Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kaksikud, kas võib olla, et uh ei näita?

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Kaksikud, kas võib olla, et uh ei näita?

Postitas:

Hakkasin mõtlema sellist asja, kas kellegil on olnud nii, et on kaksikud, aga uh ei näita, et üks peidab ennast teise taga ja tuleb alles sünnitusel välja et kaksikud:) KAs keegi on kuulnud…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.01 00:04; 23.01 00:10; 23.01 09:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päris huvitav teema, samas südamelöögid peaksid reetma, kas on üks või kaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma isa ka mõtlesin sama, mul ä/e visiidil kuulati kõhu pealt lapse südamelööke ja olid kahed südamelöögid, mille peale vastati, et need teised kuuluvad arvatavasti mulle, aga ma ei tea, mul sisetunne kuidagi kummaliselt ütleb, et minu arust seal ei ole neid üks, sest mul 34 ndl ja mul kõht on kuidagi nii suur kuigi põnn on sees 2100g ja toksib samalajal mitmes kohas, ma vist kujutan ette juba, aga mõtlesin, et küsin igaksjuhuks kas kellegil on nii olnud:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.01 00:04; 23.01 00:10; 23.01 09:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on kaksikud. Nad on ka üsna üksteise taga, aga uh näitas 9+ ilusti ära. 12+ oli esimest raske mõõta, sest oli teise \”all\”, häbemeluu sees peidus.

Sinu südametöö ja loote südametöö on nii erineva kiirusega, et võimatu on neid sassi ajada. Sinu normaalne pulsisagedus on 60-90, lapsel 120-160.

Mul on kaksikutel ka südamelööke kõhult kuulatud ning korraga pole mõlema lapse toone siiani kätte saadud. Ühe lapse toonid on olnud kuulda ühel pool ja teisel teisel pool kõhtu. Aga viimati käisin 19+, ei tea kuidas suurema rasedusega see on.

Saan aru, et sul on hiljuti uh tehtud, et lapse umbkaudset kaalu tead. Kui sul KV ja LA ikka ka mõlemad tehtud on, siis on minu arvates väga vähe usutav, et uh 3+ korda teine nägemata jäi. Eriti üle 30n suure rasedusega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.01 00:20; 23.01 16:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei usu et see on võimalik et kaksikud alles sünnitusel välja tulevad. UH-s näitaks kindlasti ära…kui mitte varases KV-s, siis LA-s kindlasti või hiljem…aga sünnituseni küll see märkamata ei saa jääda!
Kõhu suurus ei sõltu laste arvust, vaid lapse asendist ja emakast.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.01 08:33; 23.01 10:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No on ikka olnud küll juhtumeid, kus varases UHs ei selgu, et oleks mitmikutega tegemist. Ning mitmikute ootus on selgunud alles hiljem…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

see kaksikute kahtlus on nii rohkem naljaga, ju siis tuleb meil jalgpallur, sest toksib nii hirmsalt üle terve kõhu naerame, et nagu tulnukas on kõhus,kõht liigub üles alla paremale vasakule Muidugi kaksikud on nii lahedad, neil lastel on alati selline eriline side omavahel,mul ema on kaksik ja mehe ema ka kaksik, siiski loodame et ühel päeval äkki ka meil veab ja saame ka oma kaksikud:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.01 00:04; 23.01 00:10; 23.01 09:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ma usun et see sinu \”tunne\” ongi sellest et sa tahaksid kaksikuid. Ise ka tahan, ilus mõelda et neid võiks seal kaks olla…samas nagu ei taha ka, sest üks laps juba ees ja kogu asi läheks väga keeruliseks korraga:D
Esimest last oodates oli täpselt nii nagu sinul…Selili olles vaatasime kuidas tüüp väikseid ja suuremaid muhukesi tekitas igale poole üle kõhu, siis järsku oma pepu upakile ajas ja kõht sellest ühele poole järsult viltu sõitis ja siis jälle teiselepoole…Nii ongi, sellepärast ei pea kohe kaksikud olema..Üks põnn suudab päris palju seal sees ära teha:)
Endal praegu 26+ nädalat ja beebi sõidab sees nii et vähe ei ole…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.01 08:33; 23.01 10:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu sõbrannal ei avastatud kaksikuid ei esimeses UH-s ega KV-s, aga LA-s oli kenasti 2 last näha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Praeguste aparaatidega ikka hiljemalt KV ultrahelis on näha!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

LA-s selgus, et olnud kaksikrasedus ja üks kahjuks… Oleks mulle kv aeg tehtud (esimene uh üldse ) korralik uh, oleksin ennast kindlasti rohkem hoidnud ja säästnud. Kurb, et meie arstid nii ükskõikse suhtumisega on. See rasedus olnud ka füüsiliselt kõige raskem (tuhat korda hullem iiveldus+ oksendamised)
Tegu Pelguga ja LA oli jaanuar 2012

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.01 15:04; 23.01 15:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul esimesel ÄE visiidil ÄE vaatas UH-ga ja mõõtis juba lapse ära ja siis natuke aega hiljem (ju ta siis vaatas veel midagi) avastas, et neid on kaks 🙂 3 nädala pärast on KV UH ja loodan, et neid siis veel ka kaks 🙂 Nagu eelmine kägu ütles, on mul ka enesetunne ikka väga väga halb võrreldes eelmise rasedusega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul olnud eelnevalt kaks rasedust (on millega võrrelda) Kahjuks, mule 7+ nädalal arst ei teinud uh, vaid kinnistas silma järgi raseduse. Hinges on kurbus ja kahjuks ise ei osanud enda keha märke lugeda.
Pipp, hoia ennast ja pisikesi, küll kõik hästi läheb! issake, ma isegi nutan..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.01 15:04; 23.01 15:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]LA-s selgus, et olnud kaksikrasedus ja üks kahjuks… Oleks mulle kv aeg tehtud (esimene uh üldse ) korralik uh, oleksin ennast kindlasti rohkem hoidnud ja säästnud. Kurb, et meie arstid nii ükskõikse suhtumisega on. See rasedus olnud ka füüsiliselt kõige raskem (tuhat korda hullem iiveldus+ oksendamised)
Tegu Pelguga ja LA oli jaanuar 2012[/tsitaat]

Lihtsalt infoks, et kaksikrasedusega on tihti rohkem raseduse teiseseid sümptome (iiveldus jne). Sest hormoonitase on kõrgem ja see võib halba enesetunnet põhjustada. Samas ega seal suurt midagi teha ei ole ju, kui üks katkeb. Eriti algusotsas arstid ju peamiselt jälgivad vaid, minuga ei ole siiani (23+) mitte midagi muudmoodi tehtud, kui üksikrasedusega (ehk uriiniproovi sagedamini). Ära süüdista ennast kindlasti, et oleks ennast paremini hoidnud. Mõnikord ei aita miski.

Muidugi on väga kahju sinu ühest lapsukesest. Aga jõudu-jaksu teise kandmisel ja hiljem kasvatamisel.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.01 00:20; 23.01 16:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käisin 6. nädalal ultrahelis ja siis oli küll näha kaks lootekotti ja kaks südant. Üks ka peetus hiljem, aga igal ultrahelil oli võimalik seda teist loodet ilusti näha. Mina küll ei kujuta ette, kuidas see suure üllatusena võiks tulla. Ilmselt ainult siis, kui eriti ei jälgita ja kõiki uuringuid tehakse kuidagi üle jala.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kaksikud, kas võib olla, et uh ei näita?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.