Esileht Koroonaviirus COVID-19 Kalle Grünthal, Anneli Ott ja kaos kultuurivaldkonnas

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Kalle Grünthal, Anneli Ott ja kaos kultuurivaldkonnas

Postitas:
Kägu

Mitte et ma enne midagi oleksin antud inimesest midagi arvanud, aga see on ületanud igasugused piirid. Keelduda vaktsineerimispassi näitamisest ja seda situatsiooni veel ka filmida ja panna ennast halvasti tundma inimest, kes lihtsalt täitis valitsuse korraldust. Tagatipuks tehti passi küsijale tapmisähvardus. Ilmselt siis mingi hullumeelse passide vastase poolt. Seda kõike muidugi kroonib Anneli Ott, kes ei kavatse tagasi astuda.

+14
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Anneli Ott, kes ei kavatse tagasi astuda.

Meil on veel mitu ministrit, kes on hakkama saanud palju hullemaga ja ei kavatse ka tagasi astuda.

+7
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Samas, kui saates klatšiks läheks, oleks viisakas, et inimene, kellest räägitakse ise ka kohal oleks. Kasvõi videokõne kaudu, et ta enda eest seista saaks.

Ma ei usu, et Grünthal ennast kuidagi lunastada oleks suutnud, tundub nagu selline natuke ebameeldiv kiuslik pomo olevat.

Valitsuse korralduste täitmisest on muidugi mitte nii kaugest minevikut selline vahepala õppetunniks hea üle korrata:
https://en.wikipedia.org/wiki/Superior_orders

 

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei usu, et Grünthal ennast kuidagi lunastada oleks suutnud, tundub nagu selline natuke ebameeldiv kiuslik pomo olevat.

Ta on vähemalt vaktsineeritud, erinevalt prouast.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei usu, et Grünthal ennast kuidagi lunastada oleks suutnud, tundub nagu selline natuke ebameeldiv kiuslik pomo olevat.

Ta on vähemalt vaktsineeritud, erinevalt prouast.

Noja siis?

Anneli Ott ei sobi ministriks kuna ta ei soovi vaktsiini? Või oli probleem äkki selles, et inimesed, kes temaga koos peaks töötama, pole sellega rahul?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Noja siis? Anneli Ott ei sobi ministriks kuna ta ei soovi vaktsiini?

Loomulikult mitte. See on kõige suurem probleem.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>Anneli Oti puhul häirib täna see, et proua pole vaktsineeritud ja ei saa külastada kultuuriüritusi. Eile Jüri Ratas Esimeses stuudios küll üritas väita, et töö asjus peab minister saama liikuda, mis tähendab, et talle hakatakse siis erandit tegema? Täna aga häirib juba see, et erinevate kultuurivaldkondade juhid on teda kritiseerinud ja ta ütleb, et see kõik on jama. See pole ju…</p>

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Anneli Oti suurim probleem on see, et ta on ebapädev oma ametis ega ole ka kuigipalju arenenud oma ametiaja jooksul. Vaktsineerimatus ministritasemel pole ka ok muidugi. Ta on võtnud sõna ka maskide vastu (neid peaks vaid haiged kandma) jne. Eks kultuuriinimeste jaoks on kontrast eelmise sügise ja Tõnis Lukasega ka väga suur.

Grünthal on nii lootusetu juhtum, ei pole väärt isegi analüüsimist.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei seedi silmaotsastki seda <span style=”caret-color: #212529; color: #212529; font-family: ‘Helvetica Neue’, Helvetica, Arial, sans-serif; -webkit-tap-highlight-color: rgba(0, 0, 0, 0); -webkit-text-size-adjust: 100%;”>Grünthali, mul tuleb oksemaik suhu kui ma näen tema uusi vägitegusid. Tal on mingi trauma naistega, sest ta koguaeg kiusab neid. Uskumatu töll.</span>

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Kalle Grünthal, Anneli Ott ja kaos kultuurivaldkonnas