Esileht Kodunurk kanapidamine kodus

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: kanapidamine kodus

Postitas:

kes peab kanu? meeldib?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meeldib

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naaber peab. Talle meeldib. Mul on ükskõik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma plaanin võtta järgmisel aastal kanad.
Eks siis näis, kas meeldib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei pea, aga meeldiks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

pean, meeldib.
praeguseks on kanadele lisandunud ka haned, pardid, kalkunid ja kiiver-pärlkanad- iga liik omaette vaatamisväärsus.

Kuna jaanipäeva paiku tulid välja kõikidest liikidest tibud, siis olen nõus huvilistele näitama

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.07 12:54; 02.07 14:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ridaelamus ei saa pidada, aga meeldiks küll. Eramajas peaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pean ja meeldib väga. Raske pole, aga kaks kana miskipärast surid ära. Põhjust ei tea. Linnutalust ostsin mais 10 kuud munenud kanad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kuidas te munakanu üle talve peate. Tekitate neile köetava elamise? Kas kanade söök ja vitamiinid jne kallimaks ei lähe, kui munad mida neilt saate? Ma mõtlen seda, et kas munakanu enda tarbeks pidades on soodsam kui osta mune. No näiteks 20 muna nädalas versus kanad (kui palju peab sellel juhul kanu olema?)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kuna ma elan EW aegses maamajas, siis on meil ka tollest ajast suur savist laut, seal on üks ots tehtud kanade elamiseks- mingit lisakütet ei ole kasutanud, ainult lisavalgust said sügis-talvel. kui on korralik ruum, st seinad peavad tuult ja katus vihma, ning korralik söök, et energiat saaks, siis elavad kanad üle talve küll, kuigi mune väga külmaga ei tule. mul munesid kanad kuni -10 ilusasti, aga kui -20 peale viskas, siis oli paar-kolm kuud pausi, enne kui taas korralikult mune saama hakkas. üksikuid mune ikka tilkus, aga need tikkusid ka lõhki külmuma.

rahalise poole pealt on nii ja naa, mingit suurt võitu kindlasti ei tule, aga otseselt miinusesse ka ei jää- oleneb muidugi ka kust ja mida osta. suur + on see, et kanad pistavad nahka kõik tekkivad toidujäägid, lisaks- kuna kana muneb nokast, siis sa tead, mida sa sisse sööd ja kolmandaks on emotsionaalne laeng.

munatoodang- oma kanade juures on see häda, et nad ei anna toodangut vastavalt tellimusele, st kevad-suvisel ajal saad 3-4 kanalt 20 muna ndl vabalt kätte, aga talvel ei pruugi ka 20st piisata.

ma tean päris mitmeid, kes on kanade talvekorteri keldrisse sisse seadnud

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.07 12:54; 02.07 14:36;
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Kodunurk kanapidamine kodus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.