Esileht Pereelu ja suhted Kallistamine

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Kallistamine

Postitas:
Kägu

Nägin, kuidas kallistavad lesbid. Päris lesbid, mitte teesklejad. Pole varem näinud kallistamise juures nii palju õrnust. Kahjuks ükski mees ei oska kallistada nii hästi.

+2
-23
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ja milles mure seisneb?
Hakka lesbiks siis.

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Walk the walk, talk the talk. On siis naine või on mees või pole kumbagi?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja milles mure seisneb?

Hakka lesbiks siis.

Kas alati peab olema mure?

Inimesed peaksid olema rohkem positiivsed. Saan aru, et käib sõda, elukallidus kasvab, mees läks teise naise juurde vms, kuid seda enam on ellu vaja rõõmu. Mind rõõmustab, kui hästi läheb ka minu jaoks võõrastel headel inimestel.

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No ma ei tea, kui ma näen hetero- või homopaare kallistamas, kes teab, kas need ongi paarid, võivad sõbrad bussijaamas olla, siis ma küll ei tunne mingit õnnetunnet. Täiesti külmaks jätab. Kuidas saab teiste inimeste eraelu teha õnnelikuks või õnnetuks? See on sama nagu filmi vaatamine teile, kes filmi vaatamist ei mõista, selle vahega, et filmides on karakterid ja lugu nagu raamatuteski, päriselus on pärisinimesed, kellele kaasa ei ela.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Inimesed peaksid olema rohkem positiivsed. Saan aru, et käib sõda, elukallidus kasvab, mees läks teise naise juurde vms, kuid seda enam on ellu vaja rõõmu. Mind rõõmustab, kui hästi läheb ka minu jaoks võõrastel headel inimestel.

Ma küll sellest mingit rõõmu ei saaks, kui mingi lesbi mind kallistama kukuks.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Imelik, minu jaoks pole kallistamise oskus küll kuidagi kellegi seksuaalsusega seotud. Vähemalt mitte minu suunas.

Minu jaoks on kõige soojem kallistaja mu õde. Temaga kallistaks küll kohe pikalt-pikalt ja nii hea tunne jääb sisse. Mehega meeldib mul küll kaisus olla ka kõrvuti istudes kätt hoida, aga ma ei nimetaks seda kallistamiseks.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nägin

Ma nägin massööri, siiani arvasin, et tunnen ennast läbilõhki. Aga kui ta mul terve keha (lisan igaksjuhuks, et väljaspoolt) läbi töötas, leidis ta mu kehalt selliseid valupunkte, millest mul ei olnud aimugi. Kontakte ei tohi siin jagada, aga päriselt, see massöör on kingitus tervele Eestimaale. Pereteraapiat saab ka tema käest, tema räägib kui tähtis on kallistada oma lapsi ja meest. Vot nii.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kahjuks ükski mees ei oska kallistada nii hästi.

Nii on.

VÕI, õigemini oleks, kui sa oleks kõik maailma mehed läbi kallistanud.
Kuna kahjuks sinu kogemus piirdub vaid paari antsu, oskari ja taunoga, lisaks töölt markus ja heino, siis sa ei tea päris kõike.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle on teiste kallistamine väga vastumeelne, kallistan vaid oma pereliikmeid. Kui sõbrannad tuleks mind embama, vaataksin küll üsna imelikult. Õnneks ei ole mul selliseid sõpru. Meeldivust ja tundeid saab näidata teisiti, isiklikult mulle naised huvi ei paku, ja kui keegi tuleks lähenema kallistades, tõrjuksin ja selgitaksin, et huvi täiesti puudub ja lähem suhtlemine sel tasandil pole võimalik ja jääme sõpradeks.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle on teiste kallistamine väga vastumeelne, kallistan vaid oma pereliikmeid. Kui sõbrannad tuleks mind embama, vaataksin küll üsna imelikult. Õnneks ei ole mul selliseid sõpru. Meeldivust ja tundeid saab näidata teisiti, isiklikult mulle naised huvi ei paku, ja kui keegi tuleks lähenema kallistades, tõrjuksin ja selgitaksin, et huvi täiesti puudub ja lähem suhtlemine sel tasandil pole võimalik ja jääme sõpradeks.

Sama.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina jään iga aasta 2. jaanuaril millegipärast tööle hiljaks. Ei, pohmelli ei ole. Meil lihtsalt toimuvad töö juures hommikukoosolekud, seetõttu ma sel päeval jõuan veidi hiljem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina jään iga aasta 2. jaanuaril millegipärast tööle hiljaks. Ei, pohmelli ei ole. Meil lihtsalt toimuvad töö juures hommikukoosolekud, seetõttu ma sel päeval jõuan veidi hiljem.

Mis häda sul on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Pereelu ja suhted Kallistamine