Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kanal 2 ja “Kuldvillak”

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 50 )

Teema: Kanal 2 ja “Kuldvillak”

Postitas:
Kägu

Väga kahju, et lõpetatakse sellise saate tegemine. Olen seda vaadanud nii kaua kui mäletan ja mõttes kaasa mänginud. Igati hariv.
Samas näitab Kanal 2 sellist saastasaadet nagu Mallukas.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kahju jah. Lisaks Roaldi nädalale ainus saade, mida sealt vaatasin.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mõtlesin just sama. Mingi Mullimallika “peresaadet” näidatakse mitu hooaega jutti, kus ette ja taha ainult väikeste laste kuuldes kahe impentsilli s*tt ja p*rse käib ja siis kaks nii head saadet lihtsalt lõpetataksegi.
Aga noh, eks plankton pole võimeline ju Kuldvillakut vaatama, liiga kõrge tase neile. Pissi ja kakanaljad on ju nende tase.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma vaatasin ka Kanal 2 pealt ainult Kuldvillakut ja no vahel harva mingit filmi. Täiesti mõttetu kanal nüüd siis ju. Ma neid sarjakesi ei saa vaadata, sest no piinlik hakkab.

Kuldvillak võiks ETVsse kolida!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kahju jah. Lisaks Roaldi nädalale ainus saade, mida sealt vaatasin.

Vot jah, Roaldi nädal ka. Ma muidu samuti Kanal 2lt rohkem ei vaata midagi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Samas näitab Kanal 2 sellist saastasaadet nagu Mallukas.

Eks nad seal hakkasid tõesti vblla mõtlema, et
– plankton ootab pigem seda Mallukat
– Margnal hakkab valmis saama juba teine miljonivilla.

..ja panid 1+1 kokku.
Ja teada on, et elu tühja kohta ei salli.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul on ka väga kahju, üks väheseid saateid, mida vaatan.

See malluka teema oleks võinud siin teemas puutumata jääda, suht sõltumatud asjad, mahuksid ekraanile mõlemad, vaadaku kes mida tahab. Nüüd läheb see teema lappama ära siin

Please wait...
Postitas:
Kägu

Äärmiselt kahju. Kas nad on lolliks läinud? Kas vaatajanumbrid enam ei loe? Kuldvillak on parim saade telemaastikul. Üldse võiks mälumänge rohkem olla igasuguse muu prahi asemel.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Erakanalid ju alles kaebasid, et ERR võtab neilt kõik vaatajad ära, kuna pakub nii palju meelelahutust.
Ja siis teeb Kanal 2 otsuse lõpetada ära sellise saate näitamine.
Mina ei vaata TV3 juba aastaid.
Nüüd kaob ainus põhjus Kanal 2 vaadata.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kahju. Eks see üks majanduslik otsus ole. Palju odavam on kimbuga neid depressiivseid türgi seriaale sisse osta. Täiesti masendava pildikeelega saated.
Huvitav, mis nüüd Kahe kange sarjast saab? Hetkel tundub küll, et must kass on osapoolte vahelt läbi jooksnud ja ega see ei saa määravaks tulevastele projektidele?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Eks näiteks blogija promosaade on kõvasti odavam toota. Kuldvillaku eest peab maksma USA firmale litsentsitasu jne. Kuldvillakul on täiesti potentsiaali kolida üle teise kanalisse.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kahju. Eks see üks majanduslik otsus ole. Palju odavam on kimbuga neid depressiivseid türgi seriaale sisse osta. Täiesti masendava pildikeelega saated.

Kõige õudsem asi on minu meelest see india sari! Ükskord korraks nägin telekat käima pannes ning kange tahtmine oli silmad välja torgata ja kõrvad vaha täis valada… Selle näitamisõiguse nad pidid küll tasuta saama!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Noh siis kannatabki kanal2-st veel vaid Roaldi nädalat vaadata, muu on puhas rämps.

Ja nüüd kindlasti venitage Reporter veel pikemaks, et saaks ikka samade lugude korduste kordusi näidata!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kõige õudsem asi on minu meelest see india sari! Ükskord korraks nägin telekat käima pannes ning kange tahtmine oli silmad välja torgata ja kõrvad vaha täis valada… Selle näitamisõiguse nad pidid küll tasuta saama!

