Esileht Beebi ja mitmikud kaksikud kahesarveliss emakas???

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: kaksikud kahesarveliss emakas???

Postitas:

Kuna mul täieliku vaheseinaga kahesarveiline emakas, siis selle rasedusega on nii, et mõlemas sarves kasvamas üks beebi… TÜK-s öeldi, et suht harva on sellist asja nemad kohanud. Tänase seisuga titadega kõik korras.
Kas keegi on oma kahesrvelises emakas mitmikuid kandnud ja kuidas rasedus kulges?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.09 16:35; 23.09 12:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ui pagan, see on ikka päris raske juhus. Kindlasti on maailmas juhuseid, kui kõik hästi läinud, lapsed kaugele kantud ja suured, aga ka kõige paremate lootuste kohaselt peaksid sa ennast vaimliselt ettevalmistama (väga) enneaegsete kaksikute hooldamiseks. Praegu on titad ju veel väga väikesed ja suurem emakavenitus alles algab.

Loodame koos sinuga parimat!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peaasi et sa naudid rasedust.Muretseda EI TOHI. Kõik sujub ilusti,kui oled ise rõõmus ja rõõsa siis on õnnelikud ka beebid sinu sees.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina, kui enneaegsete laste ema, välistaks igasugust aktiivsust peale 20. nädalat (valetadki perearstile kokku midaiganes, et olla haiguslehel), st enamus aja kodus, pikali, paar korda päevas tasakesi rõdul või oma koduaias hingamas värsket õhku jne.

Väike nn kohvilaud voodisse, selle peale läpaks ja valid lastele vajalikke asju (teed nimekirju jne, kui kardad ette osta), poes ei käi, kodus ei korista ega tee süüa, oled nö juurvili aga selleks, et võimalikult kaua lapsed oleksid sees. Samuti peale 25. nädalat aktiivselt süüa valke (punane kalamari jne), juua pohla/jõhvika morsse, süüa banaane, et laste kaal kasvaks.

Kõik läheb sul ilusti, kuid antud olukorras pead olema valmis kõigeks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mul oli sama seis, suht haruldane jah, olin kogu raseduse voodis, vaheldumisi kodus ja haiglas. Lapsed sündisid 32+6 erakorralise keisriga. Kui tahad rohkem kuulda, võta minuga ühendust: sebra20@hot.ee[/tsitaat]

Sa ei kujuta ette kui hea meel kuulda, et siiski on keegi kuskil, kes samas olukorras olnud :)Kirjutasin sulle!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.09 16:35; 23.09 12:23;
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Beebi ja mitmikud kaksikud kahesarveliss emakas???

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.