Esileht Koroonaviirus COVID-19 Kaja Kallas keelab vaktsineerimata inimestel meelelahutuse

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 211 )

Teema: Kaja Kallas keelab vaktsineerimata inimestel meelelahutuse

Postitas:
Kägu

Kas see on ikka seaduslik, et Kaja Kallas nõuab politseilt jõulist maskide ja koroonapasside kontrolli ja keelab vaktsineerimata inimestel meelelahutuse?

https://viv.ee/kaja-kallas-politsei-peab-joulisemalt-maske-ja-passe-kontrollima

Mis me siis peame nüüd kogu perega ainult kodus istuma ja väljas enam käi ei võigi või?

+15
-17
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks sa ajakohaseid uudiseid ei kommenteeri? Kallas on ju selle tänaseks tagasi võtnud.

0
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks sa ajakohaseid uudiseid ei kommenteeri? Kallas on ju selle tänaseks tagasi võtnud.

Siiski ütleb ta täna: Vaktsineerimata ehk kõrge haiglasse sattumisse riskiga inimeste võimalusi tuleb Kallase sõnul ajutiselt täiendavalt piirata meelelahutuses ja vaba aja veetmisel.

Kajakene, “vaktsineerimata” ei võrdu “kõrge haiglasse sattumise riskiga”. Selle viimasega võrdub “kõrges eas”, “rasvunud”.
Keelame ka negatiivse testiga spordiklubides käimise? Sest seal ju need kõige nõrgemad ja haavatavamad meil koos käivadki 😀

+14
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Iga vahend on hea, mis töötab. Lätis tormati vaktsineerima, kui suured piirangud tulid. Mittevaktsineeritute pärast kannatavad ka vaktsineeritud – plaaniline ravi, turismisektor jms.

Kahjuks on meil arenenud riigini veel pikk maa minna…. Seal ei pea inimesi sundima vastutustundlikult käituma.

+19
-17
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Iga vahend on hea, mis töötab. Lätis tormati vaktsineerima, kui suured piirangud tulid. Mittevaktsineeritute pärast kannatavad ka vaktsineeritud – plaaniline ravi, turismisektor jms.

Kahjuks on meil arenenud riigini veel pikk maa minna…. Seal ei pea inimesi sundima vastutustundlikult käituma.

Loe sa ka ajakohaseid uudiseid. Läti arstid on jätkuvalt ahastuses, ütlevad, et nendest valitsuse piirangutest pole kasu. Meie valitsus võiks ka uurida, kes need peamised nakatujad ja nakatajad ja haiglate koormajad on ja tegeleda selle probleemiga, mitte keelata noortel, negatiivse testiga inimestel kohvikuskäimist ära????????‍♀️

+13
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas see on ikka seaduslik, et Kaja Kallas nõuab politseilt jõulist maskide ja koroonapasside kontrolli ja keelab vaktsineerimata inimestel meelelahutuse?

https://viv.ee/kaja-kallas-politsei-peab-joulisemalt-maske-ja-passe-kontrollima

Mis me siis peame nüüd kogu perega ainult kodus istuma ja väljas enam käi ei võigi või?

Kohtusse mine. Kohtu asi on sind kaitsta valitsuste ebaõiglaste otsuste eest. Kui eriolukord välja kuulutatakse võib valitsus sisuliselt kõike teha, isegi su vara konfiskeerida, kui seda on riigi toimiseks vaja. Aga valitsuse omavoli eest kaitseb meid kohus, ainult, et sinna tuleb pöörduda. Kohus ei otsi mööda maailma inimesi, kelle õigused on rikutud.

+11
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Iga vahend on hea, mis töötab. Lätis tormati vaktsineerima, kui suured piirangud tulid. Mittevaktsineeritute pärast kannatavad ka vaktsineeritud – plaaniline ravi, turismisektor jms.

Kahjuks on meil arenenud riigini veel pikk maa minna…. Seal ei pea inimesi sundima vastutustundlikult käituma.

