Esileht Kodunurk kallimad-odavamad rätikud

Näitan 8 postitust - vahemik 31 kuni 38 (kokku 38 )

Teema: kallimad-odavamad rätikud

Postitas:

Mäletan tellsin kunagi Quellest rätikute komplekti ja saunalina ei võtnud absoluutselt vett sisse, alles peale 2-3 pesu hakkas vett imama. Enne seda ei olnud mingit vahet, kas panid rätiku ümber või mitte.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.10 07:29; 07.10 08:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu meelest ka on nõuka-aegsed rätikud just sellepärast parimad, et imavad nii hästi. Ma olen küll igasuguseid, igalt poolt ja igas hinnaklassis rätikuid ostnud, aga nii hea imavusega, kui nõuka-aegsed, pole neist mitte ükski. Nõuka-aegsete ainus häda on värvid, need on sageli täitsa jubedad ja mõni rätik andis veel värvi kah.
Muide, sokkidega on sama lugu – nii häid puuvillaseid sokke, kui nõuka-ajal, pole olemaski. Tänapäeval pressitakse kuidagi see puuvillakiud mingi sünteetilise võrgu peale, nii et sokiebemed on kogu aeg põrandal, aga mitte sokikiudude sees. Ja siis on varsti see võrk väljas kanna all.

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on mõned nõuka-aegsed juba 20 aastat kasutuses ja ilusad. Kõige kahtlasemad tunduvad need nn “bambusest”, mis tegelikult on poolsünteetiline viskoos ja selle nimetamine bambuseks üldse keelatud. Teada ju on, et viskoosist riided kuluvad väga kergesti ja pleegivad kohutavalt.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav, kas teemaalgataja siin veel liigub ja kuidas eksperimendi tulemused on? 🙂 Otsinguga tuli välja see vana teema ja olen just superpehme ja imava saunalina otsingutel.

Kas need bambus/viskoosist naha vastas imelikud ei tundu või on kohe mõnusad? Pehmed on, seda tean, aga kuidas vett imavad, seda ka ei tea.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 02.10 16:29; 03.10 14:01; 04.05 22:01; 05.05 12:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja 🙂 Tulin siia ja vaatasin, oi, tuttav teema on taas üles tõstetud!

Võin öelda, et natukene on küll kallimad rätikud paremad. Kas just 3x, nagu hind on kolm korda kallim – seda vast mitte. Kallimad on kuidagi pehmemad. Pai omad tõesti ajasid natuke ebemeid. Samas, kui sellekohast hoiatust poleks siit teemast lugenud, ei oleks võib-olla tähelegi pannud. Ära kulunud ega kokku tõmmanud pole praegu veel ükski, olen ju alles pool aastat neid kasutanud.
Kallimad on muidugi välimuselt kenamad. Joopi omadel on mingi takjanuti vms muster. Need teised kallimad on jälle üks külg üht, teine külg teist värvi. Sellised edevad 🙂 Kui oleks selline toode, mida aasta aega kasutad, siis vist ei raatsiks edevuse pärast rohkem maksta. Aga neid rätikuid ma tõenäoliselt kasutan ju mitu aastat, 5-6-7 kindlasti. Siis need edevuse-eurod jagunevad aastate peale ära, pole nii oluline.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 02.10 15:20; 03.10 09:28; 03.10 11:47; 04.10 00:13; 06.10 00:35; 05.05 10:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh! 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 02.10 16:29; 03.10 14:01; 04.05 22:01; 05.05 12:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ka ühelt Osturallilt odavaid PAI rätikuid ostnud ja need ei ima siiani vett sisse, täiesti mõttetu ost.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Imelik, minul on küll Osturallilt ostetud PAI rätikud, nii suur saunalina kui väikmed, mis juuste kuivatamiseks, kui ka kätekuivatamise päris pisike täitsa normaalsed, nii imavuselt, kui ka ebemete suhtes, pole küll aru saanud, et teistest kuidagi oluliselt erineks. Äkki on ka vahe, kas kuivatada nö. nööril või kuivatis?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 31 kuni 38 (kokku 38 )


Esileht Kodunurk kallimad-odavamad rätikud