Esileht Beebi ja mitmikud Kaksikute sassi ajamine

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Kaksikute sassi ajamine

Postitas:

Ootan kogemusi eelkõige ühest soost kaksikute vanematelt. Kas olete kunagi oma lapsed beebieas sassi ajanud? Mul on see hetkel suurim hirm. Kust ma tean, et just esimesena sündinud laps on see, keda me esimeseks (vanemaks) peame, kui nad on vahepeal silma alt ära olnud? Usun, et paari nädalaga tekib ikka arysaam, kumb on kumb, aga just alguse periood on see hirmuäratav aeg. Või äkki ajavad arstid nad segi ja siis kasvavadki nii üles,et arvavad, et on hoopis teine kaksik? Ilmselt tulekski mingi käe/jalavõru ühele panna, et vahet teha? Kuidas teie selle mure lahendasite?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kartsin ka, et ajan oma lapsed sassi. Pigem teised sisendasid minusse selle hirmu. Aga tegelikult oli ikka aru saada küll kumb on kumb. Meil oli alguses neil veel 500grammine kaaluvahe ning üks märgatavalt teisest suurem/väiksem. Jah, oli vahel hetki, kus korraks võisin nad segamini ajada, aga kui korralikult vaadata, siis sain ikka aru 🙂 Öeldakse, et ema ikka tunneb oma lapsed ära 🙂 Haiglas pandigi kohe käe ümber võru koos andmetega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere, mul on poisid, sünnikaal 2996 ja 3009 kg. Sünnitamisel lapsele pandi paelad kätte, kes on kes. Hiljem ma värvisin suure varba küüs sinise lakiga 🙂 nii nad elasidki kuu aega, hiljem juba oskasin neid erineda 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noh meil oli yhel nn kurenokajälg nii tugev, et see oli pikalt vahe tegemiseks.
Nyyd kus mad on 13,siis kaugelt vahest võivad sassi minna. Vahepeal on nii yhtemoodi ja siis jälle ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

EWi mäleta, et oleks sassi ajanud, aga kui vaatan beebipilte, siis… ma ei tea, kumb on kumb.
Tänaseni ei taba kohe ära, kumb telefonis on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil ajas isa erisoost kaksikud titana sassi ja mõlema tita passis oli tüdruku foto.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil oli tüdrukutel alati ühel roosa, teisel heleroheline müts peas. muidugi juhtus, et mütsid läksid sassi ja mäletan kindlalt, et vähemalt ühel ööl toitsin ma ühte last 2 x järjest ja teise jätsin toitmata – ajasin nad lihtsalt sassi!
praegu 14-aastased – tegelikult näost on nad täitsa erinevad, aga selja tagant jatelefonis hääled ajan segi.
kui veel sarnasusest rääkida, siis 1.menstruatsioon algas 12 – tunnise vahega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise pole kunagi sassi ajanud, aga vanavanemad ajavad siiani (12 a) neid segamini, kuigi minu meelest on nad päris selgelt eristatavad. Praegu nt üks kannab tukka ühel, teine teisel pool, aga koolis, kuigi riided on ju erinevad, ajavad osad õpetajad ikka veel segamini ja alles paar päeva tagasi sai üks noormees teenimatult ka venna märkuse oma kraesse 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil ajas isa erisoost kaksikud titana sassi ja mõlema tita passis oli tüdruku foto.

😀 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Beebi ja mitmikud Kaksikute sassi ajamine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.