Esileht Kodunurk Kakumäe elanike arvamust palun

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Kakumäe elanike arvamust palun

Postitas:

Tervitused!
Olen oma kodu otsingul ning hetkel olen leidnud vist sobiva Kakumäel jõeküla tänaval. Sooviksin asukohaga kursis olevate inimeste arvamust, mis te sellest asukohast teate ja kuidas suhtute.
Kõik mõtted ja tähelepanekud on teretulnud. Tahaksin naabruskonna kirjeldust. Aga asjad millele ma ise olen veel ka mõelnud:
Kuidas on ümbruskonnas naabrid? Kuidas on bussiühendus? Kuidas on lugu läheduses asuvate koolide, kaupluste, lasteaedade ja muude võimalustega? Kas on väga tuuline pidevalt? Kuidas on hommikuti liiklus, kas peab linna poole sõites väga pikalt ummikutes olema?

Kõiki teie mõtteid ootama jäädes tänan juba ettegi!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jõeküla tänaval sõidavad pidevalt autod, paljud proovivad oma auto piirkiirust. Kõik kortermaja elanikud ei ole raatsinud parkimiskohta osta, seega pargivad tänaval, muutes tänava tunduvalt kitsamaks ja seetõttu ka ohtlikumaks. Naabreid on igasuguseid. On hästi käituvaid lapsi, on poole ööni väljas kisavaid lapsi (eriti suviti), on üle muru kõndivaid inimesi, on neid, kes näevad kõnniteed ka. Bussiliiklus on hõredavõitu, aga tunduvalt parem kui varem, kui liikus 1 buss tunnis. Lähim kool on Rocca al Mare erakool või Õismäel. Eralasteaed on Jõeküla tänaval, Lähim kauplus on u 3 km kaugusel Kakumäe Selver. Tuul on pidevalt, sest Tehnovõrkude Ehituse Oü tegeleb pidevalt puude-põõsaste hävitamisega, mis natukenegi hoiaks tuult kinni. Samuti on Jõeküla teele või lähedusse planeeritud hulgaliselt uusehitisi, mis tähendab u 10 aastat pidevat ehitustegevust ja sellega kaasnevat müra.
Ummikud sõltuvad kellaajast ja koolivaheaegadest. Varavalges ummikuid ei ole.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Koolidega on jama jah, minu kõigisse eliitkoolidesse sisse saanud laps Rocca al Mare kooli ei kvalifitseerunud, sest seal pidavat olema loosisüsteem ja meil ei vedanud. Nüüd käib siis kesklinnas koolis, bussiliiklus ei ole väga hea. Bussiliiklus on küll paremaks aastatega läinud. Muidu mingeid omavalitsuse tegevusi ei ole märganud. Ämm näiteks elab Nõmmel, seal on lehevedu, muu prahi vedu jne organiseeritud, siin mitte midagi.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Kodunurk Kakumäe elanike arvamust palun