Loe sa ka ajakohaseid uudiseid. Läti arstid on jätkuvalt ahastuses, ütlevad, et nendest valitsuse piirangutest pole kasu. Meie valitsus võiks ka uurida, kes need peamised nakatujad ja nakatajad ja haiglate koormajad on ja tegeleda selle probleemiga, mitte keelata noortel, negatiivse testiga inimestel kohvikuskäimist ära????????‍♀️

piirangutest pole kasu siis, kui need on liiga leebed või kui neid ei täideta.  lätis  on piirangud alles mõned päevad kehtinud, mõju nägemiseks kaugelt liiga lühike aeg.

tegelikult jäädi lätis piirangute kehtestamisega hiljaks ja ka meie oleme jäänud. tahaks korrata läti emo juhi sõnu, et olgem valmis ennast ise aitama.

+16
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loe sa ka ajakohaseid uudiseid. Läti arstid on jätkuvalt ahastuses, ütlevad, et nendest valitsuse piirangutest pole kasu. Meie valitsus võiks ka uurida, kes need peamised nakatujad ja nakatajad ja haiglate koormajad on ja tegeleda selle probleemiga, mitte keelata noortel, negatiivse testiga inimestel kohvikuskäimist ära????????‍♀️

Aaaa, sinu ettekujutus õiglusest on, et keelatakse hoopis 60+ ning KMI>30 ringiliikumine ära ja igaveseks (sest viirus nii ei kao ju kuhugi)? 😀 , mitte pole õiglane see, et kõik võtavad selle süsti, mis sulle tegelikult mitte midagi halba ei tee (ja sa saaks sellest aru, kui sa ei jonniks)?

+10
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Iga vahend on hea, mis töötab. Lätis tormati vaktsineerima, kui suured piirangud tulid. Mittevaktsineeritute pärast kannatavad ka vaktsineeritud – plaaniline ravi, turismisektor jms.

Kahjuks on meil arenenud riigini veel pikk maa minna…. Seal ei pea inimesi sundima vastutustundlikult käituma.

Loe sa ka ajakohaseid uudiseid. Läti arstid on jätkuvalt ahastuses, ütlevad, et nendest valitsuse piirangutest pole kasu. Meie valitsus võiks ka uurida, kes need peamised nakatujad ja nakatajad ja haiglate koormajad on ja tegeleda selle probleemiga, mitte keelata noortel, negatiivse testiga inimestel kohvikuskäimist ära????????‍♀️

https://www.delfi.ee/artikkel/94813387/lati-uued-koroonapiirangud-viisid-lounanaabrid-vaktsineerima

+8
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on Kaja Kallase tänane postitus!!!

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loe sa ka ajakohaseid uudiseid. Läti arstid on jätkuvalt ahastuses, ütlevad, et nendest valitsuse piirangutest pole kasu. Meie valitsus võiks ka uurida, kes need peamised nakatujad ja nakatajad ja haiglate koormajad on ja tegeleda selle probleemiga, mitte keelata noortel, negatiivse testiga inimestel kohvikuskäimist ära????????‍♀️

Aaaa, sinu ettekujutus õiglusest on, et keelatakse hoopis 60+ ning KMI>30 ringiliikumine ära ja igaveseks (sest viirus nii ei kao ju kuhugi)? ???? , mitte pole õiglane see, et kõik võtavad selle süsti, mis sulle tegelikult mitte midagi halba ei tee (ja sa saaks sellest aru, kui sa ei jonniks)?

Jah, sest see, kui minul keelatakse (ka negatiivse testiga) spordiklubis käimine ära, et hoia kuidagi vanureid ja rasvunuid haiglasse sattumast. Sa sellest saad ikka aru? isegi kui ma ennast vaktsineerin ja nemad seda ei tee, ikka ei hoia see neid haiglasse sattumast. Sellepärast ongi vaja suunata see kampaania neile mitte lahmida huupi kõigile.