Jaaaaa! See on nii õudne seriaal, aju blokeeris selle ära. Ei tulnudki meelde. See saade on raudselt saadud mingi muu saatega kaasa.
Eile tapsin kanaleid ja sattusin sellele seriaalile sel hetkel, kui üks teatas pommuudist. 30 sekundit näitas ainult osaliste teeseldud jahmunud nägusid ja silmade pööritamist. Loomulikult üle võlli dramaatilise muusika saatel. See ajas nii nutma kui naerma korraga.
Ma usun, et Indias on toodetud ka väga hea sisu ja kõrge kvaliteediga seriaale ning see lihtsalt on väga halb näide nende televisioonist. Ka meil Eestis on sellist toodangut, mille põhjal teiste riikide vaatajad võiksid arvata, et oleme väga lihtsad peast.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

ühinen eelnevatega – Kuldvillak on ainus K2 saade, mida pidevalt jälgin. Vahel jään Roaldi saatele pidama ka. Tuuli & Arbo pere reeisisari muidugi on ka hea.
Eelmisel aastal oli neil ka see hea Austraalia ehitussaade, see asendati seebiga:(

Please wait...
Postitas:
Kägu

Bo eks Kanal2 viskas ilmselt üle, et produktsioonifirmad(alltöövõtjad sisulsielt) suplevad rahas, kui kanal ise vist teenib vähe. Igal aastal ju loetakase palju Margnal miljoneid on

Nüüd ilmselt on tekkinud tüli ilmselt rahas. Samas kuhu need produktsioonifirmad oma saated siis viivad Tv3-le või?
Ma isegi oled imestanud, kuda produktsionifirmad nii hästi saavad elada, kui elavad sisuliselt kahe kanali armust. On ka ju teisi produktsioonifirmasi (Tuuli Roosma nt)

Ja nt ma ei saa aru, miks kanalid ise saateid ei tee(jääb priske marginaal vahendajatele maksmata)

Please wait...
Postitas:
Kägu

ainult väikeste laste kuuldes kahe impentsilli

Loodan, et see oli meelega, muidu oleks väga irooniline olukord.

Need Türgi sarjad prime time ajal on tõesti kordades hullem solvang vaatajale, kui Malluka saade.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Milleks närvitseda, “Kuldvillak” on nii hea saade, et see kolib kindlasti üle kuhugi teisele kanalile. Ja teine saade hakkaski juba kuidagi ammendama ennast, ehk tuleb asemele midagi uut ja värskendavat 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kanal 2 omanikfimra ütles mingi aeg tagasi, et saateid ise toota on odavam, kui saateid sisse osta. Ehk nii teeniksid rohekm kasumit.
See on see põhjus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

See nädvahetuse saade oli ju paras farss. sisuliselt käisid saates Toome,Lepland,Veski mõned näitlejad, kes tegid pm kogu aeg sisuturundust oma konsertitele. Käis mingi veiderdamine ja siis hakkaks sisuturundus pihta. Ilmselt saatekülalisi saab saatesse ka ainult siis, kui kellegil on mingi raamat tulemas või esinemine, kus vaja promo teha. Ma olen isegi üllatunud, kuidas sellisel jamal oli 100000 vaatajat. Vb reede õhtul polnud midagi vaadata

Ma tõesti ei saa aru, miks on vaja saateid sisse osta. Miks mitte palgata 3 tonni eest tugev projektijuht, kes selle asjaga tegeleb??

Please wait...
Postitas:
Kägu

See nädvahetuse saade oli ju paras farss. sisuliselt käisid saates Toome,Lepland,Veski mõned näitlejad, kes tegid pm kogu aeg sisuturundust oma konsertitele. Käis mingi veiderdamine ja siis hakkaks sisuturundus pihta. Ilmselt saatekülalisi saab saatesse ka ainult siis, kui kellegil on mingi raamat tulemas või esinemine, kus vaja promo teha. Ma olen isegi üllatunud, kuidas sellisel jamal oli 100000 vaatajat. Vb reede õhtul polnud midagi vaadata

Ma tõesti ei saa aru, miks on vaja saateid sisse osta. Miks mitte palgata 3 tonni eest tugev projektijuht, kes selle asjaga tegeleb??

