Esileht Kodunurk Kalakotlett

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Kalakotlett

Postitas:

Palun jagage kalakotleti retsepte. Netist ei taha otsima hakata. Eelistan pigem selliseid retsepte, mida ise olete teinud ja millega väga rahule jäänud.

Palun lisage ka kindlasti, mis kalast olete teinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No mina nimetan kõiki oma kotlette “köögikombani kotlet” – läheb sisse mis parasjagu kätte saab – on see siis taimne või lihaga kotlet. Aga kindlasti juurde küüslauk, sibul, tšilli, muna. Ja kuidas kunagi, lisan aasiapärast maitseainesegu, mõnikord värsket või kuivatatud koriandrit, vürtsköömneid jne.
Viimane kord läks masinasse valge kala (merluusi või pangaasiuse filee), krevette pisike peotäis, muna, karripastat, sorts kalakastet. Kala nõuab mu meelest ka värsket koriandrit. Ja võisin lisada ka natukene tihendajat: kas saia, kas kaera- või odrajahu või kaerakliisid. Mis täpselt tookord läks, ei tea või kas üldse läks 🙂
Lõhest ei ole kotlette teinud ja muust kalast ka mitte, aga on kindel soov proovida, lihtsalt teised kalad on sutsu kallid. Pealegi punane kala mulle peale tavalise ahjufilee eriti ei maitse. Punast kala eriti ei maitsesta, see-eest valgele lisan ohtralt.
Otsingusõnad googlesse ja videod tulevad:
fish cake
fish cake jamie oliver või gordon rams..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin on nõuanne, kuidas seda sõna kirjutada

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina eelistan lihtsust: valge kala (nt haug) läbi hakklihamasina, juurde hakitud sibul, muna, soola-pipart ja suur peotäis hakitud tilli.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.05 15:38; 20.05 17:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa aru, miks netist ei või otsida?! Seal samamoodi suvainimeste retseptid ja eelistused nagu siin. Või loodad, et kui mõlemad Perekooli kasutajad, siis tingimata lähevad teie maitsed kotleti osas kokku?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa aru, miks netist ei või otsida?! Seal samamoodi suvainimeste retseptid ja eelistused nagu siin. Või loodad, et kui mõlemad Perekooli kasutajad, siis tingimata lähevad teie maitsed kotleti osas kokku?

Mina saan küll aru, mida teemaalgataja tahab. Olen suur kokkaja ja ka paljude toidublogijate retsepte proovinud. Viimastel aastatel ei ole see lollikindel ühtki. Nt paar tuntud toidublogijat üllitavad pea iga päev retsepti ja ma pole, kindel, et kas nad lisaks ilusale fotole ise seda toitu üldse maitsnudki on, nii paigast ära kõik… Lisaks reklaamivad mingit toodet ja ma ei saagi enam kindel olla, kas tegu on ainult reklaamiga või asi kõlbab süüa ka…

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.05 15:38; 20.05 17:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Haha, ma just sulatasin sügavkülmas olnud lõhehakkliha üles ja kavatsen kotlettideks vormistada.
Mingit retsepti ei kasuta, aga sisse läheb riivsai (kuivanud täisterasaiast), sool, pipar, muna, sibul, kuivatatud till ja sorts kalakastet.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Kodunurk Kalakotlett