+10
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas see on ikka seaduslik, et Kaja Kallas nõuab politseilt jõulist maskide ja koroonapasside kontrolli ja keelab vaktsineerimata inimestel meelelahutuse?

https://viv.ee/kaja-kallas-politsei-peab-joulisemalt-maske-ja-passe-kontrollima

Mis me siis peame nüüd kogu perega ainult kodus istuma ja väljas enam käi ei võigi või?

Ära vingu!

+7
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, sest see, kui minul keelatakse (ka negatiivse testiga) spordiklubis käimine ära, et hoia kuidagi vanureid ja rasvunuid haiglasse sattumast. Sa sellest saad ikka aru? isegi kui ma ennast vaktsineerin ja nemad seda ei tee, ikka ei hoia see neid haiglasse sattumast. Sellepärast ongi vaja suunata see kampaania neile mitte lahmida huupi kõigile.

Jah, spordiklubis käimise keelamine ei hoia seda ära. Aga oht kaotada võimalus spordiklubis käia paneb sind ehk vaktsineerima ja siis oled sa ühistranspordis, kaupluses, apteegis, perearstikeskuses riskigruppidele vähem ohtlik. Sina omakorda sellest saad aru? Jaa, riskigruppidele endile tuleb ka muidugi kampaania suunata, seda ju tehakse paralleelselt.
Tegelikult muidugi pean tunnistama, et mulle ei meeldiks üldse, kui Eestis tõesti nii karmiks asi läheb. Ega ma ka usu, et läheb, Kallas pole piisavalt karmi käega ja kardab liiga väga oma valijate kaotust (põhjusega ka muidugi). Kuid ma saan aru, et see tegelikult oleks kasulik kindlasti. Kuigi inimväärikusele põnts.

+15
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, spordiklubis käimise keelamine ei hoia seda ära. Aga oht kaotada võimalus spordiklubis käia paneb sind ehk vaktsineerima ja siis oled sa ühistranspordis, kaupluses, apteegis, perearstikeskuses riskigruppidele vähem ohtlik.

Ei ole vähem ohtlik. See on bullshit. Sa sellest ei saa juba aru?
Kui ma olen haige, siis ma nakatan – vaktsiiniga või ilma – ja kui see nakatatu on vaktsineerimata vanur või diabeetik, siis see minu vaktsiin ei anna talle mingit lisakaitset.

+13
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen juba poolteist aastat kodus oma meelt lahutanud, oma maitsvaid toite valmistanud, raamatuid lugenud, kaasajal varitsevaid ohte ja lahendusi uurinud.

Aga kui seda juttu koguaeg korrutatakse sedasi, et haiglad saavad kohe-kohe täis ja vaktsineerimata inimesed on süüdi – siis kõige rohkem paanikat tekitab see vaktsineeritud inimestes.

Valitsuse sõnum läheb mööda ja ei saavuta soovitud efekti. Loodan, et vaktsineeritud vägivaldseks ei lähe, sest suurem osa 500 000 inimesest siiski ei ole süüdi selles, et meedias aina jälle ja jälle tuututavates fantaasiastsenaariumites haiglad täis on ja mina ja mu lähedane sp arstiabi ei saa.

Kui päriselt seda ohtu kardad – valmista ette. Vaata, et sul oleks kodus mingeid ravimeid, hoia oma tervist, ära lälla ringi kuni laine kasvab… Ja jäta teised inimesed oma valikutega rahule.

See kõik laheneb alt üles, mitte massipsühhoosi plahvatusel.

+13
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loe sa ka ajakohaseid uudiseid. Läti arstid on jätkuvalt ahastuses, ütlevad, et nendest valitsuse piirangutest pole kasu. Meie valitsus võiks ka uurida, kes need peamised nakatujad ja nakatajad ja haiglate koormajad on ja tegeleda selle probleemiga, mitte keelata noortel, negatiivse testiga inimestel kohvikuskäimist ära????????‍♀️

<p style=”text-align: left;”>Aaaa, sinu ettekujutus õiglusest on, et keelatakse hoopis 60+ ning KMI>30 ringiliikumine ära ja igaveseks (sest viirus nii ei kao ju kuhugi)? ???? , mitte pole õiglane see, et kõik võtavad selle süsti, mis sulle tegelikult mitte midagi halba ei tee (ja sa saaks sellest aru, kui sa ei jonniks)?

