Esileht Väikelaps Kakaprobleem

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Kakaprobleem

Postitas:

Tere kõigile. Võibolla oskab keegi nõu anda, mida teha 6 aastase poisiga, kes järjekindlalt püksi kakab. Olen tähele pannud, et seda tuleb ette tihedamini just siis, kui tal tundub olevat pingelisem periood või mõni mure (elukorralduse muutus nagu kolimine või siis probleemid lasteaias kellegagi nt) ja probleemi lahenedes või möödudes on ka püksid puhtad jälle, st käib korralikult vetsus.
Nüüd on siis on uue elukoha probleem. Või no see on ainus asi, mis ma suudan \”probleemiks\” välja tuua, sest konkreetselt millegi üle ta ei kurda (ka mitte siis kui ise temaga räägin – kinnitab, et kõik on korras).
Igastahes ta iga jumala päev nüüd (juba 2 nädalat) teeb püksi. Mitte terve hunniku, aga nii, et ikka määrib ära. Ise ütleb, et tuleb nii äkki ja kiiresti, et ta ei jõua kinni hoida. Kurjustamisest ega iga natukese aja tagant vetsu saatmisest pole abi olnud.
Arsti juurde? Jah, kui muud lahendust ei leia.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.01 15:19; 13.01 09:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Omal oli ühel kaksikutest sama probleem ja sama vanuselt. Meil poiss kannatas viimase minutini ja vetsu läks alles siis, kui ots juba püksis. Ei aidanud mingid rääkimised. Lõpuks mul sai sellest pesemisest juba nii villand. Panin poisi enda neid pükse pesema, loputama. Kui oli paar korda ise nendega toimetanud, lõppes meil see jama ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui arste uskuda, siis on selline pükste määrimine seotud hoopiski kõhukinnisusega. viimane on omakorda tõesti psühholoogiline probleem.
proovida võib siiski täistera toodete, jogurti ja kuivatatud ploomide ohtrat lisamist toidulauale.

kindlasti ei soovitaks proovida eelmise vastaja taktikat- see on lapse suhtes täiesti ebaõiglane ja alatu tegu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.01 16:50; 13.01 00:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pigem tegu jah kõhukinnisusega ja siis pressib sealt välja ning määrib pükse – jätab algul vale mulje, et kõht lahti.
Kõhukinnisusele aitavad väga hästi kiivid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]kui arste uskuda, siis on selline pükste määrimine seotud hoopiski kõhukinnisusega. viimane on omakorda tõesti psühholoogiline probleem.
proovida võib siiski täistera toodete, jogurti ja kuivatatud ploomide ohtrat lisamist toidulauale.

kindlasti ei soovitaks proovida eelmise vastaja taktikat- see on lapse suhtes täiesti ebaõiglane ja alatu tegu.[/tsitaat]

huvitav kohe, kellele mu vastus sedasi ette jäi, et kohe miinustamisvääriliseks peetakse?! 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.01 16:50; 13.01 00:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil sama asi, poiss kuuene. Arst suunas haiglasse uuringutele – kõik oli korras. Arst seega määras dieedile, s.t. vähem magusat, vähem praetud asju, välistada viinerid, keeduvorst, kohukesed ja kohupiimakreem. Igal hommikul kõigepealt süüa üks kiivi ja juua klaas vett. Eriti tervitatavad on menüüs tatrapudru, puu- ja köögiviljad, aurutatud-keedetud asjad. 3 kuud oleme seda järginud ja edusammud on märgatavad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]birgitl kirjutas:[/small]
[tsitaat]Meil sama asi, poiss kuuene. Arst suunas haiglasse uuringutele – kõik oli korras. Arst seega määras dieedile, s.t. vähem magusat, vähem praetud asju, välistada viinerid, keeduvorst, kohukesed ja kohupiimakreem. Igal hommikul kõigepealt süüa üks kiivi ja juua klaas vett. Eriti tervitatavad on menüüs tatrapudru, puu- ja köögiviljad, aurutatud-keedetud asjad. 3 kuud oleme seda järginud ja edusammud on märgatavad.[/tsitaat]

Magusat sööb laps isegi vähe (viimati vist paar päeva tagasi küpsiseid) ja seda piirama ma ei hakkaks, sest lapse organist siiski vajab magusat. Viinereid ja vorste ma koju ei ostagi ja kohukesi/kohupiima ka vähendada ei saa, neid ta minu teada pole vähemalt nädal aega söönud.
Tänan kiivide soovituse eest ja täna teen tatraputru kah.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.01 15:19; 13.01 09:36;
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Väikelaps Kakaprobleem

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.