Esileht Koroonaviirus COVID-19 Kaja Kallas keelab vaktsineerimata inimestel meelelahutuse

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 211 )

Teema: Kaja Kallas keelab vaktsineerimata inimestel meelelahutuse

Postitas:
Kägu

Kas sa oled tõesti nii rumalaks end vahutanud, et usud, et vaktsineerimine on hetkel ainus moodus, kuidas “ühiskonnale” panust anda? Mida sa üldse tead, mida keegi meist panustanud on? Või oled sa tõesti nii tropp, et usud, et kui süstid ära lased teha, siis sinu töö ühiskonna heaks on tehtud? Odavalt tahad läbi saada. Tont.

Lammas. Mida oligi arvata. Mine löö kellelgi pea ka lõhki, midagi inimlikku sinus vaevalt on.

Vabandust, millest see nüüd tuleb?

Vägivaldseid mõtteid tuleb antud seisus rohkem nagu teie poolt.

Siiralt loodan, et te seda kellegi peale välja elama ei lähe.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Uttar Pradeshi kriis saadi kontrolli alla sellega, et inimesed said koduravi pakke. Siiamaani saavad neid koduravi pakke. See vähendab haiglaravi vajavate inimeste arvu 85%. Peale kohutavat lainet on olukord UPs stabiilne. Positiivse testi saanud lähevad eneseisolatsiooni, manustavad koduravi pakikesse pandud ravimeid. Kõik kontaktsed kontrollivad ka end üle.

Mnjaa. Ja nüüd palun see osa, et miks sa arvad, et just seetõttu olukord kontrolli alla saadi? Kui eelnes kohutav laine, järelikult sai su ka kohutav kogus inimesi sellest immuunsuse. Mina näen hoopis siin peamist põhjust, miks neil nüüd hästi on. Karjaimmuunsus. Nojaa, pakikesed kindlasti aitavad ka, miks mitte. Aga mina arvan, et marginaalselt.

Aga sinule jääb see kõik vastuvõetamatuks, sest nii kui sa sõnale “ivermektiin” kauem toppama jääd… Oi, kes teab, mis juhtub, äkki muutud hobuseks? Või antivaxxeriks ja lamemaalaseks?

Sa ära pane mulle sõnu suhu ega mõtteid pähe. Mina ei ole kuskil kedagi sõimanud ega mingi sõna taha komistanud. Mina armastan loogilist juttu (mis on ka normaalselt sõnastatud – nimeta seda pirtsakuseks, kui soovid).

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen juba poolteist aastat kodus oma meelt lahutanud, oma maitsvaid toite valmistanud, raamatuid lugenud, kaasajal varitsevaid ohte ja lahendusi uurinud.

Aga kui seda juttu koguaeg korrutatakse sedasi, et haiglad saavad kohe-kohe täis ja vaktsineerimata inimesed on süüdi – siis kõige rohkem paanikat tekitab see vaktsineeritud inimestes.

Valitsuse sõnum läheb mööda ja ei saavuta soovitud efekti. Loodan, et vaktsineeritud vägivaldseks ei lähe, sest suurem osa 500 000 inimesest siiski ei ole süüdi selles, et meedias aina jälle ja jälle tuututavates fantaasiastsenaariumites haiglad täis on ja mina ja mu lähedane sp arstiabi ei saa.

Kui päriselt seda ohtu kardad – valmista ette. Vaata, et sul oleks kodus mingeid ravimeid, hoia oma tervist, ära lälla ringi kuni laine kasvab… Ja jäta teised inimesed oma valikutega rahule.

See kõik laheneb alt üles, mitte massipsühhoosi plahvatusel.

Ja sina muidugi tead täpselt kodus istudes kui täis on haiglad? On sul õrna aimugi mis praegu haiglates toimub ja mis katastroofi lävel me oleme jälle? Ei ole. Sulle lihtsalt meeldib olla katkuentusiast

/koroona osakonna töötaja

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen juba poolteist aastat kodus oma meelt lahutanud, oma maitsvaid toite valmistanud, raamatuid lugenud, kaasajal varitsevaid ohte ja lahendusi uurinud.

Aga kui seda juttu koguaeg korrutatakse sedasi, et haiglad saavad kohe-kohe täis ja vaktsineerimata inimesed on süüdi – siis kõige rohkem paanikat tekitab see vaktsineeritud inimestes.

