Esileht Lapse ootamine Kaksikud – 2022 I poolaasta

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Kaksikud – 2022 I poolaasta

Postitas:

Tere,

Ei suutnud leida kaksikutele 2022 I poolaastaks eraldi teemat. Ometi oleks tore muljeid ja kogemusi vahetada.

Minul esimesed lapsed, erimunakaksikud. Viimane tähtaeg anti 18.1.2022.

C.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.07 14:36; 01.08 10:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere,

Ka mina ootan kaksikuid, pere teismelistele lisanduvad siis kolmas ja neljas laps.

Esialgne tähtaeg on 21.02 kuid ämmaemanda sõnul kohtume beebidega juba jaanuari lõpul või veebruari alguses. Kui suurest uudisest kuulsin, tundus et olen sattunud pealtvaatajaks põnevusfilmi – mitte ei jõudn.ud kohale et mina saan kaksikud 🙂

Olen suures ootusärevuses, ühtaegu nii õnnelik kui ka hirmul – et kuidas ma hakkama saan. Täna märkasin, et minu kõht on suurem ( 11+6), esimese kahe lapsega 16+ nädalal ei olnud veel midagi näha. Selle avastuse peale leidsin Youtubest toredad võrdlused ühe rõõmsa emme kõhu kasvamisest üksik vs kaksikrasedusega. Hakkasin mõtlema, et peaks ehk end kreemitama – esimese kahe lapse järel ei saanaud ma ainsatki venitusarmi ega muud kahju oma kehale (kuigi  laste sünni järel on venitusarmid ilmselt mu kõige väiksem mure)

 

Oleks tõepoolest tore muljetada!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.07 20:35; 04.08 22:00; 10.08 20:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna vahepeal ei tehtud 2021. II poolaasta kaksikute gruppi, siis liitun sellega. Minul on tähtaeg 18.11.2021. Mul on ka erimunakaksikud – poiss ja tüdruk.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oi vahva. Tükk aega oli vaikus, aga mõned inimesed ikka leiduvad ????????

Ilmselt jaa kahega kasvab kõht rohkem, aga kas ei pidanud ka niisama kasvama esimese rasedusega vähem kui nt järgmistega? Vähemalt siis varem hakkab vist kasvama.

Me saime ka vahepeal teada, et tulemas on kaks poissi.

Kuidas teil muidu rasedus kulgenud?

C.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.07 14:36; 01.08 10:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oi vahva. Tükk aega oli vaikus, aga mõned inimesed ikka leiduvad ????????

Ilmselt jaa kahega kasvab kõht rohkem, aga kas ei pidanud ka niisama kasvama esimese rasedusega vähem kui nt järgmistega? Vähemalt siis varem hakkab vist kasvama.

Me saime ka vahepeal teada, et tulemas on kaks poissi.

Kuidas teil muidu rasedus kulgenud?

C.

Nii vahva et on juba teada sugu 🙂 Meil “telliti” samuti poisid – eks näis, ehk saan juba järgmisel nädalal UH-s teada

Minul oli kõht teise lapsega isegi nõksa väiksem ja hakkas samal ajal kui mitte hiljem välja paistma, ilmselt kuna algkaal oli ka väiksem. Viimasest rasedusest möödas 13 aastat

Rasedus on siiani hästi kulgenud kui välja arvata järjest süvenev väsimus ja jõuetus.

Olen vaikselt juba mõelnud millise auto vastu praegune välja vahetada (kuhu mahuks 4 last+käru) ja uurinud kaksikute imetamisvõtteid

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.07 20:35; 04.08 22:00; 10.08 20:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere! Minu lugu siis selline. Oleme mehega üritanud kolmandat last saada üle kolme aasta. Üks laps 13 teine 11, poisid. Panin juba laparaskoopia aja, sest polütsüstilised munasarjad. Arst muidugi proovis ennem tablettidega stimuleerida. Kuu ennem oppi saingi rasvased punased triibud nii hommikul kui ka õhtul. Panin arstile aja, 22 juuni. 21 juuni avastasin vetsus paberil korralikult verd. Kohe kihutasime EMOsse. Arst ütles et lootemuna on aga looded pole näha ja loote kõrval on hematoom, 6+0 nädalat. Sain uue aja tänaseks. Närvid läbi, sada hullu mõtet peas ootasin siis arsti ukse taga. Istusin siis pukki ja hakkas vaatama. Loode ilusasti olemas, süda lööb ja liigutab. Järsku kutsub assistendi, tule vaata seda hematoomi. Mina siis mõtlen et jummel mis nüüd. Vaata selles hematoomis on teine loode, süda lööb ja liigutab. Assa raks, miljon mõtet, sada emotsiooni, milline rõõm. Kaksikud????????????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänaseks siis 9+3 nädalat, tähtaeg 11.03.22????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere! Minu lugu siis selline. Oleme mehega üritanud kolmandat last saada üle kolme aasta. Üks laps 13 teine 11, poisid. Panin juba laparaskoopia aja, sest polütsüstilised munasarjad. Arst muidugi proovis ennem tablettidega stimuleerida. Kuu ennem oppi saingi rasvased punased triibud nii hommikul kui ka õhtul. Panin arstile aja, 22 juuni. 21 juuni avastasin vetsus paberil korralikult verd. Kohe kihutasime EMOsse. Arst ütles et lootemuna on aga looded pole näha ja loote kõrval on hematoom, 6+0 nädalat. Sain uue aja tänaseks. Närvid läbi, sada hullu mõtet peas ootasin siis arsti ukse taga. Istusin siis pukki ja hakkas vaatama. Loode ilusasti olemas, süda lööb ja liigutab. Järsku kutsub assistendi, tule vaata seda hematoomi. Mina siis mõtlen et jummel mis nüüd. Vaata selles hematoomis on teine loode, süda lööb ja liigutab. Assa raks, miljon mõtet, sada emotsiooni, milline rõõm. Kaksikud????????????

Nii armas lugu ????, palju- palju õnne Teile!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.07 20:35; 04.08 22:00; 10.08 20:18;
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Lapse ootamine Kaksikud – 2022 I poolaasta