Esileht Ajaviite- ja muud jutud kallis aluspesu

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 62 )

Teema: kallis aluspesu

Postitas:
Kägu

jälle avati Lõunakeskusesse uus aluspesupood. ja AINULT naistele. mehed seisavad ukse taga. hinnad kosmoses.
miks peaks keegi ostma omale 100+ eurose rinnahoidja? 40+ eurosed stringid?
ei võrdle terranoova või poola turuga aga ärge rääkige mingist kolossaalsest kvaliteedist.
kes on need inimesed, kes neid kalleid poode veepeal hoiavad ja miks?

+31
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Tuntud kaubamärgi eest küsitakse rohkelt lisaks. Kvaliteedis tõesti mingit kolossaalset vahet ei ole. Võib ka kallis pesu lühikese aja pärast narmendama hakata või vale pesurežiimi tõttu rämpsuks muutuda.

Mõni inimene hoiab suu kõrvalt kokku, et sellist pesu osta. Nii tunneb ta end väärtuslikuna. Mõni hindabki kvaliteeti teistest paremaks. Mõnel on mingid teised illusioonid. Ning mõned saavad sellist pesu endale lahedalt lubada.

+14
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja mehed ei jaga rinnahoidjast, selle kvaliteedist ega õigest hinnakvaliteedi suhtest nagunii muffigi, nad tahavad lihtsalt kallist kingitust teha naisele/kallimale/armukesele! 😀 Kui korraliku aluspesu, alates Triuphist jne saaks kätte allahindlustega peaaegu sama hinnaga kui poes odavaimad. Sama lugu on lõhnadega, nagu keegi lõhnaõliteemas välja tõi- kes naistest ostab enam poest poole kallimalt lõhnu, kui saab tellida või laevalt vms?? Ainult mehed, kes tahavad kingitust teha. äriidee seegi ju.

+5
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina ostan. Aga ma polegi kursis, et mis pood seal siis avati? Lõunakeskuse Rimi mul nö kodupood

+7
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis firma?

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

reklaami vist ei tohi teha, aga nad olid enne Taskus vist.
ja mehed ses mõttes ukse taga, et naised sees ja mehed ei julgenud tulla. sel ajal kui mina seal olin, siis mehed piidlesid koridoris.

+3
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

ja mehed ses mõttes ukse taga, et naised sees ja mehed ei julgenud tulla. sel ajal kui mina seal olin, siis mehed piidlesid koridoris.

Anni pesusalong? Change?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Miks ei peaks mehed julgema pesupoodi tulla? Kardavad, et neid seda kõike kinni maksma pannakse? 😉

+17
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Miks ei peaks mehed julgema pesupoodi tulla? Kardavad, et neid seda kõike kinni maksma pannakse? 😉

Mulle väga ei meeldi, kui valin parajasti pesu ja samal ajal mingi võõras mees ees seisab või koguni vahib, mida ma proovida kavatsen.

+12
-12
Please wait...

Postitas:
Kägu

Miks mitte? Vahe odavaga(Triumph, Linette vms) on üüratu.

+4
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Eks need ei saagi aru, kellel rinnahoidja 75B. Sellises suuruses võib ka turult või H&Mist osta.

+16
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

aga mis vahe siis on? ma pole aru saanud.

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Millised need Triumphi odavad hinnad on siis? Viimati ostsin rinnahoidja ja klassikalise lõikega püksid ja arve oli 180.

+11
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Millised need Triumphi odavad hinnad on siis? Viimati ostsin rinnahoidja ja klassikalise lõikega püksid ja arve oli 180.

Kuidas see küll õnnestus?

+11
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

See viimane kord sul juhtus krooniajal?

+8
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tegelikult kasutavad kallimad firmad odavamaid oma alltöövõtjatena. Arvad et ostad üüratu lukspesu, tegelikult on see valmis tehtud mõnes odavas vabrikus, lihtsalt väline disain ja hinnasilt on see, mille eest maksad.

