Esileht Lapse ootamine Kaksikud

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Kaksikud

Postitas:
Kägu

Kas siin leidub ka kaksikrasedusega kedagi ? Sain oma kaks triipu 21.11 ning nüüdseks rasedust 8+6. Soovin leida mõttekaaslasi.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kaksikud on mõttelaad?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mõttelaad ? Minu sees kasvab kaks last ühe asemel ja ma otsin kedagi kes hetkel on minuga ühes paadis ehk et kedagi, kellel on ka kõhus kaks last.

Please wait...
Postitas:
margaret85

mul tänasega 6+3 ja ultrahelis oli näha kaksikrasedus
Üks on teisest muidugi tunduvalt väiksem aga sydametõõ mõlemal oli nähtav

Please wait...
Postitas:
Kägu

Väga tore! Minul nüüdseks 10 pluss neli ja olen kuklavoldi ultraheli ootuses. Loodan väga, et kõik on korras. Mul on alles 10 nädalat aga kõht on ees nagu maugul. Sinule soovin ka, et lapsekesed mõlemad kenasti vastu peavad. Olen isegi ootuses, et teada saada kas kõik ikka korras. Viimati oli ultraheli enne jõule. Ootaja aeg on pikk ….

Please wait...
Postitas:
margaret85

Minu tûdrukute tàhtaeg 25 august
paar korda juba pruuni voolusega emos käinud, väike hematoom!
Ei tule vist kerged 9 kuud 😉

Please wait...
Postitas:
Tinti

Minul ka vist kaksikud. Väga loota ei julge. Hetkel rasedust 6+2. UH-s käisin kui oli 5+5 ja siis oli näha kaks ovaali, millest üks vastas mõõtudele ja teine oli väiksem. Arst saatis eraldi uh-se 3 nädala päradt ja pani küsimärgiga kaksikud.
Nõme on nii vara arstile minna.
Mul on endal kodus juba olemas 3 last, kellest esimesed on ka kaksikud. Nüüd oli mõte, et viimasel oleks ikka ka mängukaaslane, aga läks hoopis siis nii. Nii loodan, et mõlemad lootemunad jäävad püsima

Please wait...
Postitas:
Kägu

6+ nädalat on vara veel kaksikrasedusest rääkida. Tänapäeval väga paljud rasedused algavad kaksikrasedusest (mis on seotud naiste lapsesaamise ea tõusmisega, munasarjade töö hakkab muutuma), kuid enamus siiski kaksikrasedustest ei jää. Mitmel tuttaval oli ultrahelis algul kaks loodet ja sündis siiski üks. Ühel tuttaval kõik kolm rasedust algasid kaksikrasedusest! Viimase lapsega isegi ultrahelis ei nähtud, teine tühi lootekott väljus sünnitusel. Seega soovin varuda kannatust ja oodata vähemalt 12 ndl ära. Siis selgeb, kes saab kaksikuid kes mitte.

Please wait...
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Esileht Lapse ootamine Kaksikud