Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kaja Kallas ja Jüri Ratas

Näitan 15 postitust - vahemik 31 kuni 45 (kokku 45 )

Teema: Kaja Kallas ja Jüri Ratas

Postitas:
sina123

Elektri- ja gaasihind on probleemiks terves Euroopas, olemasolevaid lepingud ei teinud Kallas.

Õigus. Ehkki paljud paistavad arvavat, et isegi kui Kallas neid lepinguid ei sõlminud, oleks tal võimalik need minuti pealt tühistada või vähemalt ümber teha. Tuletab pisut meelde aastatetagust aega, kui teatud kontingent oli 100% veendunud, et ülemaailmses majanduskriisis oli süüdi Andrus Ansip.

Ja vastuseks teemale – Kaja Kallas meeldib rohkem.

Jüri Ratas kunagi ka meeldis ja kui ta Savisaare välja vahetas, olid tema suhtes suured ootused. Kahjuks osutus ta oma eelkäijast veelgi ebasümpaatsemaks – abirattast sai suur ümmargune mull.

Teised riigid tegid oma rahva jaoks nii MASU kui ka praeguse energiahindade tõusu kergemaks ja pehmemaks. Meil nautis ja naudib RE edasi rahva kannatusi.

Teemasse: kumbagi ei suuda valida. Aga kui peaks, siis Kaja Kallas on mu jaoks EV kõigi aegade kõige vastikum poliitik. Midagi hullemat kui Kaja Kallas ei ole EV-ga varem veel juhtunud.

+8
-10
Please wait...

Postitas:
Tahesara

Ootan tuult, Olen laev mis on eksinud teelt….

Isegi meie pugejalik nn eliitmeedia on ta reetnud. See ON ülbiku lõpp.

+9
-6
Please wait...

Postitas:
freyafefa

Viimasele pildikommentaarile: miks sellist oma unenägu kirja panna ja postitada???

See on neile, kes naljast aru saavad. Sa lihtsalt ignoreeri.

+3
-2
Please wait...

Postitas:
freyafefa

Kallas ei ole poliitik ja mõnikord on ta lausa lapsesuu. Muidugi ajab see poliitikutel närvi mustaks. Kallase suurim õnnetus on see, et ta on naine – kui oleks mees, siis käiks vähem närvidele nii omadele kui võõrastele.

Ei, naine olemine ei puutu siin küll kuidagi asjasse. Väga võimekaid ja tarku naisjuhte on piisavalt. Otusid on muidugi rohkem, aga neid on ka meeste seas. Enamus lihtsalt ei roni lavale.

+4
-5
Please wait...

Postitas:
Lady_Red

Kallas. Just sellepärast, et ta pole nii hea poliitik.

Mis selle tema lausega pensionäride kohta lahti on, ei ole ma aru saanud. Ta ütles, et kõik pensionärid ei vaja abi. Ei vajagi ju? Mu vanemad on pensionärid, seega on mu lähemas tutvusringkonnas ka palju pensionäre. Keegi neist ei vaja abi.

Koroonaga on meil ka üsna kenasti läinud, majandus võrdlemisi lahti ja elu käimas.

Aga jah, see on õigus, et ta ei oska nii ilusti ümaralt ja rahustavalt rääkida kui Ratas.

Täpsustan, eelmise nädala riigikogu infotunnis võrdles Kallas enda vanemaid kõikide teiste pensionäridega. Ehk, tema vanemad ju ei vaja abi, seega miks arvata, et kõik teised vajavad. Ma arvan, et väga paljudel on veel meeles Siim Kallase 10 miljoni skandaal ja muidu teadaolevalt on ka Kallaste perekond siiski jõukad inimesed. Seega, võrdlus on lihtsalt kohatu ja solvav, täiesti vale kommunikatsioon.

