei pea oma elu detaile siia kirja panema, et saaksid veenduda, kas ta su mehega koos missioonil ei käinud.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks sa peaksid pool aastat ilma olema?

Arusaadav ju, et peeti silmas kogu käigu pikkust. Puhkus ei ole oluline, kas vallalisel naisel on kohustus ainult Eestis meestega magada, et selleks seda 3-4 kuu puhkust ootama peaks?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kolm kuud on ju poole lühem aeg. ???? See on ikka üsna nukker, kui mees ei suuda kolm kuud vastu pidada. Sel juhul ei ole üldse vahet kus ta on – kas missioonil või kodus.

No kui ta ka kodus korra 3 kuu jooksul saab, sii tõesti-küllap on harjunud. Muul juhul mitte.

Ma tean naisi, kes väidavad, et rasedana seksida ei tohi. Need mehed istuvad ikka oluliselt kauem kuival, aga näe, ei peta.
Siis on mehed, kes lähevad sõtta – ohtlik keskkond, magada ei saa, süüa saab ainult kräppi – aga neil mõlgub peas ainult seks.
See, et sina olid baasi jalgratas, ei tee sinust meeste asjatundjat.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tead, mina arvan, et sa valetad, et sa missidel käisid. Sa pole siiani mu küsimusele vastanud, et kus ja milliste üksustega.

Ta ei pea oma elu detaile siia kirja panema, et saaksid veenduda, kas ta su mehega koos missioonil ei käinud.

Hahahahha 😀 valed ma tunnen ära.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks sa peaksid pool aastat ilma olema?

Arusaadav ju, et peeti silmas kogu käigu pikkust. Puhkus ei ole oluline, kas vallalisel naisel on kohustus ainult Eestis meestega magada, et selleks seda 3-4 kuu puhkust ootama peaks?

Aa oleks võind kohe rääkida, et peeti silmas liitlasvägede mehi. Ega mina saa aru, kellest jalgratas räägib.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Igas baasis on mõni selline neiuke, keda kasutatakse. Enam jaolt kasutavad teda töllid ja noh, mitte tõsiselt võetavad mehed.
Kas te teate miks teise maailmasõja ajal sakslased naisi ei vägistanud? Sest neil olid baasides hoorad, kes siis täitsid nende vajadusi.
Nagu me näeme, siis üks on siia jõudnud. 15 aastaga jõuab suuri tegusid teha.

Aga eriväelaste naised, teie ei pea muretsema.

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aa oleks võind kohe rääkida, et peeti silmas liitlasvägede mehi. Ega mina saa aru, kellest jalgratas räägib.

Veider! Ma sain kohe esimese lugemisega aru

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga eriväelaste naised, teie ei pea muretsema.

Jep, sest eriväelased ei peta ju mitte kunagi

/naer saalis

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Igas baasis on mõni selline neiuke, keda kasutatakse. Enam jaolt kasutavad teda töllid ja noh, mitte tõsiselt võetavad mehed.
Kas te teate miks teise maailmasõja ajal sakslased naisi ei vägistanud? Sest neil olid baasides hoorad, kes siis täitsid nende vajadusi.
Nagu me näeme, siis üks on siia jõudnud. 15 aastaga jõuab suuri tegusid teha.

Miks sa nii labane pead olema? Igas töökohas tekib sümpaatiaid. Missioonil või mitte.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga eriväelaste naised, teie ei pea muretsema.

Jep, sest eriväelased ei peta ju mitte kunagi

/naer saalis

Eriväelased on oma etaldi baasises, kus naisi ei ole. Neil on seal ainult enda üksus, sest nad on salajased.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 275 )


Esileht Pereelu ja suhted Kaitseväelaste naised