Esileht Pereelu ja suhted Kaks aastat pärast lahkuminekut

Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )

Teema: Kaks aastat pärast lahkuminekut

Postitas:

Ema mul ikka tavatses öelda: ” Ei tasu s***a torkida, läheb haisema!”

Ei no muidugi. Parem ennast ära tappa ja lapsed emata jätta, kui et minna s*tta torkima? Kas oma laste eest vastutamine tähendab seda?

Sul nagu empaatilist mõtlemist üldse pole?
Vaimne terror teeb aju pehmeks ja kahjuks võivadki sellised mõtted tekkida, et sind pole mitte kellelegi vaja.
Teemaalgataja ju sai lõpuks oma normaalse aju tagasi ja ongi juba sellega võitnud oma elus. Pealegi sellist asja üldse tunnistada on suur võit.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.11 18:57; 07.11 18:03; 08.11 09:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loen ja nutan, aitäh jagamast ❤️

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas üksindusega toime tulla, kuidas laste eest üksi hoolitseda ja nii edasi. Kas keegi selles osas tahaks oma kogemust jagada?

Sellega harjub päris kiiresti ära ja ausalt öeldes on üksi lihtsam kui kehvas suhtes. Kui tead, et kellegi peale loota pole, on nagu palju lihtsam hakkama saada. Lapsed kasvavad kiiresti ja hakkavad ise igal pool käima, ei pea nendele kogu aeg hoidjat otsima ja sinna-tänna vedama. Mina tunnen, et lapsed on nagu seltsiks, mitte koormaks. Jäin üksi maja pidama, ei osanud enne murugi niita ega kaminat kütta. Kõigega harjus kiiresti ja nüüd naeran ise neid abituid naisi. Ükspäev olin autoga tehnilises ülevaatuses ja üks naine ei osanud öelda, kuidas ta autol kapott lahti käib, ütles, et ei tea, abikaasa ei öelnud. Mõtlesin jälle, et ikka hea on ise kõike osata ja teha, emotsionaalse poolega saab ka hakkama.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka mina olin nii naiivne, et võtsin mehega koos elama hakates tema jaoks järelmaksuga telefoni ja auto. Lahku läksime aasta hiljem ja võlad jäid minu kanda, tema lihtsalt unustas.

Aga ma hakkasin siis kurjaks inimeseks ja ütlesin, et ta peab minu raha eest ostetud ja järelikult minu nimi oleva kola mulle tagasi andma ja kui ei anna, siis ma teatan politseile vargusest.

Andis ka lõpuks, ma müüsin auto maha ja telefoni kasutasin ise.

Kinnisvara puhul on muidugi lood keerulisemad ja selline võte ei tööta.

Elatise nõudmine teeniks siiski seda eesmärki, et isa ei saa hiljem lapsi peedistada valeväidetega. Ta võib ju neile ka vaimset terrorit teha: “Mina teid toitsin” jutuga. Elatise kohtu kaudu nõudmine tõestaks vastupidist. Kaugemas tulevikus aitaks ka lapsi säästa vajadusest sellist isa omalt poolt ülal pidada. St juhul kui ta ei maksa.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.06 12:22; 11.06 12:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hahaha! Arvad, et see on nii lihne? Usu mind, vaimne vägivaldur oskab selle elatise pärast aastaid ajusid saagida. Nt hakatakse nõudma, et laps läheb hoopis lapse isa elukohas lasteaeda

Vabandust, aga see võimalus on isal ka juhul, kui tema käest elatist sisse ei nõutagi.

Samamoodi on isal võimalik torpedeerida lapse kooli valikuid ja vaimne vägivaldur ei vaja selleks elatise nõudmisest tingitud solvumist.

Küll aga oleks dokumenteeritud maksmata elatis aluseks väita, et isa ei hoolitse lapse eest ja seega on emal õigus lapse asju ise otsustada.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.06 12:22; 11.06 12:26;
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )


Esileht Pereelu ja suhted Kaks aastat pärast lahkuminekut