Esileht Koolilaps känguru 2020

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: känguru 2020

Postitas:

Tere!

Kelle lapsed osalesid, kuidas läks?

Kuidas test-küsimused läksid? 1-2 klass on mul võrdluseks olemas. Vaatasime vastuseid ja küsimusi – naljakas, laps eksis 3 punktilistes mitte 5 punktilistes ülesannetes 🙂

Lihtsalt ajaviite teemaks 🙂

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.05 13:56; 22.05 15:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tulemused ei ole ju veel teada?
Minu 2.klassi oma ei lubanud mind isegi küsimusi lugema, seega pole veel õrna aimugi, kuidas läks. 🙂

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tulemused ei ole ju veel teada?

Minu 2.klassi oma ei lubanud mind isegi küsimusi lugema, seega pole veel õrna aimugi, kuidas läks. ????

Meil sama, et ei tea, kuidas läks. Nii palju ütles, et viimase 5 punkti ülesande jättis tegemata, sest kahtles vastuses.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.05 14:06; 22.05 17:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu 1. klassi laps oli proovikänguru ülesandeid juba proovimiseks millalgi lahendanud ja sai seetõttu muidugi ka maksimumpunktid. päris känguru oli tema arvates tunduvalt raskem ja ilmselt sealt mingit hiilgavat tulemust ei tule.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.05 14:06; 22.05 18:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tulemused ei ole ju veel teada?

Minu 2.klassi oma ei lubanud mind isegi küsimusi lugema, seega pole veel õrna aimugi, kuidas läks. ????

Mõtlesin, et test-känguru, mis seal eelnevalt teha sai tulemusi vaadates nägin neid asjaolusid 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.05 13:56; 22.05 15:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõlemad lapsed ütlesid et proovivõistlus oli lihtsam kui päris võistlus. Aga kus oleks saanud laps juba ennem proovivõistluse ülesandeid näha/proovida ma küll ette ei kujuta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.05 15:10; 22.05 16:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu teise klassi lapsel läheb ilmselt superhästi. Ma arvan, et max või selle lähedane tulemus. Niii kurb, et pärisvõistlus polnud. Enne harjutas kõvasti eelnevate kängurutega ja tundub, et selles oli kõvasti kasu.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.05 15:55; 22.05 18:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tulemused väljas.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.05 15:10; 22.05 16:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tulemused väljas.

Kus? Ma Känguru lehelt küll ei leia

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.05 14:06; 22.05 17:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tulemused väljas.

Kus? Ma Känguru lehelt küll ei leia

Igal kasutajal on enda tulemus ainult. Logid sisse ja näed.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.05 17:38; 24.05 13:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühe ülesandega ikka eksis, 114 p 🙂 Lähen ostan lapsele jäätist 🙂

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.05 15:55; 22.05 18:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

proovikänguru kohta ütles mu laps, et on täpselt samu ülesandeid juba varem lahendanud, aga ma ei tea, kus.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.05 14:06; 22.05 18:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei osalenud, sest kuupäev oli erakordselt ebaõnnestunud – väga paljud koolid lõpetasid tublide laste distantsõppe selle reedega, mis tähendab, et 21.05 oli reaalselt kooliaasta kõige raskem päev – poolaastatööd, suuremahuliste asjade esitamise tähtajad, ettekanded, viimased vastamised jne. Põhikooli lapsest jutt.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei osalenud, sest kuupäev oli erakordselt ebaõnnestunud – väga paljud koolid lõpetasid tublide laste distantsõppe selle reedega, mis tähendab, et 21.05 oli reaalselt kooliaasta kõige raskem päev – poolaastatööd, suuremahuliste asjade esitamise tähtajad, ettekanded, viimased vastamised jne. Põhikooli lapsest jutt.

Mis see tähendab – lõpetasid tublide laste distantsõppe reedega? Kus tublid lapsed ülejäänud õppeaasta siis veedavad?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.05 17:38; 24.05 13:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei osalenud, sest kuupäev oli erakordselt ebaõnnestunud – väga paljud koolid lõpetasid tublide laste distantsõppe selle reedega, mis tähendab, et 21.05 oli reaalselt kooliaasta kõige raskem päev – poolaastatööd, suuremahuliste asjade esitamise tähtajad, ettekanded, viimased vastamised jne. Põhikooli lapsest jutt.

Pole ühestki sellisest koolist kuulnud. Minu lastel kestab kool 5. juunini nagu ette nähtud. Töid ja vastamisi oli ka eelmise nädala lõpus, aga kuna kängurut sai lahendada kümne tunni jooksul, siis sai oma tegemisi ka vastavalt planeerida.
Põhikooli vanema astme lapsed mul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie lapse koolis on 2 viimast nädalat kontaktõpe mahajääjatele + õpetajatel võimalus teha tunde ainetes, kus ainekava pole läbitud. Enamuses ainetes on. Mitme eri linnades elava tuttava laste koolides on sama süsteem, aga ju siis juhus ja teistel teisiti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Koolilaps känguru 2020