Teine, mis riigikogu infotunnist väga teravalt ja mitmel korral kõlama jäi, on see, et aga kõik inimesed, kes börsilt varem on ostnud, peavad nüüd rahul olema, sest siiani nad on soodsamalt saanud. Okei, arusaadav, on küll nii olnud tõesti, aga kuidas selline kriitika ja süüdistus siis tegelikult ikkagi aitab neid inimesi olukorras, kus tehti see vale valik börsipaketi kasuks ja nüüd on reaalselt häda käes?

Ja kolmas näide on muidugi see hüüatus, et saaks see kriis nüüd läbi, siis saab ometi valitsemisega tegelema hakata…..

Nagu ütlesin, siis Kallas ei ole inimesena halb, aga juht ja eriti kriisijuht temas on täielik null. Ei tea, kus see kinni on, vb on tal nõrk tiim seljataga, aga vb on ise nii uhke, et ei taha tiimi kuulata. Igal juhul on juhi asi endale korralik meeskond kokku panna. Meediakoolituse võiks ka kiiremas korras läbida näiteks.

+10
-2
Please wait...

Postitas:
freyafefa

Nagu ütlesin, siis Kallas ei ole inimesena halb, aga juht ja eriti kriisijuht temas on täielik null. Ei tea, kus see kinni on, vb on tal nõrk tiim seljataga, aga vb on ise nii uhke, et ei taha tiimi kuulata. Igal juhul on juhi asi endale korralik meeskond kokku panna. Meediakoolituse võiks ka kiiremas korras läbida näiteks.

Üldiselt võiks ennast koolitada ja areneda siiski ENNE pukki trügimist. Praegu oleks ainuõige kiirelt taanduda, ehkki ega enam ei ole suurt midagi päästa.

+11
-1
Please wait...

Postitas:
corpse

Kallas ei ole poliitik ja mõnikord on ta lausa lapsesuu. Muidugi ajab see poliitikutel närvi mustaks. Kallase suurim õnnetus on see, et ta on naine – kui oleks mees, siis käiks vähem närvidele nii omadele kui võõrastele.

Ei, naine olemine ei puutu siin küll kuidagi asjasse. Väga võimekaid ja tarku naisjuhte on piisavalt. Otusid on muidugi rohkem, aga neid on ka meeste seas. Enamus lihtsalt ei roni lavale.

Puutub ikka küll, loe natukene kommentaare Kaja ja valitsuse kohta. 😀 Igas kommentaariumis on mingid mehed, kes kutsuvad Kajat l**tsiks ja praegust valitsust ”tampoonivalitsuseks” või ”v*tuvalitsuseks”.Kui tegemist oleks meespeaministriga, siis vaevalt selliseid asju kirjutataks.

+7
-6
Please wait...

Postitas:
freyafefa

Puutub ikka küll, loe natukene kommentaare Kaja ja valitsuse kohta. 😀 Igas kommentaariumis on mingid mehed, kes kutsuvad Kajat l**tsiks ja praegust valitsust ”tampoonivalitsuseks” või ”v*tuvalitsuseks”.Kui tegemist oleks meespeaministriga, siis vaevalt selliseid asju kirjutataks.

Eksid. Kaja Kallase kohta kasutatakse neid väljendeid sellepärast, et ta on saamatu ja vastuvõetamatu peaministrina. Sama saamatu mees-peaminister saaks täpselt samasugust tagasisidet rahvalt. Meil lihtsalt ei ole midagi sellist meessoost veel olnud.

+8
-4
Please wait...

Postitas:
corpse

Eksid. Kaja Kallase kohta kasutatakse neid väljendeid sellepärast, et ta on saamatu ja vastuvõetamatu peaministrina. Sama saamatu mees-peaminister saaks täpselt samasugust tagasisidet rahvalt. Meil lihtsalt ei ole midagi sellist meessoost veel olnud.

Ei eksi ma midagi, sa lihtsalt ei taha tunnistada, et tegemist on misogüüniaga. Oma arvamust saab avaldada ka nii, et sa teist inimest ei sõima. 🙂

+4
-4
Please wait...

