Esileht Beebi ja mitmikud Kaksikud tulekul2017,kuidas kulgeb?

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Kaksikud tulekul2017,kuidas kulgeb?

Postitas:

Tere,nii vahva oleks,kui saaks ka omavahel suhelda ,kel veel see aasta või järgmine aasta kaksikud tulemas.. Minul on hetkel 13 nädalat,täna Uh.s sai esimest korda südamekese tukseid kuulatud. Oleme erimunaraku-Did.:) Maadlen veresuhkruga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma juba vastasin teise teema all ka:) Tahaks ka väga suhelda teistega kellel kaksikud tulemas, vähe liigub meid siin hetkel…aga mul ka 13+nädalat, 1 mai tähtaeg ja identsed poisid tulemas. Enesetunne suures plaanis hetkel siiski hea, iiveldus ikka painab aga võiks ju hullem olla:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere, minul 15+, tähtaeg aprilli keskpaik, aga no ilmselt siis ikka sünnivad mõni nädal varem. Erimunaraku kaksikud, aga sugusid ei tea veel. Kõht on juba korralik, kaalu õnneks väga palju pole juurde veel tulnud. Enesetunne on üldiselt hea, ainult mingi jube peavalu vaevas mitu päeva järjest. Õnneks täna enam ei valuta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oi kui tore,et veel on siin siiski tulevasi emmesid.. on jaa vähe.. ma ei tea,ehk teha fbuuki oma leht v mis.. Käisime UHs ära,küik hetkel ka norm ja üritan oma suhkurt korrigeerida.. see on kõrge. Meil ka tähtaeg on mai 4 jas ,ent arst ütles,et kaksikud ikka varem ,seega arvestan võimalusega aprilli algusest keskpaigani,kuna kaksikute rasedust peetakse küpseks alates 36 ndast rasedusnädalast,et kui on 38 töis,siis see vastavat nagu tava raseduse puhul 42 juba..Kuigi meil on pere suurepereline ja pooled juba oma elu peal.. ja siis kolm vaiksemat,7,6 ja 1,8 aastat tahtsime üht pesamuna veel.. noo aga ikka on küll üllatus et perre 10 nendaks lapseks planeeritu asemel tulemas kohe kaks!!!! 😛

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teate,aaa kuigi kinnisilmi on kogemuste pagas suur,siis hetkel natuke ikka töötab paanikaosakond.. kuidas kahega.. söötmised kandmised jalutused jne,kuigi tean,et küll leidub oma rütm ja saab hakkama,on ikka uudne see kõik.. uskumatu. 🙂 Ent nii armas! Eelmise raseduse ajal tekkis rasedusaegne diabeet,siis nüüd maadlen ka kõrgema suhkruga,sest see pole hea ju ka lastele.. ohh tahaks juba teada Kummad on.Hoiame ikka siin ühendust ja kirjutame omavahel,nii armas see juuh! 😛

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleks tore samuti kaksikute emadega suhelda 🙂 endal tähtaeg märtsi algul aga usun,et tulevad veebruaris.peaks olema poiss ja tüdruk 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nüüd siis mul 30-s nädal jookseb. Kõht on juba meeletult suur. Kõndida palju enam ei jaksa, kohe hakkab õhku puudu jääma. Kahjuks sain gripi ka omale kallale. Kuna rasedad riskigrupis siis kirjutati Tamiflu. See loodetavasti aitab ruttu, aga köha piinab meeletult….ei teagi kuidas sellest lahti saaks. Kõhulihased on jube valusad juba.
Igatahes on selline tunne, et kaua küll ei jaksa enam kanda. Arst ütles, et peale 32-st nädalat on iga edasine päev boonuseks. Ja kui 38. nädalaks pole ise ära sündinud siis kutsutakse esile või tehakse keiser.
No peab veel vastu pidama. Huvitav kas ainult mina olen nii hädine? 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul jookseb 26 nädal ja suht suur olen ikka, käin taaruvalt nagu pardike. Õhku pole samuti. Öösel kõht valutab, pean vist diivanile kolima, see pehmem. Plaanin märtsi alguses koju jääda, istuda on raske terve päev, hea meelega sätiks juba kodu korda:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Beebi ja mitmikud Kaksikud tulekul2017,kuidas kulgeb?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.