Esileht Ilu ja tervis kalorite lugemine

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: kalorite lugemine

Postitas:

paljud siin on kalorite lugemisega alla võtnud?
ise hakkasin lugema ja kuu ajaga olen 2,5 kg alla võtnud ja hakkasin kahtlema et ehk peaks mingit muud meetodit proovima…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 31.08 10:57; 31.08 11:24; 31.08 15:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuus 2 kilo on ju hästi, miks sa kahtlema oled hakanud?
Mina jälgisin pool aastat kaloraa¸i TAI abil ja võtsin alla 6 kuuga 10 kilo.
Nüüd hakkan uuesti kaloreid lugema, sest vahepeal muutusin laisaks, enam ei lugenud ja sain hops! 4 kilo tagasi.
Ahjaa, hakka tervisesporti tegema. Käi iga päev jala ja juurde võid võtta paar korda nädalas ujumise, pilatese või muu sellise rahuliku tegevuse ja kaal langeb sul ilusti ka edaspidi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.08 11:09; 31.08 18:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kuus 2 kilo on ju hästi, miks sa kahtlema oled hakanud?
Mina jälgisin pool aastat kaloraa¸i TAI abil ja võtsin alla 6 kuuga 10 kilo.
Nüüd hakkan uuesti kaloreid lugema, sest vahepeal muutusin laisaks, enam ei lugenud ja sain hops! 4 kilo tagasi.
Ahjaa, hakka tervisesporti tegema. Käi iga päev jala ja juurde võid võtta paar korda nädalas ujumise, pilatese või muu sellise rahuliku tegevuse ja kaal langeb sul ilusti ka edaspidi.[/tsitaat]

Ma jalutan jah tublisti kuid mõtlesin ka ujuma minna.
Miks ma kahtlen, sest lugesin et 4 kilo oleks normaalne alla võtta kui kaloreid piirad või kui dieedil oled , kuid tglt olen oma 2 kilo üle ka õnnelik kuid mõtlesin et läheb kiiremini..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 31.08 10:57; 31.08 11:24; 31.08 15:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

2 kilo on väga hea. Mina olen alates kevadest alla võtnud u 12 kilo. Ja nälga pole üldse tundnud selle aja jooksul, söönud u 1400-1600 kalorit päevas. Ilusti 2 kilo kuus on läinud (algul veidi rohkem, juulis üldse kaal seisis ja ei liikunud grammigi – see oli siis see kurikuulus kaaluseisak, mis pea kõiki langetajaid kord tabab). Ainuke halb asi ehk on see, et ma ise ei saa nii aeglase languse puhul väga arugi, et mul kaal on langenud:) Ja seni on vaid 1 inimene minu kaalulangust märganud (ei näinud mind üle 2 kuu). Olen 170 cm ja nüüd siis kaalun 61 kilo. Riietest saab muidugi aru, need püksid, mis enne ei läinud puusadest ülesse, on nüüd laiavõitu. Nii et jätka samas vaimus:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaatasin oma numbreid ja kalorite arv kõigub 1200-1300 vahel päevas, panin tähele et kui alla 1000 jääb siis kipun nälga jääma ja oli oht et õhtul \”murdun\”.
Ja ongi nii et kui kaal nii \”aeglaselt\” langeb siis ei pane tähelegi ja eriti tuttavad ei saa aru.
Sellepärast olengi vist ajupestud et loe ja kuula kuidas igasugustel dieeditajatel kilod kaovad ca 8 kilo kuus ja mõtlen et järsku langeb liiga aeglaselt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 31.08 10:57; 31.08 11:24; 31.08 15:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ütlen sulle igaks juhuks veel korra, et oled õigel teel.
Las need teised langetavad oma kaalu 8 kg kuus.
Pärast tuleb kahekordselt tagasi.
Ole edaspidigi tubli ja võta asja ikka tervislikult. 🙂
Ma hakkasingi tänasest uuesti kcal lugema, sa inspireerisid mind.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.08 11:09; 31.08 18:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ma jalutan jah tublisti kuid mõtlesin ka ujuma minna.
Miks ma kahtlen, sest lugesin et 4 kilo oleks normaalne alla võtta kui kaloreid piirad või kui dieedil oled , kuid tglt olen oma 2 kilo üle ka õnnelik kuid mõtlesin et läheb kiiremini..[/tsitaat]

kiiremini võtad alla siis, kui kaloreid veel vähendad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See ongi ainus meetod, millega alla võtta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]789456 kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

kiiremini võtad alla siis, kui kaloreid veel vähendad. [/tsitaat]

Võid ju kiiresti alla võtta, kuid mille arvelt? Rasva või lihaste? Kaal tuleb niimoodi veelgi kiiremini tagasi sest see pole jätkusuutlik kaalualandamise viis!

Teemaalgatajale küsimused: kui pikk oled ja kui suur on kaal? Kui kaua päevas jalutad ja muud trenni teed?

Mille alusel leidsid oma päevakaloraa¸i? Kas jälgid ka oma baasainevahetuseks vajalikku kalorite hulka? Kas arvestad ka füüsilise tegevusega, millega kulutatud kalorite võrra saab rohkem süüa, et kaloraa¸ täis saaks?

Vaata siit järele – http://www.struktuur.net/kcal.php

Päevast kaloraa¸i ei tohi lasta alla baasainevahetuse, sest nii läheb keha säästure¸iimile ja kaal alaneb aeglaselt, rasva põletamise asemel kasutatakse energia saamiseks lihast.

Kalorite lugemine on tõhus kaalualandaja, kuid seda peab ikka mõistlikult tegema, muidu tulemust ei tule. Tasa ja targu ongi parim viis kaal normaliseerida.

Jõudu ja jaksu edaspidiseks!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Ilu ja tervis kalorite lugemine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.