Postitas:
AmandaRosaalie

On ikka olnud. Täpselt samasugust muidugi ei ole olnud, iga olukord on erinev, aga saamatust olen mina näinud küll. Pidevalt vabandav ja tordiaktsiooni peale solvunul peaaegu nutma puhkenud peaminister näiteks.

Aga lapsesuu on osad väljendid küll. Eriti see viimane, valitsemise teema. Mulle kohe meenus:

Nüüd katsus Momo Pipile selgitada, miks nad kõik tema ees põlvili on.

“Sina olema vega peen valge printsess,” ütles ta.

“Mina üldse mitte olema vega peen valge printess,” vastas Pipi vigases kurrunurruvuti keeles. “Ma olen üldiselt lihtsalt Pipi Pikksukk ja nüüd mingu see troonil istumine päriselt metsa!”

Ta hüppas troonilt maha. Sedasama tegi ka kuningas Eefraim, sest nüüd oli ta riigivalitsemisega valmis saanud.

+5
-2
Please wait...

Postitas:
freyafefa

Ja see mämmerdamine jätkub – Koalitsiooninõukogu ei jõudnud uutes meetmetes kokkuleppele ka kolmapäeval.
Keegi ütles väga tabavalt, et Kaja Kallase tegevus meenutab talle tuletõrjujat, kes põleva maja ees jutustab, kuidas enne kustutama hakkamist peaks ikkagi vaatama laiemat pilti… Ilmselt võiks ära oodata ka esialgsed põlemise tulemused.

+5
-1
Please wait...

Postitas:
Fixter

Jüri Ratas.

Kaja Kallas on tõestanud, et tal pole eeldusi peaministriks olemiseks. Talle on sobi selline juhipositsioon, kes teeb kõik ülevalt alla tulnud korraldused ja tööülesanded  ilusti ära.

+8
-1
Please wait...

Postitas:
kollanekutsu

Kumbki neist ei meeldi aga kui peab valima siis Jüri Ratas.

Kaja on juhina tegevusetu, ülbe ja üleolev. Kui varasemalt jäi silma kohatu eneseõigustus ning koalitsiooni süüdistamine siis nüüd juba eelpool välja toodud “pärlid” mis mõjub rahvale näkku sülitamisena.

Koroonakriisi juhtimise tulemusena on rahvas lõhestunud ning lisandunud energiakriis lõhestab veelgi ning hävitab need ettevõtted kes koroona kiuste olid veel vee peale jäänud. Eraisikute majanduslik laostumine toimub nagunii.

Energiakriisi leevendamine (meetmed) on läbi viidud erakordselt halvasti ning ebaefektiivselt.

Mina, elupõline Reformi valija kindlasti neid enam ei vali. EKRE Helmed on mulle vastumeelt olnud aga nüüd kui laual on ainult halvad kaardid, soovin tagasi eelmist koalitsiooni.

+6
-1
Please wait...

Postitas:
Baruto

Praegu võiks peaminister olla hoopis Kersti Kaljulaid.

Kallas või Ratas? Siis pigem Ratas, tal on ehk ka iseseisvalt mõtlemise võimet.

Kallas on tubli koolitüdruk, kes kõik tükid (ehk nn jutupunktid) kenasti pähe õpib ja siis neid päevast päeva, kõikides esinemistes ja intervjuudes peaaegu sõna-sõnalt kordab.

“Ent jutt kui muule juhtub siirduma,
muud peale lolluste ta suust ei lange,
ta peaks vaid saabastega piirduma!”

nagu Aleksandr Sergejevitš Puškin kunagi luuletas.

0
0
Please wait...

Postitas:
Baruto

Praegu võiks peaminister olla hoopis Kersti Kaljulaid.

Ja peaministri palk (6661,77€) ületab ka mõnevõrra seda miinimumi (3 Eesti keskmist) mille eest Kersti Kaljulaid on nõus töötama.

0
0
Please wait...

Näitan 15 postitust - vahemik 31 kuni 45 (kokku 45 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kaja Kallas ja Jüri Ratas