Mina tegin teema “Kuldvillakust”, nädalalõpusaadet pole vist ühtegi korda vaadanud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mõtlesin just sama. Mingi Mullimallika “peresaadet” näidatakse mitu hooaega jutti, kus ette ja taha ainult väikeste laste kuuldes kahe impentsilli s*tt ja p*rse käib ja siis kaks nii head saadet lihtsalt lõpetataksegi.

Aga noh, eks plankton pole võimeline ju Kuldvillakut vaatama, liiga kõrge tase neile. Pissi ja kakanaljad on ju nende tase.

Jajah, intelligent on rääkinud …
“Impentsill”:D

Please wait...
Postitas:
Kägu

kõik inimesed kes seal saates osaleda tahtsid on seal ju juba osalenud. parimad veel mitmeid kordi. sinna pole enam kedagi kutsuda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mulle just see nädalalõpusaade meeldib, aga mitte külaliste pärast, kelledest mul on viimseni ükskõik. Lihtsalt see Margna ja Jõekalda kooslus on nii kaasahaarav, see, kuidas nad suvalise kuulsusega koostöös annavad terve etenduse – mul on lõbus neid vaadata. Igasugu esinemised kerin edasi. Viimased aastad ma polegi ühegi huumorisaate peale suunurki kergitada saanud, aga neid kaht kuulates naeran tihti valju häälega.
Kuldvillakust ei hakka rääkimagi, seda armastab väga suur hulk inimesi.

Jah, eks Kanal2 tõmbab endale korralikult vee peale praegu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Arvan, eks nad mingil määral ka seda raha väärt. Nad ju paljudes projektides ise nn saatejuhid st teevad kõike

Ilmselt Kanal2 juhatus v Eesti meedia juhatusel sai kopp täis nende meeste rahade lugemisest ja villade näitamisest meedias.

Ilmselt juhtkonnas võttis keegi teema ülesse, kui mitte omanik ise, et mis pidu see käib ja vb juhatuses mõned pead lendasid, kes olid neid saateid sisse ostnud

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jaaaaa! See on nii õudne seriaal, aju blokeeris selle ära. Ei tulnudki meelde. See saade on raudselt saadud mingi muu saatega kaasa.

Eile tapsin kanaleid ja sattusin sellele seriaalile sel hetkel, kui üks teatas pommuudist. 30 sekundit näitas ainult osaliste teeseldud jahmunud nägusid ja silmade pööritamist. Loomulikult üle võlli dramaatilise muusika saatel. See ajas nii nutma kui naerma korraga.

Ma usun, et Indias on toodetud ka väga hea sisu ja kõrge kvaliteediga seriaale ning see lihtsalt on väga halb näide nende televisioonist. Ka meil Eestis on sellist toodangut, mille põhjal teiste riikide vaatajad võiksid arvata, et oleme väga lihtsad peast.

Sellest sarjast räägite või: https://merje.ee/hingesugulaste-luhikokkuvote/
?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mulle just see India hingesugulased meeldib, muidu seebikaid ei vaata, aga see kuidagi teistmoodi. Malluka saade meeldis ka täitsa. Kuldvillakut vaatasin samuti, lahe saade.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mulle just see India hingesugulased meeldib, muidu seebikaid ei vaata, aga see kuidagi teistmoodi. Malluka saade meeldis ka täitsa. Kuldvillakut vaatasin samuti, lahe saade.

Kui oled saasta vaataja, siis Kuldvillak küll sinu jaoks LAHE (!!) ei olnud. Eks hakkavad neid jubedaid Papasid/mammasid ja Suuri “huumori” õhtuid aina rohkem tootma. Lõbustavad meid kõiki lolliks.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mina arvasin just, et lõpetatakse seetõttu, et ei ole enam saatesse lihtsalt mitte kedagi kutsuda. Kui algupäraselt teenis ikka võidukoht ühe osa peale üle tuhande euro, siis nüüd viimastel saadetel on vahest hõbevillaku lõpuks teenitud 10€, mõni veel miinuseski. Küsimused ka nii lihtsaks aetud. Sellist asja ei ole ju mõtet enam toota, inimesi lihtsalt ei tule saatesse.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Eks sina tead paremini kui tegijad ise
http://kroonika.delfi.ee/news/kroonika/meelelahutuskuningad-tougatakse-troonilt-teet-margna-otsused-saadete-lopetamisest-rabasid-ootamatult?id=84602469

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 50 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kanal 2 ja “Kuldvillak”