Esileht Hobinurk Kanalid

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Kanalid

Postitas:

Kui paljud tellivad neid internetipõhiseid kanaleid? Inspira, Huub, Go3… ma nii ootasin Meisterkokka, lootsin, et ikka kuskil telekanalis näeb. Kunagi hiljem vast siis ikka?  Ühes kanalis üks huvipakkuv saade, teises jälle üks. Ühe saate pärast ei tihka nagu maksta ????

+5
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Kui paljud tellivad neid internetipõhiseid kanaleid? Inspira, Huub, Go3… ma nii ootasin Meisterkokka, lootsin, et ikka kuskil telekanalis näeb. Kunagi hiljem vast siis ikka? Ühes kanalis üks huvipakkuv saade, teises jälle üks. Ühe saate pärast ei tihka nagu maksta ????

Kasutan Telia tv teenust ja seal on inspira paketis. Hetkel teliapakub telia tv 3kuud tasuta uuele kliendile.
vaadata saab ka nutiseadmetes ja ka euroopas. üldiselt ma inspirat ei vaata. Kunagi stargate vaatasin. Enamus sisust on igav aga seda koka saadet isegi vaataks.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aa, aitäh info eest!

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaata, et siis mäletad sooduka lõppedes teenust ka ise lõpetada :p või kui sul on mõni sugulane, sõber, kes teliat kasutab, siis mini paketiga saab korraga teenust kasutada kahel ekraanil ja kui on standard pakett, siis korraga viiel. seega sõbrad võivad oma teenust sinuga jagada.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on GO3 ja Huub. Soovitan GO3 – sealt näed päris paljusid sarju juba enne teleekraani. Täispakett on minu arust enda hinda väärt: järelvaatamine, hea sarja- ja filmivalik (mõned uued filmid juba pärast paari kuud GO3-s). Äpp ajab vahel veits harja punaseks, aga ei midagi hullu ikkagi.
Huub on suht meh.. filmivalik pole minu jaoks eriti hea ja muud ka nagu pole seal 🙂 äpp vahepeal jamas ka mul korralikult – lõi errorisse muudkui. Kui mees oma sarja teise hooaja ära vaatab, siis lōpetan lepingu.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ise mõtlesin hiljuti suht sama, et neid pakkujaid on nüüd megalt ja igas ühes on mingi üks seriaal, mida vaadata tahaks. Kuna telekas oleme rahul teliaga (koduinternet+mobiil lisaks) siis ei taha üldse põhipaketti vahetada ka. Aga, et go3, apollotv ja mis kõik need veel on lisaks ostma ka käsi ei kisu. No ei hakka a la armastuse maleva vaatamiseks apollotv ostma, muidu ehk vaataks ja naeraks isegi. Maksaks ehk vaid kui millestki asjalikust ilma jääks.

Netflix on. Ükski teine vist hetkel oma pakutava erisisu poolest selleni ei küündi.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Apollo tv pakuti 1 euro eest, siis võtsin. Midagi ma seal vastasin aga vähe sai kasutust. Hetkel on mul Disneyb+ ka kasutuses.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil GO3 ja väga rahul. Jagan seda isegi teistele lähisugulastele. Proovisin ka Apollot, aga minu jaoks on pilt halvema kvaliteediga.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie avastasime poolkogemata, et kui oled hiljuti ostnud LG teleri, siis selle eest saab tasuta GO3 tellida. Nt elutoa teleri eest anti meile aastaks tasuta pakett ja magamistoa omale 9 kuud (erinevad digiboksid on). Paketi pikkus sõltus teleri hinnast ja vanusest.

https://lgtvgo3.ee/register/ee

Seal kirjas, et pakkumine kuni 31.07 või kuni koode jätkub. Meie saime augustis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle tundub, et oleme jõudmas sinnani, kus tuleb hakata ise saatepõhiselt oma telekava kokku panema st ostma :/

Veidi harjumatu ja nõme, aga ilmselt see ongi uus reaalsus.

Varasem mudel, osta teenusepakkujalt telekanalite pakett, enam vist ei toimi kui vähegi uusi saateid näha tahad. Aga n+1 lepingut teha, et erinevatelt tootjatelt uusi sarju näha ka nagu … mnjah.

 

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on see häda, et ma olen üsna laisk. Ma ei viitsi mingeid asju jälgida ja uurida. Löön teleka lahti, kui midagi pole, vaatan 1-2 päeva tagasi, äkki siis oli. Aga nüüd peab tõesti nii kursis olema asjaga, et mis saade kust kanalist tuleb ja kuidas seda endale saaks. Need teleka paketid ka – ei viitsi uurida, et mis lisavõimalusi mingi komboga kaasa saan. täpselt nagu see elektripaketi asi.. palun kõige odavam lihtsalt ????

Ja kuna mingit ühtset saatekava pole, siis igal kanalil mingid oma suured peod ja sisuloojad kajastagu, et ikka midagi kahe silma vahele ei jääks.

Igaljuhul AK vast ei koli kuskile imelikku kohta, see rõõm jääb.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu reaktsioon sellele killustumisele on telekavaatamisest üldse loobumine. Ei hakka ma tellima mingeid lisakanaleid ega regulaarselt kõiki neid kümmekonda Eesti kanalit läbi kammima, mis Telia paketis saadaval on.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Hobinurk Kanalid