Valitsuse sõnum läheb mööda ja ei saavuta soovitud efekti. Loodan, et vaktsineeritud vägivaldseks ei lähe, sest suurem osa 500 000 inimesest siiski ei ole süüdi selles, et meedias aina jälle ja jälle tuututavates fantaasiastsenaariumites haiglad täis on ja mina ja mu lähedane sp arstiabi ei saa.

Kui päriselt seda ohtu kardad – valmista ette. Vaata, et sul oleks kodus mingeid ravimeid, hoia oma tervist, ära lälla ringi kuni laine kasvab… Ja jäta teised inimesed oma valikutega rahule.

See kõik laheneb alt üles, mitte massipsühhoosi plahvatusel.

Ja sina muidugi tead täpselt kodus istudes kui täis on haiglad? On sul õrna aimugi mis praegu haiglates toimub ja mis katastroofi lävel me oleme jälle? Ei ole. Sulle lihtsalt meeldib olla katkuentusiast

/koroona osakonna töötaja

Koroona osakonna töötaja teeb selle vea, mida teadlastel ei lubata, et üldistab spetsiifilisest ja teeb sellest järeldusi terve haiglasüsteemi kohta, ja seda veel üleriigiliselt.

Induktiivse mõtlemisega ei jõua samade tulemusteni kui deduktiivse mõtlemisega.

Jõudu tööle.

Kahju, et I-MASK+ kasutusel pole, ehk oleks haiglate koroonakoormus väiksem. Suurt kahju pole see kusagil vähemalt tekitanud.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen juba poolteist aastat kodus oma meelt lahutanud, oma maitsvaid toite valmistanud, raamatuid lugenud, kaasajal varitsevaid ohte ja lahendusi uurinud.

Aga kui seda juttu koguaeg korrutatakse sedasi, et haiglad saavad kohe-kohe täis ja vaktsineerimata inimesed on süüdi – siis kõige rohkem paanikat tekitab see vaktsineeritud inimestes.

Valitsuse sõnum läheb mööda ja ei saavuta soovitud efekti. Loodan, et vaktsineeritud vägivaldseks ei lähe, sest suurem osa 500 000 inimesest siiski ei ole süüdi selles, et meedias aina jälle ja jälle tuututavates fantaasiastsenaariumites haiglad täis on ja mina ja mu lähedane sp arstiabi ei saa.

Kui päriselt seda ohtu kardad – valmista ette. Vaata, et sul oleks kodus mingeid ravimeid, hoia oma tervist, ära lälla ringi kuni laine kasvab… Ja jäta teised inimesed oma valikutega rahule.

See kõik laheneb alt üles, mitte massipsühhoosi plahvatusel.

Ja sina muidugi tead täpselt kodus istudes kui täis on haiglad? On sul õrna aimugi mis praegu haiglates toimub ja mis katastroofi lävel me oleme jälle? Ei ole. Sulle lihtsalt meeldib olla katkuentusiast

/koroona osakonna töötaja

Koroona osakonna töötaja teeb selle vea, mida teadlastel ei lubata, et üldistab spetsiifilisest ja teeb sellest järeldusi terve haiglasüsteemi kohta, ja seda veel üleriigiliselt.

Induktiivse mõtlemisega ei jõua samade tulemusteni kui deduktiivse mõtlemisega.

Jõudu tööle.

Kahju, et I-MASK+ kasutusel pole, ehk oleks haiglate koroonakoormus väiksem. Suurt kahju pole see kusagil vähemalt tekitanud.

suur pilt näitab seda, haiglates on 300-400 nakkusohtlikku patsienti. kõik nad vajavad eritingimusi ja oluliselt rohkem personali kui tavahaiged.

sulle võib see ju üllatusena tulla, aga meil ei ole lihtsalt niisama kuskil ootamas sadu ja sadu kvalifitseeritud meditsiinitöötajaid. selleks, et avada covid osakondi, tuleb mujalt töötajad ära võtta. see tähendab, et teistes osakondades peab voodikohti sulgema.

kui näiteks kliinikumi neljast intensiivravi osakonnast kaks on täis raskeid covid haigeid, siis ei saa plaaniline kirurgiline töö enam mitte kuidagi jätkuda, sest haigla peab hoidma intensiivravi valmisolekut igasuguste erinevate erakorraliste seisundite raviks. ja nii on see täna kõikides suuremates haiglates ja kurb küll, aga hetkeprognoosiga saab olukord minna ainult a.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen juba poolteist aastat kodus oma meelt lahutanud, oma maitsvaid toite valmistanud, raamatuid lugenud, kaasajal varitsevaid ohte ja lahendusi uurinud.

