Esileht Ilu Kallose tooted

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Kallose tooted

Postitas:

Mida nende toodetest soovitate proovida?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

juuksemaskid on head, suured šampoonipudelid ka

+1
-1
Please wait...
Postitas:

Kasutan Kallose placenta juuksemaski, hullemaks pole teinud:)

+1
-1
Please wait...
Postitas:

Olen 50% alega ostnud mitmeid tooteid. Šampoonid ja palsamid on üsna kehvad v.a nn hõbeda šampoon lillas pakendis. Seda vahest võib kasutada. Dušigeelid on lahjad, näokreemid puhas raha raiskamine. Olen proovinud ka juuksemaske, need pigem nagu palsamid. Juuksed läksid nii tuhmiks ja koledaks pärast neid tooteid. Enam ei osta ühtegi Kallose toodet. Pigem maksan natuke rohkem ja kasutan tooteid, millest ka kasu on.

+1
-1
Please wait...
Postitas:

Olen 50% alega ostnud mitmeid tooteid. Šampoonid ja palsamid on üsna kehvad v.a nn hõbeda šampoon lillas pakendis. Seda vahest võib kasutada. Dušigeelid on lahjad, näokreemid puhas raha raiskamine. Olen proovinud ka juuksemaske, need pigem nagu palsamid. Juuksed läksid nii tuhmiks ja koledaks pärast neid tooteid. Enam ei osta ühtegi Kallose toodet. Pigem maksan natuke rohkem ja kasutan tooteid, millest ka kasu on.

Mina ka ei jäänud väga rahule. Pole mingit vahet tavalise toidupoe kraamiga nagu Garnier, Schauma, L’oreal jne.

+1
-2
Please wait...
Postitas:

Ostsin ka neid tooteid ja ei kõlba koera sabaallagi. Odav jamps.

0
-1
Please wait...
Postitas:

Täiesti jama.

0
-1
Please wait...
Postitas:

Koostisainete nimekirjas on neil kõik need juustele kahjulikud ja tervisele ohtlikud silikoonid, vahutajad ja kräpp sees. Üks kord proovisin ja lõpuks pesin selle šampooniga vetsupotti, et päris raisku ei läheks. Kui tahad odavamat sorti juukse ja nahahooldust, siis vaata näiteks Natura Siberica poole. Neil on osad tooted lausa ökosertifikaadiga ja need mis sertifikaati saanud pole, ei ole vähemalt otsast lõpuni keemilist jampsi täis.

+1
0
Please wait...
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Esileht Ilu Kallose tooted

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.