Esileht Pereelu ja suhted Kaitseväelaste naised

Näitan 30 postitust - vahemik 241 kuni 270 (kokku 275 )

Teema: Kaitseväelaste naised

Postitas:
Kägu

Ei, kogemata viitab nagu see toimus inimesest sõltumata, tema vastutuseta. Seda polnud mõeldud. Mõeldud oli, et teadlikult tehtud tegu polnud õige oma suhtepartneri suhtes. See oli viga, aga kuskilt otsast mitte kogemata. Enamik vigu elus juhtub mu meelest ikka nii, et inimene teeb mingi vale otsuse teadmatusest, hetkeemotsioonist või muust lähtuvalt. Kas sinu vead on alati juhtunud sinust sõltumatult kogemata, oma otsustes oled ilmeksimatu?

Kas sa ise saad aru, mida öelda tahad?

Mina küll saan aru, mida ta öelda tahab. Proovi uuesti lugeda, aeglasemalt, äkki siis on sul lihtsam.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, mulle tõepoolest võivad meeldida ja tõmmet tekitada üsna mitmed sümpaatsed ja toredad mehed.

Korraga? Wow. Mul pole nii olnud. Et olen mitmekümne mehega koos ja mitmete vastu tekib korraga tõmem.

Keegi pole midagi “korragist” rääkinud.

Kui seda silmas pead, et sul juba on kaaslane, kellega oled ca 30 aastat koos olnud, siis on igati loogiline, et selle aja jooksul jääb silma veel keegi. Aga on inimese enda teha, kas ja kuidas ta selle “meeldivusega” edasi toimetab.

Sina räägid ilmselgelt 1-2-perioodisest armumise perioodist ja sel ajal otseloomulikult mitte kedagi teist ei näe. See on täiesti normaalne! Aga, kui kunagi suuremaks saad ja mõnes pikemas suhtes oled, siis saad aru, millest jutt…

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keegi pole midagi “korragist” rääkinud. Kui seda silmas pead, et sul juba on kaaslane, kellega oled ca 30 aastat koos olnud, siis on igati loogiline, et selle aja jooksul jääb silma veel keegi. Aga on inimese enda teha, kas ja kuidas ta selle “meeldivusega” edasi toimetab. Sina räägid ilmselgelt 1-2-perioodisest armumise perioodist ja sel ajal otseloomulikult mitte kedagi teist ei näe. See on täiesti normaalne! Aga, kui kunagi suuremaks saad ja mõnes pikemas suhtes oled, siis saad aru, millest jutt…

Kuidas ei ole rääkinud? Jutt on ju missioonil olevast naisest, et kellegi arust võiks ta valida, kellaga seksib. Kelle vahel sa valid, kui isegi sina saad aru, et kui tõmme tekib, siis kedagi muud ei näe?

Ma olen ikka valinud mehi, kes mulle meeldivad. Abielumehed jätavad mind külmaks, kuid suhtes mehed on oma senised kaaslased jätnud, et minuga olla. Armuke ma nõus olema eii ole.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teadlikult ei saa viga teha, kui see just ei ole kuritahtlikult ja teadlikult tehtud viga. Viga tekib kogemata.

Jääme eriarvamusele, aga see on ka arusaadav, sest meil on ilmselt erinev arusaam sõnade “viga” ja “kogemata” tähendusest.
Muidugi väitega “Teadlikult ei saa viga teha, kui see just ei ole teadlikult tehtud viga” on raske mitte nõustuda:D

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kompanii madrats, nagu ta kohta siin öeldi.

Talle vastas ka üks kaitseväelane, kes nullis kogu ta jutu ära. Miks ta sellele ei vasta?

Ilmselgelt te usute seda kägu, miks muidu need kõlavad tiitlid talle.
Ja muidugi, naine on madrats, aga mitte ühtegi halba sõna 8 leheküljel meeste kohta, kellega ta aega veedab. Naeruväärne!

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga kahju, et siin teemas on väljundi leidnud kibestunud petmist kogenud naised. Köitseväelased on vägevad mehed ja nende kodus olevad naised väärivad imetlust, hoides alal enda tööd ja kodust elu lastega, samal ajal ilmselt suure murega mehe pärast.
Kibenaised, äkki elate kuskil Kalevipoegade vm foorumis end välja? Mis need kaitseväelaste naised teile ette jäid?