+14
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vaatasin, et kõige kallim rinnahoidja on 55 ja püksid 30. Viskasid sota peale?

+12
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mulle väga ei meeldi, kui valin parajasti pesu ja samal ajal mingi võõras mees ees seisab või koguni vahib, mida ma proovida kavatsen.

Rannas julged käia? Usu, tänapäeval on kõik paljast tagumikku või rinda näinud – pole sa kuidagi teistmoodi. Vähem komplekse!

0
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Eks need ei saagi aru, kellel rinnahoidja 75B. Sellises suuruses võib ka turult või H&Mist osta.

??? Et keskmise rinnaga naine ostku turu jama, aga sina oma hiigeltissidega võid ja pead parimat saama?
Vat tõesti ei saa aru.

+3
-13
Please wait...

Postitas:
Kägu

??? Et keskmise rinnaga naine ostku turu jama, aga sina oma hiigeltissidega võid ja pead parimat saama?

Vat tõesti ei saa aru.

Suur rind vajab lisaks katmisele ja ilule ka korralikku toestust. Ja seda me soovime niimoodi, et ilu ei kannataks.
Kallim pesu on enamasti (mitte alati) reeglina kvaliteetsem küll, vähemalt see, mida mina ostan. Materjalid on mõnusamad, õmblused pehmemad, lõiked sobivamad, disain parem.

+15
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

See on nagu see kiluleiva teema. Müüa saab täpselt nii kallilt, kui ostetakse. Pesu võib ka tuhandete eest müüa, kui ostetakse. See ongi kapitalistlik majandusmudel.

+8
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pesu võib ka tuhandete eest müüa, kui ostetakse.

Nagu näha tekitab see palju pingeid nendes inimestes, kes seda endale lubada ei saa.
Nad lausa teevad massiliselt selle kohta teemasid ja räuskavad täiest kõrist.

Varsti võetakse Patek Philippe käekellad ja Lamborghini linnamaasturid ette.
Mõlemad samuti tunduvad ju lihtsa inimese jaoks täiesti ebavajalikud ja räigelt ülehinnatud luksusvidinad.

+10
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pesu võib ka tuhandete eest müüa, kui ostetakse.

Nagu näha tekitab see palju pingeid nendes inimestes, kes seda endale lubada ei saa.

Nad lausa teevad massiliselt selle kohta teemasid ja räuskavad täiest kõrist.

Varsti võetakse Patek Philippe käekellad ja Lamborghini linnamaasturid ette.

Mõlemad samuti tunduvad ju lihtsa inimese jaoks täiesti ebavajalikud ja räigelt ülehinnatud luksusvidinad.

Kallid asjad parandavad kaudselt ka vaeste inimeste elu – laekuvad suuremad maksud, nad saavad tööd ja osta järelturult kvaliteetseid asju. Samuti tegelevad paljud rikkurid heategevuse ja sponsorlusega.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

jälle avati Lõunakeskusesse uus aluspesupood. ja AINULT naistele. mehed seisavad ukse taga. hinnad kosmoses.

ei võrdle terranoova või poola turuga aga ärge rääkige mingist kolossaalsest kvaliteedist.

kes on need inimesed, kes neid kalleid poode veepeal hoiavad ja miks?

Pole aimugi sellistest “uudistest”. Selliste teemade puhul mõtlen alati, mis inimesed viitsivad neist huvituda ja veel pikki teemasid teha. Antud juhul siis mingi pesupood, mis on teemaalgataja hinnaklassist väljas. Suva ju, astu mööda ja unusta ära. Kes soovib, käigu.

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vat tõesti ei saa aru.

Suur rind vajab lisaks katmisele ja ilule ka korralikku toestust. Ja seda me soovime niimoodi, et ilu ei kannataks.

Kallim pesu on enamasti (mitte alati) reeglina kvaliteetsem küll, vähemalt see, mida mina ostan. Materjalid on mõnusamad, õmblused pehmemad, lõiked sobivamad, disain parem.

