Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kaja Kallas ja Jüri Ratas

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 36 )

Teema: Kaja Kallas ja Jüri Ratas

Postitas:
mudakonn

Kumb neist kahest poliitikust meeldib teile rohkem?

0
-6
Please wait...

Postitas:
tsupsti

Kaja Kallas

+18
-27
Please wait...

Postitas:
nuhvel

Jüri Ratas

+19
-14
Please wait...

Postitas:
plixi

Jüri Ratas

+14
-12
Please wait...

Postitas:
Tervist

Mis tähenduses sa sõna meeldib kasutad? Lasteaia viimases rühmas on sellel üks tähendus, täiskasvanud inimese elus teine tähendus.  Mis tähenduses sina seda sõna kasutad?

+10
-2
Please wait...

Postitas:
Wanda

Mõlemad meeldivad!

+5
-7
Please wait...

Postitas:
mudakonn

Mis tähenduses sa sõna meeldib kasutad? Lasteaia viimases rühmas on sellel üks tähendus, täiskasvanud inimese elus teine tähendus. Mis tähenduses sina seda sõna kasutad?

Kasutan sõna tähenduses “poliitik” ja “inimene”.

+4
-2
Please wait...

Postitas:
donalola

Kaja Kallas

+12
-14
Please wait...

Postitas:
Galileah

Täiesti uskumatu.
Nüüd, kui lähitulevikus see Kallase umbusaldamine isegi suure tõenäosusega läbi läheb, suudavad perekooli tädid teha heietuse Kallase “meeldimisest” või mittemeeldimisest, millele enamus siinseid vastab kooris, et K.K. meeldib????

Mis teil viga on, ma küsiks?

Kallas on suutnud aastaga riigi täiesti pekki keerata, rahvast ta ei hooli, poliitikuna on ta null, inimesena miinus 10 (suudab vaid oma rahavarguses kohtu all olnud isast näiteid tuua, et see penskarina ei vaja abi – no de..sem annab ikka olla jne)

Vägisi tekib tunne, et see siin on reffarite poolt makstud foorum.
Kusjuures ka sellest juba räägitakse avalikult, et refid ise ka ei viitsi enam Kallase pärast tõmmelda või tema rumaluste eest päevast päeva vabandada.

Ma ei imesta, et normaalsed naised, kuuldes täna sõna perekool, krimpsutavad nina ja poetavad, et “varem oli normaalne, aga see praegune seltskond ajab küll südame pahaks” vms….

+19
-23
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
k2oliis

Lihtsalt väike vahemärkus, et meil on demokraatlik riigikord ja siduvad lepingud Euroopa Liiduga. Üks inimene ei saa nüüd küll ühe aastaga midagi põhja lasta 🤦‍♀️ Aeg ongi raske.

Jüri Ratas meeldib, meeldis ka siis, kui peaminister oli; minu silmis ainus apsakas oli koostöö EKREga.

+16
-6
Please wait...

Postitas:
Tahesara

Pigem on siin pidevalt refi kiitmas riigipalgalised ametnikud, tavalolle ei saa ometi nii palju olla. Kallasest on kopp ees isegi oravatel endil, tasub lugeda https://epl.delfi.ee/artikkel/95644483/analuus-kaja-kallase-kooliraha-on-vaga-kalliks-maksma-lainud

+8
-13
Please wait...
Postitas:
natakas

Ratas, kindlalt.

+9
-5
Please wait...

Postitas:
Mumm28

Jüri Ratas. Aasta tagasi oleks minu vastus olnud vastupidine. 2019 valisin Reformi, 2023 kindlasti neid ei vali.

+14
-4
Please wait...

Postitas:
CatyD

Jüri Ratas

Kaja Kallas meeldis enne seda, kui hakkas Reformi juhiks, kuidagi see amet talle minu arvates ei istu

+11
-3
Please wait...

Postitas:
nodzu2007

Täiesti uskumatu.

Nüüd, kui lähitulevikus see Kallase umbusaldamine isegi suure tõenäosusega läbi läheb, suudavad perekooli tädid teha heietuse Kallase “meeldimisest” või mittemeeldimisest, millele enamus siinseid vastab kooris, et K.K. meeldib????

Kallas on suutnud aastaga riigi täiesti pekki keerata, rahvast ta ei hooli, poliitikuna on ta null, inimesena miinus 10 (suudab vaid oma rahavarguses kohtu all olnud isast näiteid tuua, et see penskarina ei vaja abi – no de..sem annab ikka olla jne)

Kusjuures ka sellest juba räägitakse avalikult, et refid ise ka ei viitsi enam Kallase pärast tõmmelda või tema rumaluste eest päevast päeva vabandada.