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kompanii madrats, nagu ta kohta siin öeldi.

Talle vastas ka üks kaitseväelane, kes nullis kogu ta jutu ära. Miks ta sellele ei vasta?

Ilmselgelt te usute seda kägu, miks muidu need kõlavad tiitlid talle.

Ja muidugi, naine on madrats, aga mitte ühtegi halba sõna 8 leheküljel meeste kohta, kellega ta aega veedab. Naeruväärne!

Vastaks siis jutt tõele, aga see ei vasta ju. ???? Ega ta isegi madrats pole, sest ta pole seal käinudki.
Seal on ainult kaks naist, kes on olnud nii kaua seal ja ma sügavalt kahtlen, et kumbki nendest siin sõna võtab. Ja mõlemad ei olnud vallalised. Seega, jama jutt sellel “madratsil”.

Ma väga kahtlen, et üks ohvitseridest tuleb siia rääkima, kuidas ta missil meestega magas.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga kahju, et siin teemas on väljundi leidnud kibestunud petmist kogenud naised. Köitseväelased on vägevad mehed ja nende kodus olevad naised väärivad imetlust, hoides alal enda tööd ja kodust elu lastega, samal ajal ilmselt suure murega mehe pärast.

Kibenaised, äkki elate kuskil Kalevipoegade vm foorumis end välja? Mis need kaitseväelaste naised teile ette jäid?

Kuskil tuleb ju oma frustatsiooni välja elada. Kahju muidugi, et teiste arvelt, aga mis siis ikka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seal on ainult kaks naist, kes on olnud nii kaua seal ja ma sügavalt kahtlen, et kumbki nendest siin sõna võtab. Ja mõlemad ei olnud vallalised.

Milleks need detailid?
Siin kirjutanud kägu ütles, et on käinud 15 aasta jooksul korduvalt missioonidel. Mitte et oleks olnud 15 aastat kuskil “seal”.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seal on ainult kaks naist, kes on olnud nii kaua seal ja ma sügavalt kahtlen, et kumbki nendest siin sõna võtab. Ja mõlemad ei olnud vallalised.

Milleks need detailid?

Siin kirjutanud kägu ütles, et on käinud 15 aasta jooksul korduvalt missioonidel. Mitte et oleks olnud 15 aastat kuskil “seal”.

Halb väljendus – ega seal polegi keegi regulaarselt. Ma sain aru, et ta pidas silmas, et ta on seal korduvalt käinud ja neid, kes on seal 15 aasta jooksul korduvalt käinud, on ainult kaks.
Lisaks, millised detailid? Kas sina tead, kellest ma räägin? On see sinu jaoks tuvastatav? Seda teavad ainult inimesed, kes ise sellesse ringi kuuluvad.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen 35 aastat juba ühe ja sama mehega koos.

Oh issand 😀 Ma ei viitsiks iial nii igavalt oma elu ära elada.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jääme eriarvamusele, aga see on ka arusaadav, sest meil on ilmselt erinev arusaam sõnade “viga” ja “kogemata” tähendusest. Muidugi väitega “Teadlikult ei saa viga teha, kui see just ei ole teadlikult tehtud viga” on raske mitte nõustuda:D

Sest sa oled 20-aastane ja vähese haridusega ja ei saa aru, mis erinevus nende sõnade vahel on!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen 35 aastat juba ühe ja sama mehega koos.

Oh issand ???? Ma ei viitsiks iial nii igavalt oma elu ära elada.

Pole vajagi! Iga kahe aasta tagant välja vahetada on igati ok!

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sest sa oled 20-aastane ja vähese haridusega ja ei saa aru, mis erinevus nende sõnade vahel on!

Kulla inimene, mina räägin algusest peale, et nende vahel on erinevus.
Sina oled ju see, kes ütles, et vigu saab teha ainult kogemata, tõmmates vahele võrdusmärgi. Äkki jätaks selle?
Ning ilmselt oleme eakaaslased.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sest sa oled 20-aastane ja vähese haridusega ja ei saa aru, mis erinevus nende sõnade vahel on!

