Esileht Ilu ja tervis kannalõhed igal suvel

Näitan 7 postitust - vahemik 31 kuni 37 (kokku 37 )

Teema: kannalõhed igal suvel

Postitas:

Nimetage veel häid kreeme, mis toimivad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on sinine helosan

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.05 12:08; 24.05 21:06; 12.06 11:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mine pediküüri ja lase kannad korda teha ja peale seda kreemita igal õhtul peale pesu ööseks võimalikult suure urea sisaldusega kreemiga, saad murest lahti. Aga kui laisaks muutud selle kreemitamisega, on lõhed tagasi.
Jalaseene vastane kreem võib ka aidata, sellega teha üks kuur.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul pole küll õnneks siiani lõhenemisega probleeme olnud, aga eks ikka aeg-ajalt lähevad kannad liialt karedaks või paksuks. Seega vabandan ette, kui tõeliselt lõhende käes piinlejad mu postitust mõttetuks peavad, aga selle viili-riivi jutu peale tahaksin ma küsida, kas keegi kasutab ka seda nn pimsskivi? Olen ise seda eluaeg kasutanud – lähen vanni, mõnulen seal tükk aega, ja kui hakkan kanda pimsskiviga nühkima, siis tuleb see pealmine läbileotatud paksem nahk ilusti ühtlaselt maha. Pärast vanni kuivatan, kreemitan, panen ööseks sokid jalga ja kannad on korras. Kassutan ka taldade niisutmaiseks tihti apteegis müüdavat kätemääret, see desinfitseerib ja pehmendab ka.

Minu arust on pimsskivi eelis just see, et see võtab ühtlaselt siledaks. Kui ma proovisin kunagi ühel suvel seda “kuivalt riivimist/viilimist”, siis tulemus oli selline, et juba järgmisel päeval nahk kõik narmendas, ei mingit siledust. Jube ebameeldiv oli.

Kas kannalõhede jaoks pole mingit retseptiravimit olemas? Lõhed on jubedad asjad, võib tekkida põletik ja teab mis.

Mul on pimsskivi ka, aga sellega ma jäängi hõõruma, kauem kui veerand tundi ei jaksa mina hõõruda, sama lugu on minu kandade puhul selle siin lingitud viiliga. Minul aitab justnimelt riiviga lõhede koha riivimine, sest sellega ma jaksan vähemalt piisavalt kaugele riivida ja seejärel need poes müüdavad õliga kummisokid tunnikeseks jalga õhtul, siis on kannad enam-vähem siledad, ei jää narmendavad. Ma pean seda igapäevaselt tegema, kui üks päev vahele jääb, on sarvkest jälle nii paks, et lõhed jälle näha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei kasuta aastaid pimmskivi ega vees hõõrumist. Myl on mingi aadamast ajast oriflami riiv, sellega riivin natuke kergelt. Siis mingi õliga kokku, avokaado või kookosõli, kilesse ja soojad sokid. Paari tunni pärast pesen puhtaks, hea on vannis leotada ja mingi rasvane kreem otsa. Sokke ei pane, need imavad ju kreemi endasse. Panen siis sussid jalga. Ja kõik.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.05 12:08; 24.05 21:06; 12.06 11:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

äkki teil on jalaseen?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minul kahjuks ei aita peale kannanoa miski. Scholl kreem on ka ainus, mis mõjub.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.05 11:30; 17.06 13:31;
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 31 kuni 37 (kokku 37 )


Esileht Ilu ja tervis kannalõhed igal suvel

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.