Esileht Kodunurk Kalakotletid

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Kalakotletid

Postitas:
Kägu

Palun jagage mõnd väga lihtsat ja head kalakotleti retsepti. Ühtlasi soovitage, millist kala/kalafileed kasutada ja kust osta. Kas sügavkülmaletist või jahutatud kala?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu lemmik:

Lõhe või forelli lusikaliha/kaapeliha (mitte mingil juhul hakkliha). Lisan muna, soola, pipart, planeerin riivsaias ja paren õrnalt pruunikas.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu lemmik:

Lõhe või forelli lusikaliha/kaapeliha (mitte mingil juhul hakkliha). Lisan muna, soola, pipart, planeerin riivsaias ja paren õrnalt pruunikas.

Mis loom see kaapeliha/lusikaliha on?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://www.megaturg.ee/kalatooted-mereannid/sea-treasures-loheliha-loigud-lusikaliha-kgca-1-2kgkulm/8229

üks näide

Ise ostan mujalt, ei ela Tallinnas

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas poodides ei müüda valmis kala hakkliha? Selveri e-poest ei leidnud midagi.

Kuna mul hakkliha masinat ei ole, siis kas on ok kalafilee köögikombainis sodiks lasta?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas poodides ei müüda valmis kala hakkliha? Selveri e-poest ei leidnud midagi.

Mingi lõhe hakkliha müüakse küll, see on külmutatud kujul. Aga mina seda küll ei soovita osta, ma ei tea, mis solk seal sees on. Kord ostsin ja ei saanud seda süüa, sest oli nagu mingi õudne naftamaitse ka veel juures jubedale kalasodi maitsele lisaks. Köögikombainiga on ok teha sodiks.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas poodides ei müüda valmis kala hakkliha? Selveri e-poest ei leidnud midagi.

Mingi lõhe hakkliha müüakse küll, see on külmutatud kujul. Aga mina seda küll ei soovita osta, ma ei tea, mis solk seal sees on. Kord ostsin ja ei saanud seda süüa, sest oli nagu mingi õudne naftamaitse ka veel juures jubedale kalasodi maitsele lisaks. Köögikombainiga on ok teha sodiks.

No see pole reegel. Minu arust on neid erineva hinnaga, kuigi näevad üsna samasugused välja. Ise olen ostnud koerale pudru jaoks odavamat ja kotlettide jaoks kallimat ja vahe on sees nii palju, et odavamas on sattunud nii nahka kui soomuseid ja uimi. Tahaks valge lihaga kalakotlette teha, sellist hakkmassi küll pole näinud. Siis ostan külmutatud fileed ja teen ise hakklihaks, aga see võib ka alt vedada kui kalal kuivamaitse juures on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Toidukaubamaja pakub erinevate kalade hakkliha, samuti lusikaliha

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Kodunurk Kalakotletid