Esileht Koolilaps Känguru vastused ja punktid

Näitan 7 postitust - vahemik 61 kuni 67 (kokku 67 )

Teema: Känguru vastused ja punktid

Postitas:

Nojah. Sisseastumiskatseid ei tehta ainult enne 1. klassi.

Aga ma ju rääkisin konkreetselt 1.klassist.

Ma väitsin, et pole õige, et kes on matas tugev, on tugev ka Kängurus ja vastupidi.

Kes on tugev matas, võib olla tuupur, aga kes on tugev Kängurus, on siiski tugev ka matas, kui ta just matatunnis muude asjadega pidevalt ei tegele ja üldse mitte millessegi ei süvene. See pole võimalik, et hea loogikaga laps matas hakkama ei saa ja ilma loogikata Kängurus hästi hakkama saada pole võimalik.

On küll võimalik, ma ise olin selline laps. Võin siiani kõik känguru ülesanded ära lahendada kiirelt, aga matemaatikas tugev ei ole, kõik võtab aega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.04 13:23; 15.04 15:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On küll võimalik, ma ise olin selline laps. Võin siiani kõik känguru ülesanded ära lahendada kiirelt, aga matemaatikas tugev ei ole, kõik võtab aega.

Võta eelmise aasta juuniorite ülesanded ja lahenda ära. Ütle, kaua aega läks ja mis tulemus oli. Ausalt.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.04 19:43; 15.04 09:49; 15.04 11:56; 15.04 16:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh minge nüüd jutuga, et Kängurul pole matemaatikaga pistmist. Ikka üldiselt samad nimed, kes Känguru top-10 seas, on ka matemaatikaolümpiaadide esiotsas. Känguru tahab tugevat loogilist mõtlemist ja üldist nutikust – matemaatikaolümpiaadidel on ju ka seda vaja, teadmistest üksi ei piisa. Muidugi võib juhtuda, et mõni nutikas ei ole matemaatikat piisava järjekindlusega õppinud (kuigi minuarust kui pea jagab, siis jääb see iseenesest külge). Aga siis pole asi võimetes, vaid laiskuses. Samas matemaatikahinne põhikoolis näitab ka muid asju kui võimekus, arusaamine ja teadmised. Näiteks minu laps on matemaatikas tugev, aga ka matemaatikas päris 5-t ei saa, sest teeb palju hooletusvigu. Samas nii olümpiaadil kui Kängurus on päris häid tulemusi saanud.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.04 09:27; 16.04 22:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh minge nüüd jutuga, et Kängurul pole matemaatikaga pistmist. Ikka üldiselt samad nimed, kes Känguru top-10 seas, on ka matemaatikaolümpiaadide esiotsas. Känguru tahab tugevat loogilist mõtlemist ja üldist nutikust – matemaatikaolümpiaadidel on ju ka seda vaja, teadmistest üksi ei piisa. Muidugi võib juhtuda, et mõni nutikas ei ole matemaatikat piisava järjekindlusega õppinud (kuigi minuarust kui pea jagab, siis jääb see iseenesest külge). Aga siis pole asi võimetes, vaid laiskuses. Samas matemaatikahinne põhikoolis näitab ka muid asju kui võimekus, arusaamine ja teadmised. Näiteks minu laps on matemaatikas tugev, aga ka matemaatikas päris 5-t ei saa, sest teeb palju hooletusvigu. Samas nii olümpiaadil kui Kängurus on päris häid tulemusi saanud.

Ära nüüd luiska. Lapsed kes esinevad hästi olümpiaadidel on hinne automaatselt 5. Õpetaja paneb juba automaatselt hea soortituse eest 3 5-e, et veerandhinne 5-ks muutuks

+1
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 09.04 21:35; 12.04 23:01; 13.04 13:32; 13.04 19:39; 16.04 22:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh minge nüüd jutuga, et Kängurul pole matemaatikaga pistmist. Ikka üldiselt samad nimed, kes Känguru top-10 seas, on ka matemaatikaolümpiaadide esiotsas. Känguru tahab tugevat loogilist mõtlemist ja üldist nutikust – matemaatikaolümpiaadidel on ju ka seda vaja, teadmistest üksi ei piisa. Muidugi võib juhtuda, et mõni nutikas ei ole matemaatikat piisava järjekindlusega õppinud (kuigi minuarust kui pea jagab, siis jääb see iseenesest külge). Aga siis pole asi võimetes, vaid laiskuses. Samas matemaatikahinne põhikoolis näitab ka muid asju kui võimekus, arusaamine ja teadmised. Näiteks minu laps on matemaatikas tugev, aga ka matemaatikas päris 5-t ei saa, sest teeb palju hooletusvigu. Samas nii olümpiaadil kui Kängurus on päris häid tulemusi saanud.

Ära nüüd luiska. Lapsed kes esinevad hästi olümpiaadidel on hinne automaatselt 5. Õpetaja paneb juba automaatselt hea soortituse eest 3 5-e, et veerandhinne 5-ks muutuks

Pigem on see vastupidi – tarka last hinnatakse rangemalt ja õige ongi.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh minge nüüd jutuga, et Kängurul pole matemaatikaga pistmist. Ikka üldiselt samad nimed, kes Känguru top-10 seas, on ka matemaatikaolümpiaadide esiotsas. Känguru tahab tugevat loogilist mõtlemist ja üldist nutikust – matemaatikaolümpiaadidel on ju ka seda vaja, teadmistest üksi ei piisa. Muidugi võib juhtuda, et mõni nutikas ei ole matemaatikat piisava järjekindlusega õppinud (kuigi minuarust kui pea jagab, siis jääb see iseenesest külge). Aga siis pole asi võimetes, vaid laiskuses. Samas matemaatikahinne põhikoolis näitab ka muid asju kui võimekus, arusaamine ja teadmised. Näiteks minu laps on matemaatikas tugev, aga ka matemaatikas päris 5-t ei saa, sest teeb palju hooletusvigu. Samas nii olümpiaadil kui Kängurus on päris häid tulemusi saanud.

Ära nüüd luiska. Lapsed kes esinevad hästi olümpiaadidel on hinne automaatselt 5. Õpetaja paneb juba automaatselt hea soortituse eest 3 5-e, et veerandhinne 5-ks muutuks

Pigem on see vastupidi – tarka last hinnatakse rangemalt ja õige ongi.

Vb mõnes koolis pannaksegi 3 viit, meil pannakse olümpiaadil eduka esinemise eest lihtsalt 5+.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 08.04 11:46; 08.04 16:55; 09.04 15:44; 11.04 14:15; 12.04 20:38; 13.04 21:00; 14.04 10:53; 19.04 16:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Känguru ja olümpiaadide top on üsna sama, ikka samad nimed koolidest.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.04 21:55; 13.04 16:42; 19.04 17:24;
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 61 kuni 67 (kokku 67 )


Esileht Koolilaps Känguru vastused ja punktid

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.