Jah, minu ettekujutlus õiglusest on loomulikult see, et süstalt ei lükata valimatult kõigile käsivarde ja pea tahab plahvatada mõeldes sellele, et aastal 2021 nii paljud idikad peavad täiesti normaalseks seda väljagi öelda. Ning kui ma ütleksin, et mu lähisugulaselegi on see süst halba teinud (ta sai perearstilt selle kohta isegi tõendi, et teine süst vastunäidustatud) ja tundsin isiklikult veel üht armsat inimest, keda pärast vaktsineerimist enam meie hulgas ei ole, hakkad ju jonnima sina, et ma lõpetagu laim ja mmsi joomine ja et ma olen isekas ja tapan oma käitumisega vanureid ja lasen majanduse põhja. Kas panin täppi?</p>

+13
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas see asi nüüd natuke liiga jaburaks ei lähe? Piirata inimesi, kes on ilma igasuguste haigusnähtudeta, testiga tõestatult koroonat mitte põdevad? Ehk et täiesti terved. Ja vaktsineeritute puhul pole vahet, mis seisus nad parajasti on. Käigu kus tahavad, sest nad ju vaktsineeritud ja väärivad preemiat. Noojah. Homme valitsus arutab, mis edasi. Mingid piirangud kindlasti tulevad. Pealegi saavad valimised kohe läbi ja siis võib mida iganes teha. Reitingul pole enam sellist tähtsust.

+13
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, spordiklubis käimise keelamine ei hoia seda ära. Aga oht kaotada võimalus spordiklubis käia paneb sind ehk vaktsineerima ja siis oled sa ühistranspordis, kaupluses, apteegis, perearstikeskuses riskigruppidele vähem ohtlik. Sina omakorda sellest saad aru?

Mida rohkem piiratakse, seda väiksem on tõenäosus, et ma üldse kunagi vaktsineerima lähen. Võtke kasvõi töö ära nagu Itaalias, ennem suren nälga kui selle peale “VABATAHTLIKULT” vaktsineerin. Rõõmustagu see “valitsus” siis, et saab vaktsineerimata inimestest lahti, mul ükskõik.

+12
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mittevaktsineeritutele meelelahutuse keelamine on väga õige otsus.

+12
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mittevaktsineeritutele meelelahutuse keelamine on väga õige otsus.

Sinusuguste meelest oleks ka okei mittevaktsineeritud laagrisse saata või seina äärde rivvi seada, jah?

+10
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mittevaktsineeritutele meelelahutuse keelamine on väga õige otsus.

Sinusuguste meelest oleks ka okei mittevaktsineeritud laagrisse saata või seina äärde rivvi seada, jah?

ah, ära hüsteeritse!

+9
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole vähem ohtlik. See on bullshit. Sa sellest ei saa juba aru? Kui ma olen haige, siis ma nakatan – vaktsiiniga või ilma – ja kui see nakatatu on vaktsineerimata vanur või diabeetik, siis see minu vaktsiin ei anna talle mingit lisakaitset.

Aga haigeks jääd sa vaktsineerimata 3-4-6 (sõltuvalt vanusest) korda suurema tõenäosusega kui vaktsineerituna. Pane see tegur juurde ja ongi pilt õige.

+10
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ah, ära hüsteeritse!