Ma saan aru, aga miks saadetakse 75b üleolevalt turule või H&M’i? Kas kallis pesubränd on oma kontsepti nii mõelnud või ei tee nad minusugustele pesu?
Ma küll ei näe pointi osta 100€ rinnahoidja, aga kui see on ilus ja sobiv, siis miks ka mitte. H&M’ist ei osta ükski endast lugupidav inimene – miks peaks lapstööjõu ärakasutamist kuidagi omapoolselt toetama?

+4
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

ise olen mõned korrad sealt ostnud, mul väike rind ja sobivad odavamad rinnahoidjad odavamast poest. Tuttavad kellel suur rind ja ainult sealt ostavad, kuna lõiked sobivad, ootavad allahindlusi ja ostavad ainult siis. Saab ikka odavamalt 🙂

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vat tõesti ei saa aru.

Ma saan aru, aga miks saadetakse 75b üleolevalt turule või H&M’i? Kas kallis pesubränd on oma kontsepti nii mõelnud või ei tee nad minusugustele pesu?

Ma küll ei näe pointi osta 100€ rinnahoidja, aga kui see on ilus ja sobiv, siis miks ka mitte. H&M’ist ei osta ükski endast lugupidav inimene – miks peaks lapstööjõu ärakasutamist kuidagi omapoolselt toetama?

Miks üleolevalt? Lihtsalt et kui on “normaal”suuruses rind, on “normaalset” pesu saada igalt poolt ja on mõistetav, miks selline inimene ei saa aru, “miks peaks keegi ostma omale 100+ eurose rinnahoidja?”.

+9
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma saan aru, aga miks saadetakse 75b üleolevalt turule või H&M’i?

Ta ju seletas pointi. Point oli see, et mida rohkem rinda, seda rohkem on vaja, et rinnahoidja poleks lihtsalt iluasi, vaid täidaks ka oma funktsiooni (toetada ja tõsta). Muud midagi. Väga väike korv võib käia üldse rinnahoidjata, kui soovib, suure rinna korral see valik ei ole nii hea ega mugav (kuigi mõni võibolla tunneb end sel juhul ka hästi, aga üldiselt pigem mitte). Samuti saab teatud korv kasutada rinnahoidjana põhimõtteliselt mingit särgikut või kokkuõmmeldud kolmnurki, suurele rinnale sellest väga hästi ei piisa. Väikese rinnaga on sageli aga jälle teised mured ja eks muidugi ei pea kumbki 100euroseid rinnahoidjaid ostma, ikka palju odavamalt saab täiesti funkstionaalse ja toestava rinnahoidja kätte. Lihtsalt tegumoe osas on teatud suurusest alates vähem valikuid, kui tahad, et rind liigutades igas suunas ei hüpleks ja tüliks ei oleks.

+10
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minul on suurus 85 D ripprinnad. Üks rind teisest suurem ka. Ja sellistele rindadele leiab ükskõik millisest pesupoest hea õnne korral ühe rinnahoidja. Valida ja hinda vaadata pole üldse võimalik. Ostan kasvõi 200 euri eest, kui vaid oleks kust osta.

Ja hea rinnahoidja on selline, kust pidevas liikumises olles ( laste juurde kummardudes, neid sülle võttes jne) rinnad välja ei vupsa. Selliseid rinnahoidjaid on praktiliselt võimatu suuremale rinnale leida esimesest ettejuhtuvast pesupoest.

+15
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Miks üleolevalt? Lihtsalt et kui on “normaal”suuruses rind, on “normaalset” pesu saada igalt poolt ja on mõistetav, miks selline inimene ei saa aru, “miks peaks keegi ostma omale 100+ eurose rinnahoidja?”.

Selline kommentaar on vägagi üleolev.
Mina saan suurepäraselt aru mille jaoks keegi kallist aluspesu soovib: kes rinda toetama, kes mehe pärast “sekspesu” ostma (on ikka väljendus!). Ise ma nii kallilt ei osta, olen pigem praktilisse mõtlemisega. Kedagi kuhugi ei saada ka.

+1
-8
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 62 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud kallis aluspesu