Aga kui seda juttu koguaeg korrutatakse sedasi, et haiglad saavad kohe-kohe täis ja vaktsineerimata inimesed on süüdi – siis kõige rohkem paanikat tekitab see vaktsineeritud inimestes.

Valitsuse sõnum läheb mööda ja ei saavuta soovitud efekti. Loodan, et vaktsineeritud vägivaldseks ei lähe, sest suurem osa 500 000 inimesest siiski ei ole süüdi selles, et meedias aina jälle ja jälle tuututavates fantaasiastsenaariumites haiglad täis on ja mina ja mu lähedane sp arstiabi ei saa.

Kui päriselt seda ohtu kardad – valmista ette. Vaata, et sul oleks kodus mingeid ravimeid, hoia oma tervist, ära lälla ringi kuni laine kasvab… Ja jäta teised inimesed oma valikutega rahule.

See kõik laheneb alt üles, mitte massipsühhoosi plahvatusel.

Ja sina muidugi tead täpselt kodus istudes kui täis on haiglad? On sul õrna aimugi mis praegu haiglates toimub ja mis katastroofi lävel me oleme jälle? Ei ole. Sulle lihtsalt meeldib olla katkuentusiast

/koroona osakonna töötaja

Koroona osakonna töötaja teeb selle vea, mida teadlastel ei lubata, et üldistab spetsiifilisest ja teeb sellest järeldusi terve haiglasüsteemi kohta, ja seda veel üleriigiliselt.

Induktiivse mõtlemisega ei jõua samade tulemusteni kui deduktiivse mõtlemisega.

Jõudu tööle.

Kahju, et I-MASK+ kasutusel pole, ehk oleks haiglate koroonakoormus väiksem. Suurt kahju pole see kusagil vähemalt tekitanud.

suur pilt näitab seda, haiglates on 300-400 nakkusohtlikku patsienti. kõik nad vajavad eritingimusi ja oluliselt rohkem personali kui tavahaiged.

sulle võib see ju üllatusena tulla, aga meil ei ole lihtsalt niisama kuskil ootamas sadu ja sadu kvalifitseeritud meditsiinitöötajaid. selleks, et avada covid osakondi, tuleb mujalt töötajad ära võtta. see tähendab, et teistes osakondades peab voodikohti sulgema.

kui näiteks kliinikumi neljast intensiivravi osakonnast kaks on täis raskeid covid haigeid, siis ei saa plaaniline kirurgiline töö enam mitte kuidagi jätkuda, sest haigla peab hoidma intensiivravi valmisolekut igasuguste erinevate erakorraliste seisundite raviks. ja nii on see täna kõikides suuremates haiglates ja kurb küll, aga hetkeprognoosiga saab olukord minna ainult a.

…saab olukord minna ainult hullemaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Koroona osakonna töötaja teeb selle vea, mida teadlastel ei lubata, et üldistab spetsiifilisest ja teeb sellest järeldusi terve haiglasüsteemi kohta, ja seda veel üleriigiliselt. Induktiivse mõtlemisega ei jõua samade tulemusteni kui deduktiivse mõtlemisega.

meie homne päev, kui suhtumine vaktsineerimisse ei muutu.

https://www.delfi.ee/artikkel/94851815/lati-epidemioloog-haiglad-on-tais-29-oktoobriks-siis-ei-paase-enam-ka-pimesooleloikusele

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui personali ei ole, otsidki lahendust mujalt. Vaktsineerimata inimeste piiramine ei ole arvestatav lahendus, kui samal ajal on teada, et eksisteerib efektiivne kodune ravi.

Kes ja miks seda blokitakse, on iseasi. Aga kui mujal töötab, oleks hea, ausalt, teada, miks isegi ei proovita mitte.