Hüsteeritsevad need, kes arvavad, et meie solidaarne tervishoiusüsteem tuleks ümber kirjutada, sest nad pole 500 000 eestlase valikuga rahul ja kuulavad suu ammuli uudistest, kuidas haiglad täituvad ja vanaema enam põlveopile ei saa 🙂

+8
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nüüd juba olen näinud ka seda, kus hüsteerikud laulavad, “kõik need lapsed, keda me selle raha eest aidata saaks!” Lastekohutavus on alati hea relv, mida hüsteerikud aramastavad kasutada.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ning kui ma ütleksin, et mu lähisugulaselegi on see süst halba teinud (ta sai perearstilt selle kohta isegi tõendi, et teine süst vastunäidustatud) ja tundsin isiklikult veel üht armsat inimest, keda pärast vaktsineerimist enam meie hulgas ei ole, hakkad ju jonnima sina, et ma lõpetagu laim ja mmsi joomine ja et ma olen isekas ja tapan oma käitumisega vanureid ja lasen majanduse põhja. Kas panin täppi?

Loomulikult ei ütle, miks peaksin? Et vaktsineerimisel esineb kõrvalmõjusid ja nende hulgas ka raskeid, see pole mingi saladus. Kuid konks on selles, et 1) seda juhtub väga vähestega; 2) nendel, kellele juba vaktsiin korralikke tervisekahjustusi tekitab, on viirus ise veel hullema mõjuga. Aga sellistest järeldustest, et “mu lähedane lahkus peale vaktsineerimist, kindlasti oli see vaktsiini pärast” ma soovitaksin pigem hoiduda. Nagu ka igasugustest muudest kallutatud järeldustest. Järeldusel olgu ikka mingi põhjus ja argumentatsioon ka juures, mitte lihtsalt ajaline järgnevus.

+7
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sinusuguste meelest oleks ka okei mittevaktsineeritud laagrisse saata või seina äärde rivvi seada, jah?

Kindlasti mitte. Minusuguse arust ei ole okei kui mingi hetk peaks valitsus tegema otsuse, et peaks jälle sulgema nii söögikohad, kinod, spordisaalid ja muud meelelahutusasutused. Ja seda sinusuguste mittevaktsineeritute pärast.
Ei saa kõik teha kodukontoris tööd vaid peavad reaalselt tööl käima.

+7
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kust need õnnetud numbrid küll nende arvates tulevad? Oleks kõigile pidanud algusest peale olema kohustuslik kiirtestiga sisenemine söögikohtadesse jms meelelahutusasutustesse, poleks seda hüsteeriat.

+8
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõrini on juba nendest ajudeta “oma peaga mõtlejatest”.

Mina vaktsineeritud lähen ise varsti mässama Riigikogu ette, et ei suudeta rahvast vaktsineerida. Minge p..se ausalt kõik mittevaktsineeritud, kui koolid kinni lähevad ja inimesed kodukontorisse saadetakse.

+12
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas see on ikka seaduslik, et Kaja Kallas nõuab politseilt jõulist maskide ja koroonapasside kontrolli ja keelab vaktsineerimata inimestel meelelahutuse?

https://viv.ee/kaja-kallas-politsei-peab-joulisemalt-maske-ja-passe-kontrollima

Mis me siis peame nüüd kogu perega ainult kodus istuma ja väljas enam käi ei võigi või?

No anna kannatust! Riik on sulgemise äärel ja üks jobu ikka küsib, kas see on seaduslik!

+12
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kust need õnnetud numbrid küll nende arvates tulevad? Oleks kõigile pidanud algusest peale olema kohustuslik kiirtestiga sisenemine söögikohtadesse jms meelelahutusasutustesse, poleks seda hüsteeriat.

Need numbrid tulevad lastelt. Kui vaadata praeguse statistika vanuselist jaotuvust, hakkab kohe silma, et kõige rohkem nakatunuid on laste ja nende vanemate seas. Kas kohvikus käiakse passiga või passita, ei mängi siinkohal suurt rolli. Praktika on näidanud, et kui kõik jälle kinni panna ja lapsed koolist koju jätta, me ainult venitame kogu protsessi ja midagi paremaks see ei tee, saame veelgi rohkem depressioonis lapsi.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 211 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Kaja Kallas keelab vaktsineerimata inimestel meelelahutuse