Ma ei imesta, et normaalsed naised, kuuldes täna sõna perekool, krimpsutavad nina ja poetavad, et “varem oli normaalne, aga see praegune seltskond ajab küll südame pahaks” vms….

No valikus on ju väga halb ja uskumatult halb. Kallas ei meeldi absoluutselt, aga siiski on ta kriimu võrra Ratasest parem ja seega ongi vastus Kallas. Sellest ei saa välja lugeda, et hirmsasti teda pooldatakse.

+10
-10
Please wait...

Postitas:
Lady_Red

Kumbki ei meeldi. Tegelikult väga kurb, aga nii on.

Poliitikuna meeldib Ratas pisut rohkem. Inimesena meeldib Kallas pisut rohkem. Aga head kriisijuhti kummaski ei leidu. Ja paraku kriis meil on ning kahjuks mitte ainult ühes valdkonnas…..

+7
-1
Please wait...

Postitas:
maarjaline

Kumbki ei meeldi. Tegelikult väga kurb, aga nii on.

Poliitikuna meeldib Ratas pisut rohkem. Inimesena meeldib Kallas pisut rohkem. Aga head kriisijuhti kummaski ei leidu. Ja paraku kriis meil on ning kahjuks mitte ainult ühes valdkonnas…..

mul sama, kumbi ei meeldi, ratast pean silmakirjalikuks ja kallas on lihtsalt naiivitar või mängib seda

+3
0
Please wait...

Postitas:
Punkar

Harige mind selles osas, et mida Kaja kallasele ette heidetakse? Ise ma ei ole ka sugugi Kallase fänn aga ma olen kergelt kimbatuses, et mida selle all mõeldakse, kui räägitakse, et ta on elu Eestis aastaga pekki keeranud?

* Koroona puhul vahepeal me paljud arvasime, et ta oleks võinud rangemad piirangud kehtestada, aga tegelikult tema õnnemäng tasus ära ja elu on suudetud lahti hoida Eestis tunduvalt rohkem kui mujal.

* ilmselt heidetakse ette vaktsineerimisele sundimist? Kui vaadata teisi Euroopa riike, siis paraku jõudsid ka teised riigid sarnase järelduseni – vaktsineerimist on vaja iga hinna eest soodustada. Igal pool olid sellealased protestid.

* Elektribörsile mineku otsustas Eesti riik juba palju varem ära, mitte ei teinud seda Kallas.

* Kompenseerimise süsteem oleks võinud olla automaatne ja piisavalt kiire, et inimestelt hirmud maha võtta. Reaalsus on see, et osa inimesi ( ka eelmised valitsused) ei ole ikka veel aru saanud, et elame fossiilsete kütuste lõpu lähedal ja katastroofiliste kliimamuutuste lävel ja tunduvalt olulisem kui jõulukingid ja 24 kanalit televiisoris on maja soojustamjne. Isegi kui kogu Eesti oleks tuulikuid täis, ei aita see meid tuulevabal ajal. Jah, alternatiivenergiaallikate peale oleks pidanud juba palju- palju varem mõtlema, juba eelmiste valitsuste poolt. Need protsessid võtavad aega kordades rohkem kui üks aasta.

* inflatsioon, tarbekaupade kallinemine – see toimub ka üle maailma ja ei ole meie valitsuse mõjutada. Kui, siis ajutiste energiatoetustega tootjatele. Aga need toetused tulevad mingite muude teenuste arvelt.

+11
-12
Please wait...

Postitas:
tsupsti

Täiesti uskumatu.

Valikus ju 2 inimest, Kaja ja Jüri. Jüri näitas ennast ikka peaministrina EKRE valitsuses täielikult mitte kellegina. Helmed tegid ju mida iganes tahtsid ja nad seda ka ei varjanud. Kaja on ebakindel, olukord on raske, ega tänagi EKRE olukorda lihtsamaks ei tee, aina kaikad kodaratesse, absurdsed lahendused ja üleskutsed. Kaja môtleb vähemalt realistlikult. Praegune RE abipakett on ju môistlik ja realistlik, abisaajate ring vôiks laiem olla, lastega peresid rohkem toetada. Praegu toetatakse tôesti ainult väga madalat palka teenivaid inimesi. Kinni tuleks maksta muidugi môistlikud kulud.

+9
-6
Please wait...

