Esileht Imetamine Kaksikute imetamine

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Kaksikute imetamine

Postitas:
Kägu

Mu kaksikud on täna 2-nädalased (sündisid 1 nädal enne tähtaega). Sünnitusmajas visati kohe Aptamili topsid kätte ja öeldi, et hakake süstlaga andma, imetamisega ei tegeletud üldse ning nõu ei antud. Aga see selleks.

Täna on nii, et tegelikult mõlemad lapsed imevad ja saan isegi teha tandemimetamist nii, et pool tundi on mõlemad tissi otsas ja teevad imemise liigutust. Seega justkui söövad. Aga kui ma neid kaalun, siis ikkagi midagi eriti ei kogune. Piima on tegelikutl palju rindades. Nii ma siis tissitan neid, seejärel söödan süstlaga, siis pumpan, et oleks järgmine kord midagi sööta – ja 3-tunnine ring saab väga kähku täis.

Üks päev, kui söötsin korralikult süstlaga, tuli päevaga kaalu juurde 55 grammi. Teine päev aga, kui tissitasin pool tundi ja andsin veidikene vähem süstlast, oli kaal hoopis 10 grammi langenud. Kuna olime haiglas üle nädala kaalulanguse tõttu, siis ma ei julge ma ei tea, kui kaua ma peaks süstlaga piima andma ja millal ma julgen ainult rinnale üle minna ilma, et kaal langeks. Süstlaga andmine on väga väsitav. Imetamine võtab ka aega, aga see on emotsionaalselt ja ka asendi poolest kuidagi meeldivam. Kaaslane kõrval muidugi ütleb, et ma ei pinguta piisavalt ning stressitunne seetõttu järjest kasvab.

Kuidas teistel kaksikute emadel on imetamisega läinud?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kaaslane hakagu ise imetama kui nii tark on!

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina soovitaks imetamisnõustajaga kontakteeruda! Nad on megatoredad.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

teevad imemise liigutust. Seega justkui söövad

Kas nad söövad justkui või ka päriselt? Kui sa kindel ei ole, siis võta kindlasti imetamisnõustajaga ühendust.

Võid proovida esialgu ka ühe kaupa nii, et saaksid aru, kas nad imevad. Teise tita võid seni kaaslasele sööta anda:)

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mu kaksikud on täna 2-nädalased (sündisid 1 nädal enne tähtaega). Sünnitusmajas visati kohe Aptamili topsid kätte ja öeldi, et hakake süstlaga andma, imetamisega ei tegeletud üldse ning nõu ei antud. Aga see selleks.

Täna on nii, et tegelikult mõlemad lapsed imevad ja saan isegi teha tandemimetamist nii, et pool tundi on mõlemad tissi otsas ja teevad imemise liigutust. Seega justkui söövad. Aga kui ma neid kaalun, siis ikkagi midagi eriti ei kogune. Piima on tegelikutl palju rindades. Nii ma siis tissitan neid, seejärel söödan süstlaga, siis pumpan, et oleks järgmine kord midagi sööta – ja 3-tunnine ring saab väga kähku täis.

Üks päev, kui söötsin korralikult süstlaga, tuli päevaga kaalu juurde 55 grammi. Teine päev aga, kui tissitasin pool tundi ja andsin veidikene vähem süstlast, oli kaal hoopis 10 grammi langenud.

Küsi, laenuta koju beebikaal kui sul veel ei ole ja kaalu lapsi pärast imetamist. Siis sa saad reaalselt ka aru, kas nad söödud saavad. Ühekaupa ka neid ikka imetad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Imetamine Kaksikute imetamine