Esileht Beebi ja mitmikud Kaksikud

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Kaksikud

Postitas:

Kuna kaksikute teema minu jaoks täiesti uus tase siis kuidas möödub rasedus,kuidas mitte paanitseda,et kas ikka korras kõik ? Nüüd arst uuesti alles 1 sel kas siis tehakse uuesti uh,et vaadata kas kõik ikka korras ? Või alles KV uuringu ajal .

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.03 08:58; 16.04 12:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on inimestel nii erinev, kuidas keegi mitmikke välja kannab. Mõnel on väga raske(vaat et veedab poole ajast üldse haigemajas), teisel pole hullu midagi.
Kuidas mitte paanitseda? Aga, miks Sa peaksid paanitsema? : ))) Oleks kolmikud tulemas, siis ehk keriks vererõhu kõrgemaks. ; )
Ära muretse. Tõesti, ole päris rahulik. Söö häid ja erinevaid asju, rohelist, liigu värskes õhus, hellita ennast ainult heade mõtetega. Ole õnnelik, et Sinuga selline vahva asi juhtus!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tean mida tunned 😀 mul on omal siis 5 rasedus ja üllatus kaksikud ja veel ühemunarakkulised 😀 ja nüüd siis olen väga hirmul samas meeletult õnnelik ,et kaksikud. Eks see muretsemine ikka jääb aga peab mõtlema ikka ,et kõik läheb hästi ja lohutuseks võin sulle öelda,et kaksikitega ultraheli on väga tihti. Peale kv uuringut on mulle määratud lausa iga 2 nädala tagant 😀 et jõudu meile 🙂 kui tahad võime läbi emaili suhelda edasi 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.03 08:58; 16.04 12:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis seal ikka pabistada, pabistada jõuab siis kui pabistamiseks on põhjust. Niikaua kui kõik ok, ole rõõmus ja rõõsa! Võib rohkem iiveldada (2x rasedushormoone ikkagi) ja lõpus võib olla üsna raske. Minul vedas, mu kehale sobib rasedus, ainult vahetevahel oli iivelduse jaoks hapusid klaaskomme või ingverikommide isu (ime küll, aga kaks lollakat asja aitasid mul iivelduse vastu- cocacola (paar korda jõin) ja jaapani miso supp). Üks kord oksendasin, aga võtsin hommikul tühja kõhu peale vitamiinitableti, oksendasin poole tee peal tööle tänaval prügikasti, jõle häbi oli 😀 a niimoodi ajab iiveldama kompleksvitamiin mind praegugi, neid tuleb alati söögiga võtta.
Olin lühike ja 55kg, aga kaksikud kandsin ilusti ära, sündisid 38+, ühtegi rasedusarmi ka pole. Järgmise üksikrasedusega isegi ei iiveldanud mitte.
Ah jaa, rasedusarmidest- soovitan kasutada nahaõli peale dussi niiskele nahale- kasvõi tavaline hea oliiviõli. niisutan sügavamalt kui kreemid. Jõudu!

Loodan, et sul läheb sama hästi kõik kui mul õnnestus! 🙂 ja jõudu, kui beebid käes on! Nüüd on mu omad juba koolilapsed.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Beebi ja mitmikud Kaksikud

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.