Esileht Kodunurk Kana klimbisupp nuudlite või riisiga

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Kana klimbisupp nuudlite või riisiga

Postitas:

Kuidas teete kana klimbisuppi, mõtlen just klimpe. Kas piima või puljongiga.
Mees tahab paksu suppi, kas olete kunagi lisanud näit nuudleid ka juurde. Või riisi.
Kana nuudlisuppi olen eraldi muidu teinud, aga kui kokku panna, kas tuleb liiga imelik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kartulit panen, mitte nuudleid ega riisi.
ja puljongiga tulevad head ja pehmed klimbid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sinu kirjeldus on ikka totaalne segapuder 🙂
Kana-klimbisupis on põhilised koostisosad kana, kartul, porgand, sibul, mõned inimesed panevad ka juursellerit. Tummisust annavad klimbid, muud tainast või suisa riisi sel puhul küll ei lisata.
Klimpe tehakse loomulikult puljongiga, siis tuleb ilus selge supp. Klimp koosneb lisaks puljongile võist, munast, jahust ja soolast.
Kui mees tahab paksu suppi, siis ära koonerda ühegi eelpoolmainitud koostisosaga. St vett pane mõõdukalt 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka kana, porgand, kartul, sibul. Klimpide tegemiseks või, muna, jahu, sool ja seesama supivedelik. Supp mul alati paks, meil vedelikku ei armastata, kõik tahavad rohkelt klimpe 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina teen klimbid selle retsepti järgi, nii kana- kui ka piimasupi sisse.
Väga head saavad.
http://www.toidutare.ee/retsept.php?id=4648

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina keedan korraliku puljongi kanakintsudest…Sinna sisse porgand, kartul ja sibul…vahel ka porru, kaalikas ja lillkapsas. Klimbid teen piimast, jahust ja munast…natuke võid panen ka…siis pehmemad 🙂 Mees sööb ja kiidab(ta ei ole eriline supifänn)..

Kanasuppi teen ka makaronidega(no sama mis nuudlid ju peaaegu), sinna panen ainult porgandit ja kartulit, sibulat ja makarone 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina klmbisuppi ei pane ei kartulit, nuudleid, ega ka riisi. Klimbid ise on seal kõige suuremaks süsivesikute allikaks.
Lisan porgandit, porrulauku või ka sellerit.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suppi võib teha nii kuidas ise tahad ja maitseb. Mina panen lisaks kartulile-porgandile ja muudele juurikatele vahel ka nii riisi kui nuudleid. Ei ole olemas ÕIGET klimbisupi retsepti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Suppi võib teha nii kuidas ise tahad ja maitseb. Mina panen lisaks kartulile-porgandile ja muudele juurikatele vahel ka nii riisi kui nuudleid. Ei ole olemas ÕIGET klimbisupi retsepti.[/tsitaat]

loe ajaviite alt kuidas on ÕIGE rediseid ja tomateid viilutada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

selge, et igaüks teeb nagu tahab, aga klimpidele juurde nüüd riisi, nuudleid või mida veel küll panna pole mõtet.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mees tahab paksu suppi [/tsitaat]Tee palju väikeseid klimpe. Mida rohkematesse lusikatäitesse klimpe jagub, seda paksem supp tundub.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

puljongi ja kohvikoorega.
Ei kasuta nuudleid ega riisi, ainult kartulit ja porgandit.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina panen alati nuudleid ka. Meile meeldib nii.
Kindlasti ei tohi puududa ka supiroheline. Vahest panen klimpide sisse ka tilli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Kodunurk Kana klimbisupp nuudlite või riisiga

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.