Ja andke andeks, vana hea “sest see on parasiidiravim” ei ole kedagi veenev põhjendus. Hea nlja teha selle üle küll. See on palju muud ka, kui parasiidiravim. https://ivmmeta.com/

https://covid19criticalcare.com/covid-19-protocols/i-mask-plus-protocol/

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Koroona osakonna töötaja teeb selle vea, mida teadlastel ei lubata, et üldistab spetsiifilisest ja teeb sellest järeldusi terve haiglasüsteemi kohta, ja seda veel üleriigiliselt. Induktiivse mõtlemisega ei jõua samade tulemusteni kui deduktiivse mõtlemisega.

meie homne päev, kui suhtumine vaktsineerimisse ei muutu.

https://www.delfi.ee/artikkel/94851815/lati-epidemioloog-haiglad-on-tais-29-oktoobriks-siis-ei-paase-enam-ka-pimesooleloikusele

Aitäh, et oled panustanud inimeste hirmutamisse.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Koroona osakonna töötaja teeb selle vea, mida teadlastel ei lubata, et üldistab spetsiifilisest ja teeb sellest järeldusi terve haiglasüsteemi kohta, ja seda veel üleriigiliselt. Induktiivse mõtlemisega ei jõua samade tulemusteni kui deduktiivse mõtlemisega.

meie homne päev, kui suhtumine vaktsineerimisse ei muutu.

https://www.delfi.ee/artikkel/94851815/lati-epidemioloog-haiglad-on-tais-29-oktoobriks-siis-ei-paase-enam-ka-pimesooleloikusele

Aitäh, et oled panustanud inimeste hirmutamisse.

et kui pigistad silmad kõvasti kinni, siis koll läheb ära?

kasvage suureks!

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Koroona osakonna töötaja teeb selle vea, mida teadlastel ei lubata, et üldistab spetsiifilisest ja teeb sellest järeldusi terve haiglasüsteemi kohta, ja seda veel üleriigiliselt. Induktiivse mõtlemisega ei jõua samade tulemusteni kui deduktiivse mõtlemisega.

meie homne päev, kui suhtumine vaktsineerimisse ei muutu.

https://www.delfi.ee/artikkel/94851815/lati-epidemioloog-haiglad-on-tais-29-oktoobriks-siis-ei-paase-enam-ka-pimesooleloikusele

Aitäh, et oled panustanud inimeste hirmutamisse.

et kui pigistad silmad kõvasti kinni, siis koll läheb ära?

kasvage suureks!

Ei, ma ei pigista silma kinni. Kui näen, et kriis on tulemas ja võib juhtuda, et riik aidata ei saa, käitun alalhoidlikumalt, valmistun ette selleks, et ise hakkama saaks. Ka kui vesi/elekter/arstiabi/politsei jne kättesaamatuks peaks muutuma.

Koroona olukorras tähendab see aga seda, et hoian kontaktid minimaalsena, võtan profülaktiliselt c, d, ja kahtlusel ohuga ka tsinki (muu pole meie riigis kahjuks selleks kätte saadav).

Nii ma ei panusta kriisi ja ei satu ise olukordadesse, kust ilma lisajõudude sekkumata elusalt ja tervelt välja pole võimalik tulla.

Ja see olukord on ajutine.

Kõiges lõpuni meie sotsiaalhüvedele lootma jääda on enda poolt natuke rumal. Kui kriis tuleb, muutub kodanik üsna N-järguliseks murekohaks. Pead vaatama, kuidas ise hakkama saad. Mitte ei pista pead mulla alla või sõitle teisi, kelle käitumisest ja mõtlemisest sa mitte midagi ei jaga. Kõik ei ela riigi luti otsas.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei, ma ei pigista silma kinni. Kui näen, et kriis on tulemas ja võib juhtuda, et riik aidata ei saa, käitun alalhoidlikumalt, valmistun ette selleks, et ise hakkama saaks. Ka kui vesi/elekter/arstiabi/politsei jne kättesaamatuks peaks muutuma. Koroona olukorras tähendab see aga seda, et hoian kontaktid minimaalsena, võtan profülaktiliselt c, d, ja kahtlusel ohuga ka tsinki (muu pole meie riigis kahjuks selleks kätte saadav). Nii ma ei panusta kriisi ja ei satu ise olukordadesse, kust ilma lisajõudude sekkumata elusalt ja tervelt välja pole võimalik tulla. Ja see olukord on ajutine. Kõiges lõpuni meie sotsiaalhüvedele lootma jääda on enda poolt natuke rumal. Kui kriis tuleb, muutub kodanik üsna N-järguliseks murekohaks. Pead vaatama, kuidas ise hakkama saad. Mitte ei pista pead mulla alla või sõitle teisi, kelle käitumisest ja mõtlemisest sa mitte midagi ei jaga. Kõik ei ela riigi luti otsas.

jutt ei ole suvalisest kriisist, vaid  meditsiinisüsteemi kurnamisest.

eluvõõras ja naiivne, et mitte öelda rumal.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siis tee endast kõik, et sina seda ei kurnaks.

