Esileht Kodunurk Kaltsukariietes olev hais

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Kaltsukariietes olev hais

Postitas:

Kuidas sellest küll vabaneda? Pesin riided läbi, ööpäeva kuivasid ja tuuldusid peale seda rõdul, aga see hais on ikkagi väga tugevalt küljes:S

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Proovi lisada viimasesse loputusvette sorts kanget äädikat. Pesuloputusvahendid (mittehaisvad) võtavad ka haisu (nt Arieli oma) vähemaks. Ja õues hoia ikka kauem kui ööpäev. ja vana tõde on see, et kalahais kaob kätelt, kui pesta käsi petrooliga. Ehk siis kaltsukahaisu vastu võitled tõepoolest näiteks Arieliga, mis haiseb ju ka lausa kõrvulukustavalt, aga mitte nii rõvedalt. Samuti on paras lebra küljes enamusel loputusvahenditel, mis peaks kaltsukale iseloomuliku aroomi varjutama

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Osa kangaid võtab jah tugevalt selle haisu külge. Samas kui mõnest teisest materjalit rõiva saab hõlpsasti puhtaks.

Kui ikka haisust raske lahti saada, siis mina olen 2-3 korda läbi pesnud ja siis pikemaks ajaks välja tuulduma jätnud. Läheb hais ära küll.

Tegemist pidavat olema koitõrjega 🙂 Niiet loodetavasti on see ikka mõeldud pesus välja tulema 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Osa kangaid võtab jah tugevalt selle haisu külge. Samas kui mõnest teisest materjalit rõiva saab hõlpsasti puhtaks.

Kui ikka haisust raske lahti saada, siis mina olen 2-3 korda läbi pesnud ja siis pikemaks ajaks välja tuulduma jätnud. Läheb hais ära küll.

Tegemist pidavat olema koitõrjega 🙂 Niiet loodetavasti on see ikka mõeldud pesus välja tulema 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.04 20:35; 21.04 17:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest korduvast pesemisest pole eriti palju kasu. Aga tuulutada tuleks hoolega ja ikka kaua-kaua, mitu päeva ikka kindlasti. Ka vihma kätte jätmine võib aidata (+pärast õues kuivatamine). Parem selline nõrk seenevihm, mitte korralik, aga no ilma ei saa valida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei aita kõigile mingi värk. Aastaid tagasi üks lapse jope rippus nädalaid väljas ja haisema see jäigi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.04 21:01; 21.04 19:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]võid proovida jääkappi panna mingiks ööpäevaks.
jalanõude haisust saab sedasi igatahes lahti.[/tsitaat]

Peab siis kontorisse sügavkülma viima, kodus kappi toidu kõrvale haisvaid susse küll panna ei soovitaks!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.04 20:35; 21.04 17:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]See teil peas kinni:) Kaltsukahais pole muud kui odava pesupulbri hais. Ma peale kodus läbipesemist ei ole kunagi enam kaltsukahaisu tundnud. Ei tuuluta ka spetsiaalselt ühtki eset. Olen ühtainsat tuttavat kuulnud kurtmas, et peseb mitu korda ja tuulutab ja ikka ei saa haisust jagu, teised kõik pesevad korra oma pulbriga läbi ja on asi korras. Pole ka ühegi inimese küljes kaltsukahaisu täheldanud:)[/tsitaat]

Kaltsuka hais pole odava pesupulbri lõhn,kus selline rumal jutt võetud?Riideid hoitakse suurtes kogustes ladudes kus on niiske jne edasi,paljud asjad on läbi pesematta,sellest ka lõhn,pean ise 7 aastat poodi ja olen nii palju leide riiedest ja mujalt leidnud!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kaltsuka hais pole odava pesupulbri lõhn,kus selline rumal jutt võetud?Riideid hoitakse suurtes kogustes ladudes kus on niiske jne edasi,paljud asjad on läbi pesematta,sellest ka lõhn,pean ise 7 aastat poodi ja olen nii palju leide riiedest ja mujalt leidnud![/tsitaat]

mis leide, roiskuvaid laipu vä?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.04 21:01; 21.04 19:03;
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Kodunurk Kaltsukariietes olev hais

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.