Esileht Kodunurk kallimad-odavamad rätikud

Näitan 3 postitust - vahemik 31 kuni 33 (kokku 33 )

Teema: kallimad-odavamad rätikud

Postitas:
Kägu

Mäletan tellsin kunagi Quellest rätikute komplekti ja saunalina ei võtnud absoluutselt vett sisse, alles peale 2-3 pesu hakkas vett imama. Enne seda ei olnud mingit vahet, kas panid rätiku ümber või mitte.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mu meelest ka on nõuka-aegsed rätikud just sellepärast parimad, et imavad nii hästi. Ma olen küll igasuguseid, igalt poolt ja igas hinnaklassis rätikuid ostnud, aga nii hea imavusega, kui nõuka-aegsed, pole neist mitte ükski. Nõuka-aegsete ainus häda on värvid, need on sageli täitsa jubedad ja mõni rätik andis veel värvi kah.
Muide, sokkidega on sama lugu – nii häid puuvillaseid sokke, kui nõuka-ajal, pole olemaski. Tänapäeval pressitakse kuidagi see puuvillakiud mingi sünteetilise võrgu peale, nii et sokiebemed on kogu aeg põrandal, aga mitte sokikiudude sees. Ja siis on varsti see võrk väljas kanna all.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul on mõned nõuka-aegsed juba 20 aastat kasutuses ja ilusad. Kõige kahtlasemad tunduvad need nn “bambusest”, mis tegelikult on poolsünteetiline viskoos ja selle nimetamine bambuseks üldse keelatud. Teada ju on, et viskoosist riided kuluvad väga kergesti ja pleegivad kohutavalt.

Please wait...
Näitan 3 postitust - vahemik 31 kuni 33 (kokku 33 )

Esileht Kodunurk kallimad-odavamad rätikud