Esileht Beebi ja mitmikud Kaksikute sünnitamine tuharseisus

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Kaksikute sünnitamine tuharseisus

Postitas:

Mure järgmine. Ootan erimuna kaksikuid. Hetkel käimas 36+ nädal. Eile käisin päevaravis kontrollis, et vaadata üle kaksikute seisud ja tuli välja, et mõlemad endiselt tuharseisus. See arst, kes minuga seal tegeles arvas tõsimeeli, et võiksin nad ise sünnitada, et mingit probleemi ei tohiks sellest olla. Olen palju lugenud selle kohta ja üldiselt tehakse ikka keisrilõige sellisel juhul, et riske maandada. Nüüd mõtlengi, et kas saab sundida sellises seisus ise sünnitama, minu jaoks tundub see jube hirmus ja riskantne. On ehk kellelgi kogemusi. Muidugi ta ütles ka, et ilmselt oleneb palju valvearstist, et üldiselt keegi sellist sünnitust vastu võtta ei taha, aga kui tema on siis tema võib rõõmuga seda teha. Loodan, et ei tulnud väga segane jutt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.01 09:10; 04.02 19:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sünnitasin ise tuharseisus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul samuti üks beebidest tuharseisus ja samuti tahavad,et tuharseisus ta ise ka sünnitaksin.minu jaoks vastuvõtmatu ja riskantne ei teagi mida teha kuna ei taheta keisrit teha

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul üks sündis tuharseisus, kuna keeras end peale esimese sündi ümber. Jama kui palju, jäi korraks kinni, tekkis oht hapnikupuudusele jne jne jne. Kui ikka mõlemad tuharseisus soovitaks keisrit.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja. Mul kõik nüüdseks seljataga. Õnneks sünnitama minnes sattus selline arst, kes arvas ise ka et turvalisem oleks ikka keisrilõige, kuigi üks kaksik oli end peaseisu keeranud kuid siiski liiga põiki seal kõhus, et ise sünnitada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.01 09:10; 04.02 19:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma oleksin superõnnelik sellise arsti üle, kes laseb ise sünnitada. Kes see arst on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidugi ta ütles ka, et ilmselt oleneb palju valvearstist, et üldiselt keegi sellist sünnitust vastu võtta ei taha,

nii nõmedalt öeldigi kohe või?
ma oleks kogu selle mansafti eest sealt ära selle peale jooksnud, no mida suhtumist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Beebi ja mitmikud Kaksikute sünnitamine tuharseisus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.