Sest kuidas sa saad need inimesed kõik vaktsineerima… Ja korraga ka veel?

Selleks on juba hilja – see vaktsiin ei hakka sul päris pikalt isegi toimima mitte.

Tehke neid piiranguid ja muid asju palju jaksate, aga ffs, võtke raviprotokoll kasutusele, sellega ei ole mitte midagi kaotada.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://www.err.ee/1608368829/peaminister-uha-enam-tekib-kusimus-miks-peaks-enamus-ennast-piirama

“Peamiselt jäävad haigeks vaktsineerimata…”

Haiglat koormavad mitte KÕIK vaktsineerimata inimesed, vaid teatud vanuserühmast ülespoole, teatud kaasuvate haigustega – aga seda ei mainita.

Siis vaktsineerige kõik 12-40 inimesed, kes sinna haiglasse ei satuks selle murega ja näete, et probleem ei lahene. Miks mõistust ei kasutata?

Massipsühhoos.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii juhtub, kui jutt on väga must ja valge.

Vahepealsete toonide olemasolu üldse ei tunnistata.

Niisiis, valitsus aktiivselt kütab radikaliseerumist takka.

Kõva värk. Kuidas ja millal see sitt kõik kõige koledamal viisil ventiili lendab?

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siis tee endast kõik, et sina seda ei kurnaks.

Sest kuidas sa saad need inimesed kõik vaktsineerima… Ja korraga ka veel?

Selleks on juba hilja – see vaktsiin ei hakka sul päris pikalt isegi toimima mitte.

Tehke neid piiranguid ja muid asju palju jaksate, aga ffs, võtke raviprotokoll kasutusele, sellega ei ole mitte midagi kaotada.

jätame need luulud mõneks ajaks kõrvale ja keskendume reaalsetele võimalustele. vaatame oma naabrite poole skandinaavias ja läheme vaktsineerima.

tõsi, kiireteks lahendusteks oleme paraku hiljaks jäänud, aga kes ei tee esimest sammu, ei jõua kunagi kohale.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

luulu on see, et konkreetselt sinu või minu vaktsineerimine kuidagi kaudseltki tegelikult haiglas toimuvat mõjutab.

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

varajane ravi on see, mis realistikult ja praktikas aitab, mitte mingi luulu.

kuidas teil asjad juba nii tagurpidi saavad olla?

delfis kajastatakse puhast informatsiivset tõde, piirangud on vabadus, õlg alla on tasuta tervis jne.

mis teil viga on?

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole vähem ohtlik. See on bullshit. Sa sellest ei saa juba aru? Kui ma olen haige, siis ma nakatan – vaktsiiniga või ilma – ja kui see nakatatu on vaktsineerimata vanur või diabeetik, siis see minu vaktsiin ei anna talle mingit lisakaitset.

Aga haigeks jääd sa vaktsineerimata 3-4-6 (sõltuvalt vanusest) korda suurema tõenäosusega kui vaktsineerituna. Pane see tegur juurde ja ongi pilt õige.

Ja seda teame me mille põhjal? Mingi paarisaja inimese seire või mille? Kuula teadlaste väljaütlemisi – vaktsineeritute ninas ei ole see viiruskoormus sugugi kordades väiksem kui teistel. Lisaks on haiguse sümptomid tänu vaktsiinile alla surutud ja inimene ei saa ka ise aru, et ta võiks kontakte vältida.
Palun esmalt testime neid vaktsineerituid ja räägime siis edasi.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loomulikult ei ütle, miks peaksin? Et vaktsineerimisel esineb kõrvalmõjusid ja nende hulgas ka raskeid, see pole mingi saladus. Kuid konks on selles, et 1) seda juhtub väga vähestega

Väga vähestega juhtub seda, et see kõrvalmõju teatatud ja registreeritud saab.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>Need med. töötajad, kes vallandati oleks praegu haiglates suureks abiks.</p>
 

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

“Minuga küll ei juhtu.”

Selle üle kõlbab siis nalja heita, kui viirusesse nakatumisest käib jutt, aga mitte vaktsineerimisest.

Ainult et vaktsineerimise puhul sa tõmbad vabatahtlikult ise endale ruletimängu pähe, ja teisel juhul (nakkus) on see piltlikult umbes nii, et keegi teine tulistab sind. Aga nagu praktikas on näha, see, et sa ise juba ruletti korra mängisid, ei välista seda, et see “keegi teine” sind tulistama tuleks.