Postitas:
freyafefa

OMG, piisas vaid uudised avada, kui juba lapsesuu sealt vastu vaatab:

Kallas: “ootan kriiside leevenemist, et saaks valitsemisega tegeleda”

Tädi, sa oled valitud riigi etteotsa seda juhtima kriis või mitte. Millest sa räägid?!

Ja neile, kes nüüd kaagutavad, et loe pealkirjast edasi – seegi ei üllatanud. Juba esimeses vastuses suutis tädi jutu EKRE-le viia (loomulikult võrdluses enda edulooga valimistel ikka).

+11
-7
Please wait...

Postitas:
freyafefa

Pigem on siin pidevalt refi kiitmas riigipalgalised ametnikud, tavalolle ei saa ometi nii palju olla. Kallasest on kopp ees isegi oravatel endil, tasub lugeda https://epl.delfi.ee/artikkel/95644483/analuus-kaja-kallase-kooliraha-on-vaga-kalliks-maksma-lainud

Tal ei ole endal nagu üldse piinlik ka. Ei saa nagu arugi, et midagi oleks valesti. Huvitav, mis vaimus teda kasvatatud on?

+8
-6
Please wait...

Postitas:
narmaalne

Ratas meeldib rohkem, kuigi EKRE koalitsiooni ei andesta.

Kallas on kohutav ja kohatu. Isegi Ansip tundub ta kõrval normaalse inimesena. Ma ei saa üldse aru, miks reform sellise juhi valis.

+6
-3
Please wait...

Postitas:
Vassikati

Mitte, et Kallas mu esimene valik oleks, aga vähemalt võib kindel olla, et koostöö EKREga on välistatud.

+6
-5
Please wait...

Postitas:
Mette-Merithh

Ratas kindlasti. Ma ei kujuta tegelikult ette, kellega peaks Kallase kõrvuti panema, et Kallas mulle sümpaatsem tunduks. Varem jättis ta mind üsna neutraalseks, aga inimene on sisuliselt aastaga tekitanud endasuhtes sellise vastikuse, et ma vist ei suudaks temaga isegi kõrvuti istuda kusagil (mõte ajendatuna sellest, et mu sõbranna sattus temaga äsja samale teatrietendusele).

+7
-5
Please wait...

Postitas:
mudakonn

Kallas on kohutav ja kohatu. Isegi Ansip tundub ta kõrval normaalse inimesena. Ma ei saa üldse aru, miks reform sellise juhi valis.

Küsiks, et keda neil on valida peaministriks? Võta üks ja viska teist!

+4
0
Please wait...

Postitas:
Tahesara

elektripass

+4
-4
Please wait...
Postitas:
Musil

Viimasele pildikommentaarile: miks sellist oma unenägu kirja panna ja postitada???

+1
-5
Please wait...

Postitas:
freyafefa

ilmselt heidetakse ette vaktsineerimisele sundimist? Kui vaadata teisi Euroopa riike, siis paraku jõudsid ka teised riigid sarnase järelduseni – vaktsineerimist on vaja iga hinna eest soodustada. Igal pool olid sellealased protestid.

Olid protestid? Mis inforuumis sina elad? Protestid koguvad üha hoogu kõikjal maailmas.

+4
0
Please wait...

Postitas:
JennyBro

Ratas on pesuehtne poliitik – selgrootu, hämab, keerutab. Poliitik on tema olemus ja amet, kahtlane, kas ta üldse millegi muuga leiba teenitud saaks. Kui ratas oleks naine, siis saaks ta mudaga nii et aitab.

Kallas ei ole poliitik ja mõnikord on ta lausa lapsesuu. Muidugi ajab see poliitikutel närvi mustaks. Kallase suurim õnnetus on see, et ta on naine – kui oleks mees, siis käiks vähem närvidele nii omadele kui võõrastele.

Elektri- ja gaasihind on probleemiks terves Euroopas, olemasolevaid lepingud ei teinud Kallas. Koroona osas on meil üldiselt hästi läinud, Rattaga oleks tõenäoliselt rohkem kruve kinni keeratud.

+3
-4
Please wait...

Postitas:
Tahesara

Ratas on pesuehtne poliitik – selgrootu, hämab, keerutab. Poliitik on tema olemus ja amet, kahtlane, kas ta üldse millegi muuga leiba teenitud saaks.

Miks mitte kui isegi Rõivas suudab eraettevõtluses töötada.

+2
-2
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 36 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kaja Kallas ja Jüri Ratas