Esileht Hobinurk Kampsuni kudumise abi

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: Kampsuni kudumise abi

Postitas:

Kas keegi oskaks mind aidata kampsuni kudumisel. Koon esimest kampsunit oma elus ja nüüd olen hädas. Olen jõudnud sinnamaani, kus peaksin käekaare tegema. Õpetus, mille järgi koon (Minu Käsitööd 12/2009)ütleb, et “kahanda käekaare tegemiseks üle rea ühel korral 8 silmust ja kahel korral üks silmus. Kui käekaare algusest on valmis 4 cm, siis koo 22 keskmist silmust maha (see vist kaelaaugu jaoks?). Lisaks koo maha kummaski servas veel kuuel korral üle rea üks silmus.”

Kuidas ma seda kaheksat silmust kahandan? Korraga? Kummastki äärest? Palun aidake, kes õpetusest aru saab!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

rida 1: koo maha 8 silmust, koo rida lõpuni (parem pool)
rida 2: koo maha 8 silmust, koo rida lõpuni (pahem pool)
rida 3: kahanda 1 silm rea algusest ja rea lõpust
rida 4: koo niisama, ära kahanda
rida 5: kahanda 1 silm rea algusest ja rea lõpust
rida 6: koo niisama, ära kahanda

siis kuni tuleb see 4 cm, siis paremal poolt kududes kood keskelt maha need 22 silma. Siis pead ühe lõnga veel tööle juurde võtma, sest sul töö läheb nüüd kahte tükki. Võid tükid koos kududa, samaaegselt kahe lõngakeraga või siis kood enne vasaku poole ja siis parema.
siis samamoodi nagu käekaartel teed ka kaelakaarel et paremal pool kahandad kummaltki poolt (sealt keskelt siis!) ja pahemal pool ei kahanda.
mina teeks siis nii. Kahandamised teeksin siis nii et rea alguses tõstaksin ühe silma üle teise ja rea lõpus kooksin kaks silma kokku.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Hobinurk Kampsuni kudumise abi

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.