Esileht Hobinurk kanaaari saared ja seedehäired

Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )

Teema: kanaaari saared ja seedehäired

Postitas:
Kägu

kuidas seal nendega on?

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei saa teemat teha korralikult ega ka küsimust kirjutada.
Tahaks teada, kas võib vabalt igal pool süüa, ka tänavatoitu? EL ja selle reeglid küll, aga samas ikka nii kaugel lõunas, et bakterid on ju täiesti erinevad, millega me siin pole kokku puutunud.
Või kui seedimine korrast ära läheb, kas seal müüakse ka apteekides midagi, mis just sealsete bakterite vastu aitab? Või on ka meie Enterolist abi?

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole kunagi Kanaari saartel mingeid kõhuprobleeme olnud. (Ja ma söön kõike ja kus iganes, päris julgelt.)

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Plaanime sõbrannaga sõita mõneks päevaks Pariisi, just huvi on hea söögi vastu. Kuhu soovitate sööma minna? Mõni huvitav koht, kus saaks head ja ehedat sööki.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga vabandan, see neetud perekool ei lase ju normaalselt uusi teemasid teha. Ärge pange tähele, ma proovin uuesti. Ja kustutada saab ka ainult ajaviiteteemades.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle meeldib selle teema pealkiri. Väga värvikas ja maalähedane! :))

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kuidas seal nendega on?

Imelik küsimus. Kas sul mujal on? Ma reisin kõvasti, aga seedehäireid pole iial reisil olnud.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ega see mingi Egiptus või muu Aafrika pole. Pole seal mingeid erilisi baktereid ja hügieeniga on kõik korras.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ma usun ka, et tavalise seedimisega Eesti inimene ei saa Kanaaridel mingit kõhuhäda:) Võid ju pudelivett juua, kui kraanist ei julge.

Ise olen julge tänaval sööja, puuvilju ei viitsi alati pesta (kui siis külma veega), pole kuskil kunagi midagi juhtunud. Isegi Marokos mitte.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kanaaridel ei ole pudelivee joomise põhjus mitte mustus ja bakterid, vaid mingite mineraalide sisaldus sealses vees on meie organismile harjumatult suur. vulkaanilise päritoluga saared.
mina pesen hambaid alati kraaniveega, samuti kasutan seda söögi tegemisel, aga joon ainult pudelivett.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kuidas seal nendega on?

Imelik küsimus. Kas sul mujal on? Ma reisin kõvasti, aga seedehäireid pole iial reisil olnud.

Ju see ongi hea, et reisid kõvasti, keha on kõigega kohanenud ja seda pidevalt.
Mu jaoks ei ole küsimuses midagi imelikku. Mida lõunapoolsem riik, seda kindlamini esimesel nädalal mõne seedehäire saan. Mitte, et asi oleks hügieenis või toidu käitlemises (mõnes riigis seda ka muidugi), aga tõesti lõunamaadele omastes tavalistes bakterites, mida meil ei leidu ja millega põhjamaade inimene kohtub harva. Ilmselt on minu puhul asi väheses reisimises, lõunakanti satun vaid kord-paar aastas. Kui ma söön paar päeva värsket (termiliselt töötlemata toite), siis kõhulahtisus või koolikud on kohe kohal.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Osadel inimestel läheb kõht lahti ka aklimatiseerumisel. Ehk ei peagi midagi sööma, lihtsalt ajavahe ja võõras koht.. Aga kraanivett ma ei jooks eriti kuskil peale põhjamaade ja meie naabrite. Muidu on Hispaania ju täitsa Euroopa, Kanaari saared ka.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

lõunamaadele omastes tavalistes bakterites, mida meil ei leidu ja millega põhjamaade inimene kohtub harva. Ilmselt on minu puhul asi väheses reisimises, lõunakanti satun vaid kord-paar aastas. Kui ma söön paar päeva värsket (termiliselt töötlemata toite), siis kõhulahtisus või koolikud on kohe kohal.

See on ikka ekstreemne. Ära üldista, kõigil nii hullusti ikka pole. Enamikul pole.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kanaarid on kõhuhädade koha pealt samasugused nagu ülejäänud Euroopa. Joomiseks pudelivesi, hammastepesuks ning toiduvalmistamiseks on kraanivesi täiesti ok. Jääkuubikutest ei juhtu ka midagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jääkuubikutest ei juhtu ka midagi.

Mul on jäänud mulje, et naljalt keegi kraaniveest jääd ei tee seal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kanaari saarte kraanivesi on puhastatud merevesi. Seepärast soovitatakse juua pudelivett. Ega see must ei ole, kuid ka mitte päris tavaline joogivesi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga päris vastiku maitsega ikka on.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina vana kóhuhädaline soovitan loperamidi tablette. Mul reisidel alati kaasas. See paneb korralikult kóhu kinni ja muretum reisida (eriti kohtades, kus tualette vói póósaid pole käepärast). Kanaaridel iseenesest midagi ei juhtunud, aga reisidel olen väga ettevaatlik ka, kahtlast kraami julgen proovida alles óhtul hotellis vói restoranis, tänaval kindlasti mitte ja keset bussisóitu v ekskursioone ka mitte????

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kinnise kõhuga on ju eriti ebamugav olla!

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

seedehäiretest on ka tänaseks hobi saanud …. no tule taevas appi tõesti 🙂

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on elus 1x olnud toidumürgitus ja see oli Tenerifel peale mereandide söömist 🙂

Üldse oli Tenerifel minu arvates väga ebameeldiv toit. Muidu tore saar.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )


Esileht Hobinurk kanaaari saared ja seedehäired