Esileht Beebi ja mitmikud Kandelina vs rõngaslina

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Kandelina vs rõngaslina

Postitas:

Olen algaja selles vallas täiesti, aga oleks soov osta kas siis kandelina või rõngaslina. Andke nõu, kumb on reaalselt mõnusam? Rõngaslina tundub lihtsab kasutada, kuid pead vist ei toeta nii hästi kui kandelina? Jääb kuidagi lotendama pea juurest.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui korralikult pingutada, siis sobivad mõlemad. Rõngaslinaga on miinuseks, et kogu lapse raskus jääb ühele õlale ja tegelikult on seda keerulisem paika sättida. Rõngaslina on kõige sobivam juba istuvale ja kõndivale lapsele, kes tahab sülle, siis maha, siis jälle sülle jne.
Pikk kandelina on kõige universaalsem kandevahend üldse – alates vastsündinust kuni koolieelikuni välja. Alguses on hirmutav, aga kui käppa saab, läheb kiiresti.
Soovitan vaadata FB lapsekandmise gruppi (https://www.facebook.com/groups/409334295915614) või mõnda Beriti blogipostitus, näiteks https://lifeatlucky13.com/2018/02/23/esimene-lapsekandmisvahend-soodsalt/
Ja Tallinnas-Tartus toimuvad kord kuus lapsekandmishommikud, sealt saab kindlasti palju-palju infot.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina pole kumbagi kasutanud. Enda lastel on olnud kandmiskotid. Rõngaslina olen proovinud, väga ebamugav. Ükskord lennujaamas vaatasin, kuidas ühel naisel oli kandmislina ümber seotud ja jakk peal. Tundus väga mugav – last tõstad sisse välja ja lina võib kogu aeg ümber olla ning ruumi see ei võta. Mina mässasin oma kotiga, kui laps kotist välja, siis kott ka maha ja leia sellele koht jne. Lina tundub tõesti kõige universaalsem olevat kuigi ma ise pole proovinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mulle ka rõngaslina ei sobinud. ei püsinud õiges asendis, ja tundus üldse väga ebamugav. sel korral proovin kindlasti algul kandelina, siis kõhukotti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pikk lina – väiksemale trikotaaž, raskemale lapsele kootud.
Rõngaslina ei ole võrreldes pika linaga minu arvates kuigi praktiline või kui, siis palava ilma ja suurema lapsega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks kord proovisin rõngaslina, rohkem ei tahtnud. Kandjal raskem nagu öeldud juba eespool. Päris pisikest last oli mugavam linasse siduda – sel juhul oli ta kõige paremini toestatud. Lina kasutasin umbes neljanda elukuuni, siis läksin kõhukotile üle.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Beebi ja mitmikud Kandelina vs rõngaslina

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.