Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kanal 2 ja “Kuldvillak”

Näitan 20 postitust - vahemik 31 kuni 50 (kokku 50 )

Teema: Kanal 2 ja “Kuldvillak”

Postitas:
Kägu

Noh siis kannatabki kanal2-st veel vaid Roaldi nädalat vaadata, muu on puhas rämps.

Kusjuures nii ongi. See teisipäevane Radar on ka väga- väga lahjaks jäänud. Seda enam ei viitsigi vaadata. Vist isegi Kuuurija on ka sellest mööda läinud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kevadel pidi ju uus „Kaks kanget“ algama. Sellele ka kriips peale tõmmati, ei tea? Seekord käisid Usbekistanis, Kasahstanis jm sealkandis.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kusjuures nii ongi. See teisipäevane Radar on ka väga- väga lahjaks jäänud. Seda enam ei viitsigi vaadata. Vist isegi Kuuurija on ka sellest mööda läinud

Selle uue tädiga ei ole Radar midagi väärt jah.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Noh siis kannatabki kanal2-st veel vaid Roaldi nädalat vaadata, muu on puhas rämps.

Ja nüüd kindlasti venitage Reporter veel pikemaks, et saaks ikka samade lugude korduste kordusi näidata!

Ju nii tehaksegi, Gea.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mulle just see India hingesugulased meeldib, muidu seebikaid ei vaata, aga see kuidagi teistmoodi.

See on nii halb, et jäin huviga vaatama! Väga äge, millised näitlejad, kuidas kokku monteeritud! See näidend, parim huumor! Olen kodus haiguslehel, midagi pole teha, kindlasti vaatan edasi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kahju jah. Lisaks Roaldi nädalale ainus saade, mida sealt vaatasin.

Minu menüüsse kuulub ka Suur Lotokolmapäev. Muud sealt tõesti ei vaata.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

See on nii halb, et jäin huviga vaatama! Väga äge, millised näitlejad, kuidas kokku monteeritud! See näidend, parim huumor! Olen kodus haiguslehel, midagi pole teha, kindlasti vaatan edasi.

ma ka vaatan seda. see on nii veider, et jääd vaatama. kas see ongi bollyvoodi võlu? millised ilmed, milline tunnete edastamine ilmetega, kehakeelega.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Huvitav, mis nüüd Kahe kange sarjast saab? Hetkel tundub küll, et must kass on osapoolte vahelt läbi jooksnud ja ega see ei saa määravaks tulevastele projektidele?

Kas Margna ja Jõearu on riius? 😮

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja nt ma ei saa aru, miks kanalid ise saateid ei tee(jääb priske marginaal vahendajatele maksmata)

Oled Eesti omasaateid näinud? Kaua need on vastu pidanud ja mis tase on olnud?
Vot, õige! Siis saad aru, miks “nad ise” midagi välja ei mõtle.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jõearu

?

Mulle just see India hingesugulased meeldib, muidu seebikaid ei vaata, aga see kuidagi teistmoodi.

Kuidas te suudate? Õuduste tipp.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

?

Jõekalda, ehk said ikka aru?

Aga mis siis nendega on, oskad vastata?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Eks muidugi sain aru, aga inimese nime pole viisakas moonutada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

?

Aga mis siis nendega on, oskad vastata?

Nad ostsid kahepeale ühe jäätise ja ei suutnud seda võrdselt jagada, nüüd tülis.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Eks muidugi sain aru, aga inimese nime pole viisakas moonutada.

Ja miks sa arvad, et ma nimme moonutasin? Liitnimede puhul on kerge eksida, vaevalt, et keegi nimelt nõmetseda tahab.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja nüüd kindlasti venitage Reporter veel pikemaks, et saaks ikka samade lugude korduste kordusi näidata!

Ju nii tehaksegi, Gea.

Uu, kuhu kadusid? Tervis korras ikka või?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ütleme siis nii, et Kanal2 tõmbas selle otsusega endale vee peale.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Üldiselt vaatan vähe telerit – see Kuldvillak oli üks saadetest, mida vahel ikka vaatasin. Samas taga nutma ka ei hakka – kui enam ei näidata, siis selle telerivaatamise aja saab millegi muu meeldivaga ka asendada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ei vaata K2 juba ammu – seega võõras mure.
Aga imestama paneb see, et perekoolikategi jaoks on olemas mingi taluvuse piir, kust nad enam madalamale laskuma ei ole nõus.
Nii et iga päev avastan siit PK-st jälle midagi uut.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mulle just see India hingesugulased meeldib, muidu seebikaid ei vaata, aga see kuidagi teistmoodi. Malluka saade meeldis ka täitsa. Kuldvillakut vaatasin samuti, lahe saade.

Kui oled saasta vaataja, siis Kuldvillak küll sinu jaoks LAHE (!!) ei olnud. Eks hakkavad neid jubedaid Papasid/mammasid ja Suuri “huumori” õhtuid aina rohkem tootma. Lõbustavad meid kõiki lolliks.

Ära arva, et lihtsakesed Kuldvillakut ei vaata. Hea on peale õige vastuse kuulmist endale öelda, et tegelikult ma teadsin küll ja kuidas see saatekülaline küll nii loll on.

Please wait...
Postitas:
Kägu

ma ka vaatan seda. see on nii veider, et jääd vaatama. kas see ongi bollyvoodi võlu? millised ilmed, milline tunnete edastamine ilmetega, kehakeelega.

Ei, ei…. kõigepealt on Hollywood, siis jupp maad tagapool tuleb Bollywood, siis on hea raks tühja maad ja alles siis tuleb see hingesugulaste sari. Sellel pole Bollywoodiga midagi pistmist. Bollywood on nähtus omaette ja tal on ikka miski kvaliteet ka… aga sellel sarjal ei ole. Selles sarjas mängivad need näitlejad, kes mujal castingutes täiega põrusid.

Please wait...
Näitan 20 postitust - vahemik 31 kuni 50 (kokku 50 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kanal 2 ja “Kuldvillak”