Esileht Kodunurk kalamaitseline kanasupp :(

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: kalamaitseline kanasupp :(

Postitas:

Keetsin üle pika aja kanasuppi (rümbast ikka) ja no vastik kalamaitse on juures. Kanasuppi tahaks ikka kanamaitselist.
Kas teil ka nii juhtunud?

Millist kana üldse tasub poest osta? Ma isegi ei tea millist ma kasutasin, sest rümp oli sügavkülmast võetud (ümber pakendatud).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kana oli külmikus pikka aega? Kana kõrval oli külmikus kala?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei kana oli sügavkülmas. Kala me ei osta üldse (laps on allergiline).

Ma ei saanud seda maitset ette kujutada… supi puljongil on kala kõrvalmaitse. Mõtlesin, et äkki sellest, et söödetakse söödaga, mis sisaldab kalajahu…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

just. kanu on kalaga söödetud. isegi sealihale tuleb kalamaitse juurde, kui sigadele nt räimi antakse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga millist kana siis osta? kas nad kõik on samamoodi söödetud? Tahaks head kanasuppi aga no…ei ole see kanasupp hea, kui maitseb kala järgi 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen siiani vaid Tallegi kana ostnud (nii terve kana kui filee, kints jne) ja pole siiani kalamaitselist kana saanud.

Rannamõisa kana väga ei usalda osta. See vist pärineb kuskilt Leedust-Poolast? Ükskord ostsin kintsud marinaadis ja kana kont sees oli täiesti pruunikas-lilla, jube, ei tea mitu aastat see eelnevalt oli sügavkülmas istunud… Maitse oli ka väga kehva.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tallegg kindlasti kalaproduktidega ei toida 🙂
Ja supiks ikka see sinine kondine supikana poe sügavkülmaletist ja vähemalt ca 3h vaikset keetmist – saad palju parema supi kui broimerist!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.04 07:56; 24.04 12:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olete kindlad, et Tallegg kalaproduktidega kanu ei sööda?
Tegelikult on sellest kindlusest ka vähe, sest nad toovad nt kanakintse mujalt sisse (muude toodete kohta ei tea ning antud info pärineb tuttavalt rekkamehelt). Ekspordivad rinnafileed ja asemele impordivad kanakoibasid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teine kord on ka kuumal kraaniveel kalamaitse juures.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja see Talleggi steroididega \”musklisse\” söödetud kana on parim variant? Eks kõige parem oleks ikka osta lihatooteid maalt, otse kasvataja käest. Kuna enamusel sellist võimalust ei ole, siis ma saan aru, et ostetaksegi poest. Kuidas turuga lood on, ei teagi, ei külasta……

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.04 20:00; 25.04 19:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ja see Talleggi steroididega \”musklisse\” söödetud kana on parim variant? Eks kõige parem oleks ikka osta lihatooteid maalt, otse kasvataja käest. Kuna enamusel sellist võimalust ei ole, siis ma saan aru, et ostetaksegi poest. Kuidas turuga lood on, ei teagi, ei külasta……[/tsitaat]

Eestis ei kasutata liha kasvatamisel hormoone 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.04 07:56; 24.04 12:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millega neid broilereid siis söödetakse? Nad kasvavad oma müügivalmiduse täis poole kiiremini kui muidu normaalne on??

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.04 20:00; 25.04 19:54;
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Kodunurk kalamaitseline kanasupp :(

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.