Kulla inimene, mina räägin algusest peale, et nende vahel on erinevus.

Sina oled ju see, kes ütles, et vigu saab teha ainult kogemata, tõmmates vahele võrdusmärgi. Äkki jätaks selle?

Ning ilmselt oleme eakaaslased.

Ok, nii et siis täiesti kogemata, puhtjuhuslikult, kukub sinu mehe noks võõra naise auku!No olgu pealegi! Ja seejuures on mees maailma parim isa oma lastele. No olgu pealegi!

Lihtsalt, minu maailmas seesuguseid “normaalsusi” ei saa esineda.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole vajagi! Iga kahe aasta tagant välja vahetada on igati ok!

2 mitet, aga ca 8-10 aasta tagant küll. Sinusugused on elav näide, miks mehed saavad endale petmist lubada-sest nende naine on nii loll, et sellest aru ei saa või nii hädapätakas, et petvat meest maha ei jäta.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ok, nii et siis täiesti kogemata, puhtjuhuslikult, kukub sinu mehe noks võõra naise auku!No olgu pealegi! Ja seejuures on mees maailma parim isa oma lastele. No olgu pealegi!

Minule vastasid. Olen nõus, et selline viga ei juhtu kogemata ja SEDA MA OLEN ALGUSEST PEALE KORRUTANUD.
Aga tõstan käed… sulle lihtsalt ei jõua kohale.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole vajagi! Iga kahe aasta tagant välja vahetada on igati ok!

2 mitet, aga ca 8-10 aasta tagant küll. Sinusugused on elav näide, miks mehed saavad endale petmist lubada-sest nende naine on nii loll, et sellest aru ei saa või nii hädapätakas, et petvat meest maha ei jäta.

Eee…what?

On ikka lollid naised ja mehed, kes kuldpulmi ja hõbepulmi peavad.
Mul tädil on tulekul ja ma kavatsen talle kohe kindlasti olla, kui loll naine ta on, et ta nii pikalt oma abikaasaga koos on olnud. Meest tuleb vahetada iga 10 aasta tagant!

Ma loodan, et sul lapsi pole.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole vajagi! Iga kahe aasta tagant välja vahetada on igati ok!

2 mitet, aga ca 8-10 aasta tagant küll. Sinusugused on elav näide, miks mehed saavad endale petmist lubada-sest nende naine on nii loll, et sellest aru ei saa või nii hädapätakas, et petvat meest maha ei jäta.

Ei saanud aru, milles see minu lollus seisneb? Et kui iga 8-10 aasta tagant meest välja ei vaheta, siis on naine loll? Sel juhul on mu esivanemad kõik puha lollikari, sest kõik on elanud koos aastakümneid ja kuni surmani. Mu oma vanemad olid abielus 60 aastat, kuni surm nad lahutas.

Mina pole oma meest petmiselt tabanud. Et siis igaks juhuks peaksin ta maha jätma, sest nagunii petab?

Sinust on mul aga väga kahju! Sa kasvasid katkises peres, kus ema vahetas mehi ja tõi koju pidevalt uusi issisid.  Sellepärast oled selle mustri ka oma ellu üle võtnud, uskudes tõsimeeli, et selline ongi õige elu. Sa ei ole normaalset pereelu näinud ja sellepärast ei teagi, millest oled ilma jäänud.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minule vastasid. Olen nõus, et selline viga ei juhtu kogemata ja SEDA MA OLEN ALGUSEST PEALE KORRUTANUD. Aga tõstan käed… sulle lihtsalt ei jõua kohale.

Mina tsiteerisin eespool kedagi, kes ütles, et on igati normaalne, kui mehel juhtub üks kord kümne aasta jooksul viga ja ta petab. Mina siis talle vastasin, et see ei saa olla viga. Teise inimesega seksimine on teadlik tegevus. Keegi aga vaidleb mulle siin vastu, et saab küll selline viga juhtuda. Mina aga ütlen vastu, et viga juhtub kogemata. Viga ei saa teha teadlikult.

Nii et ma ei saa aru, mis tõstan käed.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keegi aga vaidleb mulle siin vastu, et saab küll selline viga juhtuda. Mina aga ütlen vastu, et viga juhtub kogemata. Viga ei saa teha teadlikult.