Kui noorel inimesel on vaktsiini efektiivsuse küsimus selle vahel, kas ta põeb sümptomeid 0, 3 või 5 päeva, siis sellest juhindudes ei vea välja see trombiohu jutt, ükskõik kui tihti korrutatakse, et see ja teine on “üli” harv.

Omaette lugu on see, kas ma pean võtma tõsisemalt informatsiooni, mida saan hüsteeritsevalt soovsundvaktsineerijalt või mõnelt sõltumatult teadlaselt jne.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sest ega see vaktsiin ei hoia ära levikut ja nakatamist.

Sa ei saa siiamaani aru, et kedagi ei koti positiivsed testid üldiselt vaid haiglate koormus ja plaanilise ravi piiramine? Täielik bum-bum.

Et kui õpetajad on kodus pikali (mitte haiglas), siis on lapsed ikka koolides? Mis nad teevad seal siis?

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Need med. töötajad, kes vallandati oleks praegu haiglates suureks abiks.

ERITI need, kes said eelmistest lainetest naturaalse immuunsuse.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

suur pilt näitab seda, haiglates on 300-400 nakkusohtlikku patsienti. kõik nad vajavad eritingimusi ja oluliselt rohkem personali kui tavahaiged.

Kas vaktsineeritud haiglapatsiendid vajavad ka eritingimusi? Miks? Nad ju ei levita 😀

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

sulle võib see ju üllatusena tulla, aga meil ei ole lihtsalt niisama kuskil ootamas sadu ja sadu kvalifitseeritud meditsiinitöötajaid. selleks, et avada covid osakondi, tuleb mujalt töötajad ära võtta. see tähendab, et teistes osakondades peab voodikohti sulgema.

Siin saaks valitsus USA-ga koostööd teha. NY-s vallandatakse med-töötajaid tuhandete kaupa.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

sulle võib see ju üllatusena tulla, aga meil ei ole lihtsalt niisama kuskil ootamas sadu ja sadu kvalifitseeritud meditsiinitöötajaid. selleks, et avada covid osakondi, tuleb mujalt töötajad ära võtta. see tähendab, et teistes osakondades peab voodikohti sulgema.

Siin saaks valitsus USA-ga koostööd teha. NY-s vallandatakse med-töötajaid tuhandete kaupa.

püüame ikka reaalsuses püsida, eks.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hoiatus: huumorivaba stsoon.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

suur pilt näitab seda, haiglates on 300-400 nakkusohtlikku patsienti. kõik nad vajavad eritingimusi ja oluliselt rohkem personali kui tavahaiged.

Kas vaktsineeritud haiglapatsiendid vajavad ka eritingimusi? Miks? Nad ju ei levita ????

anna kannatust! jutt on positiivse testi andnud patsientidest.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei, ma ei pigista silma kinni. Kui näen, et kriis on tulemas ja võib juhtuda, et riik aidata ei saa, käitun alalhoidlikumalt, valmistun ette selleks, et ise hakkama saaks. Ka kui vesi/elekter/arstiabi/politsei jne kättesaamatuks peaks muutuma. Koroona olukorras tähendab see aga seda, et hoian kontaktid minimaalsena, võtan profülaktiliselt c, d, ja kahtlusel ohuga ka tsinki (muu pole meie riigis kahjuks selleks kätte saadav). Nii ma ei panusta kriisi ja ei satu ise olukordadesse, kust ilma lisajõudude sekkumata elusalt ja tervelt välja pole võimalik tulla. Ja see olukord on ajutine. Kõiges lõpuni meie sotsiaalhüvedele lootma jääda on enda poolt natuke rumal. Kui kriis tuleb, muutub kodanik üsna N-järguliseks murekohaks. Pead vaatama, kuidas ise hakkama saad. Mitte ei pista pead mulla alla või sõitle teisi, kelle käitumisest ja mõtlemisest sa mitte midagi ei jaga. Kõik ei ela riigi luti otsas.

jutt ei ole suvalisest kriisist, vaid meditsiinisüsteemi kurnamisest.

eluvõõras ja naiivne, et mitte öelda rumal.

Viimastel päevadel on juba üsna mitmel korral selle meditsiinisüsteemi kurnamise teemal juletud nimetada ka neid tegelikke kurnajaid ehk ülekaalulisi.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 211 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Kaja Kallas keelab vaktsineerimata inimestel meelelahutuse