Esileht Ilu ja tervis kaks keisrit ja kolmas rasedus

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: kaks keisrit ja kolmas rasedus

Postitas:

Kuidas on kulgenud kolmas rasedus/sünnitus, kui sellele on eelnenud 2 keisrit? On tekkinud soov saada kolmas laps, aga kuna ees kaks erakorralist keisrit, siis on tekkinud hirm, et kuidas see kolmas siis nüüd oleks, sest iga korraga on ju ka keisrit keerulisem teha, rääkimata siis veel kõhu kasvamisest ja armiliste kohtade venimisest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Ühes osas saan oma kogemusest rääkida ja see on rasedus. Rasedus kulges väga lihtsalt, see oli mu kergeim rasedus. Ei olnud ka probleeme, nagu varasematel, esimese rasedusega preeklampsia ja teise rasedusega rauapuudus. Oli rohkem valuta toonuseid, kui varasemalt, ning need algasid vara- samas ei olnud ka midagi sellist, mis oleks ärevaks teinud minu või arsti. Tarbisin magneesiumi.
See oli ka mu kõige \”laisem\” rasedus, enam ei soovinud vägisi tubli olla ja ei sundinud endale kohustuslikku liikumist peale. Jalutasin ikka, aga ainult siis, kui see tundus mõnus.

Erilist oli niipalju, et olin tundlik lapse liigutustele, eriti armi piirkonnas.
Kõht oli küll jah suurem, võib-olla ka vahepeal lisandunud kilodest. Üldine kaalutõus ei olnud suur, 10 kg (eelmistega 20 kg ja 15 kg, aga algkaal vastavalt väiksem ka).

Küsimuse teisele poolele vastata ei oska, sest sünnitasin oma lapse ise, sünnitus oli pikk ja edukas, arm ei andnud tunda. Juttudest on jäänud kõrva, et kolmas keiser võtab rohkem aega ning nahale jääv arm võib olla pikem. Samas olen suhelnud kahe naisega, kellele kolmas keiser on tehtud erakorraliselt ning nendel on kõik hästi läinud. Eks riskid loomulikult on, aga kuna kolmas keiser on meil soositud, ise sünnitamine pärast kahte keisrit aga mitte…. samas aga keisrite hulk järjest suureneb ja ka kolmandaid tuleb sageli teha, nii et järjest rohkem tuleb ka arstidel sellega tegemist. Pea Sinagi enne rasestumist nõu oma arstiga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Ilu ja tervis kaks keisrit ja kolmas rasedus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.