See on sinu tõlgendus, mitte sõna “viga” ultimatiivne tähendus. Öeldi juba eelnevalt, et sa tõlgendad mõisteid teisiti, kui keegi teine võib seda teha. Aktsepteeriks äkki siis seda? See ei tähenda, et sa kellegi tegusid heaks kiidad.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sinust on mul aga väga kahju! Sa kasvasid katkises peres, kus ema vahetas mehi ja tõi koju pidevalt uusi issisid.  Sellepärast oled selle mustri ka oma ellu üle võtnud, uskudes tõsimeeli, et selline ongi õige elu. Sa ei ole normaalset pereelu näinud ja sellepärast ei teagi, millest oled ilma jäänud.

Napakas. Minu isa ja ema olid abielus ja koos kuni mu ema surmani.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sinust on mul aga väga kahju! Sa kasvasid katkises peres, kus ema vahetas mehi ja tõi koju pidevalt uusi issisid. Sellepärast oled selle mustri ka oma ellu üle võtnud, uskudes tõsimeeli, et selline ongi õige elu. Sa ei ole normaalset pereelu näinud ja sellepärast ei teagi, millest oled ilma jäänud.

Napakas. Minu isa ja ema olid abielus ja koos kuni mu ema surmani.

Miks su vanemad siis nii igavat ja nõmedat elu elasid ja üksteist õigel ajal välja ei vahetanud?

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma hüppaks rõõmust lakke, kui saaks teada, et mees läheb pooleks aastaks minema

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks su vanemad siis nii igavat ja nõmedat elu elasid ja üksteist õigel ajal välja ei vahetanud?

Sest tollal elati teistsugust elu. Sotsiaalmeediat ei olnud, mobiile ei olnud, petmised tulid harva välja. Tule nüüd tänapäeva!

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma hüppaks rõõmust lakke, kui saaks teada, et mees läheb pooleks aastaks minema

Ju nemad hüppavad samamoodi. Vabatahtlikult muidu keegi ju ei võtaks meest, kes hakkab kohe igatsust ning südamevalu põhjustama. Selliselt sobib koos elama vaid üksik hunt, kel suht savi, kas keegi kõrval või ei.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks su vanemad siis nii igavat ja nõmedat elu elasid ja üksteist õigel ajal välja ei vahetanud?

Sest tollal elati teistsugust elu. Sotsiaalmeediat ei olnud, mobiile ei olnud, petmised tulid harva välja. Tule nüüd tänapäeva!

Tead, maailmas on inimesi, kes ei peta oma partnereid. Sul on muidugi raske seda uskuda, aga proovi. Ma saan aru, et nähtavast sina selline ei ole, aga proovi ikka aru saada, et KÕIK inimesed ei ole sellised. Okei?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma hüppaks rõõmust lakke, kui saaks teada, et mees läheb pooleks aastaks minema

Ju nemad hüppavad samamoodi. Vabatahtlikult muidu keegi ju ei võtaks meest, kes hakkab kohe igatsust ning südamevalu põhjustama. Selliselt sobib koos elama vaid üksik hunt, kel suht savi, kas keegi kõrval või ei.

No rumalamt juttu annab ikka ajada. ????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No rumalamt juttu annab ikka ajada. ????

Kahju siis sinust. Mina elan täpselt sellist elu, mis mulle sobib ning millega rahul olen-kaugsuhe on ideaalne. Kui mulle see ei sobiks, siis ma elaksin mingit teistsugust elu, eksju.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tead, maailmas on inimesi, kes ei peta oma partnereid. Sul on muidugi raske seda uskuda, aga proovi. Ma saan aru, et nähtavast sina selline ei ole, aga proovi ikka aru saada, et KÕIK inimesed ei ole sellised. Okei?

Proovi aru saada, et selliseid mehi, kes pole kunagi oma partnerit petnud, on vähemus. Suuresti on selle põhjus ka selles, et nad ise ei ole atraktiivsed või ei ole neil sobivat juhust veel tekkinud. Sinusugusel vanal naisel võiks vähe rohkem elukogemust olla.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 241 kuni 270 (kokku 275 )


Esileht Pereelu ja suhted Kaitseväelaste naised